BALIKESİR MEDYUM

 

Balıkesir medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Balıkesir ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Balıkesir’ de yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Balıkesir insanı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

 

Balıkesir Medyum Hizmetleri

 

Yaşamında birtakım sorunlar yaşayan insanlara yardımcı olmak kuşkusuz ki yapılabilecek en güzel şeylerden biridir. Özellikle yaşanan birtakım ruhsal ve manevi sorunlar insanların sıkça karşılaştığı olgulardır. Günümüzde medyumluk ancak doğuştan özel yetenekli insanlar tarafından yapılabilen özel bir hizmettir. Ayrıca bu konuda tecrübe çok önemlidir. Ben Medyum İlim Hoca olarak sahip olduğum deneyim ve bilgi çerçevesinde sizlerin manevi birçok sorununa yardım etmeye çalışmaktayım. Hizmet verdiğim Balıkesir bölgesinde bu çalışmalarımdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Balıkesir şehrinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Altıeylül

· Ayvalık

· Balya

· Bandırma

· Bigadiç

· Burhaniye

· Dursunbey

· Edremit

· Erdek

· Gömeç

· Gönen

· Havran

· İvrindi

· Karesi

· Kepsut

· Manyas

· Marmara

· Savaştepe

· Sındırgı

· Susurluk

 

 

 

 

Medyumların Görevi İnsanlara Faydalı Olmaktır!

 

Genel olarak medyumların görevi insanların çeşitli manevi sorunlarına alternatif çözümler sağlamaktır. Tabi bunu ancak gerçek nitelikleri taşıyan bir medyumun yapması mümkündür. Alanında en başarılı medyum bu sorunları tespit edebilir ve gerekli desteği sağlayabilir. Bu konuda güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Kendisini bu işe adamış ve bu konuda yetenekli biri olarak tecrübelerimi sizlerle paylaşmaya hazırım.

 

En Etkili Sonuçlarla Medyumluk Yapıyorum!

 

İnsanlar için en iyi medyum sorusu her zaman önemli olmalıdır. Çünkü hiç kuşku olmamalı ki bu gerçekten yetenekli kişiler tarafından yapılmalıdır. Bunun her zaman bilincinde olarak Balıkesir bölgesinde sizlerin sorunlarına çözümler üretmekteyim. Bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

Eski çağlarda
(Balıkesir ve civarında Misya’lılar yaşamaktaymış. Bağımsız bir
devlet kuramayan Misyalılar; Truva, Hitit, Frig, Pers (İranlılar), Büyük
İskender ve Bergama Krallıkları’ nın egemenliği altında yaşamıştır. Bergama Kralı’
nın ölümünden sonra M.Ö. 1129’ da Romalılar’ ın eline geçmiştir. Romalılar
bölgeyi, vergi ve kölelik sistemleriyle uzun süre sömürmüş ve baskı altında
tutmuştur. M.S. 395’ te Roma İmparatorluğu’ nun Doğu ve Batı diye ikiye
ayrılmasından sonra; Başkenti Kostantinopolis (İstanbul) olan Doğu
Roma İmparatorluğu(Bizans)’ nda kalan Balıkesir bölgesi için, yeni ve uzun
bir dönem başlamıştır. Askeri ve ekonomik yönden oldukça güçlenen Bizans
İmparatorluğu bu bölgedeki hakimiyetini uzun yıllar sürdürmüştür.
Hz. Muaviye zamanında
Müslüman Araplar, fethedileceği Hz. Peygamber tarafından müjdelenen başkent
Konstantiniyye’ yi almak için sefere çıktılarında bölge ilk defa
Müslümanlarla karşılaşmış ve M.S. 670-678 yılları arasında Arapların idaresinde
kalmıştır. İslam ordusu, 678 yılına kadar aralıksız 5 yıl süren kuşatma altında
tutmasına rağmen şehri almaya muvaffak olamayınca geri çekilmiştir. Ancak iç
savaşlar ve dış saldırılar karşısında iyice zayıflayan Bizans, sonunda
derebeylerin eline kalmıştır.
1071’ de Alparslan’ ın Bizans İmparatoru Romanos Diogenes’ e karşı
kazandığı Malazgirt Savaşı’ yla Anadolu’ nun kapıları Türklere tamamen
açılmıştır. Fetihlerle birlikte toplu göçler de devam etmiştir. Böylece
Anadolu’ da Türk dönemi başlamış olmuştur. Anadolu’ da Selçuklu Devletini kuran
Kutalmış oğlu Süleyman, İznik’ten sonra Çanakkale, Adalar Denizi (Ege), Lidya
ve İyonya taraflarını da ele geçirmiştir. 1076’ da Misya şehirlerini
Bizanslılardan alarak Türk hakimiyetine kazandırmıştır. Ancak Haçlı
seferlerinin neticesinde ve I. Kılıç Arslan’ın da vefatından sonra Selçuklular
Bati Anadolu’ dan çekilmek zorunda kalmıştır.. Misya şehirlerini tekrar ele
geçiren Bizanslılar, buralardaki Türk halkına karşı toplu kıyım harekatına başlamıştır..
1206 yılından itibaren
Selçuklular’ ın Uç Beylikleri’ nden olan Türkmenler Misya kentlerine, özellikle
Edremit Körfezi civarına akınlara başlamıştır. Bizanslıların çoğu
buraları Türklere bırakarak bölgeyi boşaltmıştır.

 

BİLECİK MEDYUM

 

Bilecik medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Bilecik ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Bilecik’ te yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Bilecik halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

Bilecik Medyum Hizmetleri

 

Bizler insan olarak yaşamlarımızın bazı dönemlerinde yolunda gitmeyen durumlarla çoğu zaman karşılaşırız. Bu nedenle doğal olarak yardım alma ihtiyacı da bizler için gerekebilir. Maneviyat her insanın içinde ve kalbinde derin bir etkiye sahiptir. Bunda karşılaşacağımız bir zorluk da o ölçüde bizleri etkiler. Medyumlar özel yetenekli insanlardır ve bu türden konularda insanların yararına çalışmalar yapmaktadırlar. Ben Medyum İlim Hoca olarak sizlere yaşamsal birçok sorununuzda yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarım. Hizmet verdiğim Bilecik bölgesinde çalışmalarımdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

 

 

Bilecik ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Bozüyük

· Gölpazarı

· İnhisar

· Merkez

· Osmaneli

· Pazaryeri

· Söğüt

· Yenipazar

 

 

 

Sorunlara çözüm üretiyoruz !

 

Kalp gözü açık ve sezgileri güçlü bir medyum olarak birçok türden manevi sorunlarınıza çözümler bulmaktayım. Alanında en başarılı medyum olarak insanların duaları benim nezdimde çok özeldir. Bunun değerini bilerek sizlere her zaman olsun yardımcı olabilme gayreti içindeyim. Eğer sizlerde ruhsal ve manevi birtakım sorunlarınıza çözümler bulmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

En Kaliteli Medyumluk Bizde!

 

Kaliteli bir medyumluk hizmetinin insanların sorunlarının çözümündeki önemi büyüktür. Bizler bunu sağlamak için her zaman sizlerin yanınızdayız. En iyi medyum bilgi ve tecrübesinden fayda sağlamak için bizleri arayabilir ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

Bilecik adının nereden geldiğiyle ilgili halk arasında da söylene gelen farklı hikâyeler vardır. Şöyle ki; Anadolu’ya doğudan gelen bir topluluk Bilecik yöresinde kendilerine bir yerleşim yeri arar. Kentin kurulacağı yeri belirleyip temellerini kazarken ilginç bir olayla karşılaşırlar; kullandıkları araçların bıraktıkları yerden başka bir yere taşınmış olduğunu görürler. Aynı olay birkaç kez tekrarlanınca topluluğun yaşlı üyelerinden biri araçların bulunduğu yeri göstererek “bileydik” kentin temellerini buraya atardık” der. Söylentiye göre bu ‘Bileydik’ sözcüğü zamanla değişerek Bilecik olmuştur. Yöredeki yaşlıların anlattığı ikinci bir söylentiye göre de; Osman Bey, çevredeki kasabaların fethine çıkmadan önce yiğitlerine ‘kılıçlarını iyi bileylemelerini’ söylermiş. Böylece Osman Gazi’nin ‘bileyleme’ sözü zamanla değişmiş ve Bilecik olmuştur.

 

BURSA MEDYUM

 

 

Bursa medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Bursa ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Bursa’ da yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Bursa halkı tarafından da sevilen sayılan bir kişilik olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

 

Bursa Medyum Hizmetleri

 

Mutlu olmayı her insan hak eder. Sorunlar pek çok zaman var olmaya devam edecektir. Ancak biz insanlar bu konuda her zaman birbirimize destek olmayı önemsemeliyiz. Özel yetenekli insanlar olarak medyumlar doğuştan birtakım sezgisel güce sahiptirler. Hepimiz insanız pek tabi ancak sahip olduğumuz bu özellikleri birbirimizin yararına kullanmak en doğru olan şeydir. Ben Medyum İlim Hoca olarak bu anlayışı her zaman benimsemiş ve tüm gücünü bu yönde kullanan bir medyum olmaya gayret göstermekteyim. Hizmet vermekte olduğum Bursa ilinde sizlerde kişisel niteliklerimin faydalarını görebilirsiniz.

 

Bursa ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Büyükorhan

· Gemlik

· Gürsu

· Harmancık

· İnegöl

· İznik

· Karacabey

· Keles

· Kestel

· Mudanya

· Mustafakemalpaşa

· Nilüfer

· Orhaneli

· Orhangazi

· Osmangazi

· Yenişehir

· Yıldırım

 

 

 

 

Sorunlara Tecrübe ile Yaklaşım Yapıyor Ve Çare Arıyorum

 

İnsanlara faydalı olabilmek için tecrübenin önemi büyüktür. Bu açıdan en başarılı medyum olarak sahip olduğum tecrübemle yoluma devam etmekteyim. Sahip olduğu bilginin ışığında sizlerin yaşamsal sorunlarına en etkili çözümler üreterek bu ışıktan faydalanmanız için çabalıyorum.

 

Sorunlarınıza Etkili Çözümler İçin İlim Hoca Hizmetinizde

 

Yaşamınızda karşılaştığınız sorunlara şifa ve çözüm bulmak için bizlere dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Alanında en iyi medyum olarak Bursa’ da sizlere yardımcı olmak benim içinde mutluluk verici olmaktadır. Bana ilgili iletişim adreslerinden ulaşarak irtibat kurabilirsiniz.

 

 

Bilimin ışığında arkeolojik kaynaklar, Bursa İli ve çevresini 8.500 yıl ile tarihlendirmektedir. Orta Avrupa ve Balkan kültürünü oluşturan ilk tarım toplulukların yerleşik düzene geçmelerinde bu bölgenin etkili olduğu konusunda bilgi verilmektedir. Bursa'da kuzeybatı Anadolu'nun tarih öncesi geçmişine ışık tutan çok sayıda höyük bulunmaktadır. Prehistorik dönemde insanların yaşadıkları köyler olan bu höyüklerden yaklaşık 30 adedi tespit edilmiş durumdadır. Orhangazi-Ilıpınar Höyükte Neolitik Çağa, Yenişehir-Menteşe Höyükte Kalkolitik Çağa, Nilüfer-Akçalar Aktopraklık Höyükte Geç Neolitik-Erken Kalkolitik Çağa, İnegöl Höyükte ise Erken Tunç Çağına ait kalıntı ve buluntulara rastlanılmıştır.
M.Ö.1200 yıllarında Anadolu'da hüküm süren Hitit Devletinin yıkılması ile meydana gelen otorite boşluğu nedeniyle Bursa bölgesi, Balkanlar'dan Anadolu'ya giren Bityn ve Tynin gibi toplulukların istilasına uğramış, bu akraba topluluklar daha sonraları birleşerek bölgede Bithynia krallığını kurmuşlardır. Bithiynialılar; o yıllarda İran üzerinden Anadolu'ya gelip Lydia Devleti'ni yıkan ve M.Ö. 513/512 yıllarında Bithynia bölgesini ele geçirip Byzantıon'u (eski İstanbul) kuşatan Perslerin hakimiyeti altında kalmıştır. Güney sınırı bugünkü Mustafakemalpaşa İlçesi yakınlarından başlayan kuzeyde ise Marmara ve Karadeniz kıyılarına kadar uzayan bölgeye antik çağda Bithynia adı verilmiştir. Bölgenin daha güneyi ise Mysia antik bölgesi içerisinde kalmaktadır. Antik çağın iki önemli bölgesinde toprakları bulunan Bursa ve çevresi sadece kuzeyden değil güneyden de istilalara uğramış, bu istilalar sonucunda yörede çok sayıda koloni kentleri kurulmuştur. M.Ö. 5-3. yüzyıllar arasında daha ziyade İon şehirleri tarafından kurulan bu kentler bölgede mevcut bir çok antik kentin ve günümüz modern şehirlerinin temelini oluşturmuştur. Bu antik kentlerin en önemlileri; Nikaiae-İznik, Kios-Gemlik, Otroia-Yenişehirde, Apameia-Mudanya, Kremastis-Karacabey, Adriani-Orhaneli, Miletepolis-M.K.Paşa ve Apollonia-Gölyazı'dır.

ÇANAKKALE MEDYUM

 

Çanakkale medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Çanakkale ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Çanakkale’ de yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Çanakkale insanları tarafından da sevilen sayılan bir şahsiyet olarak hafızalara kazınmıştır.

 

 

Çanakkale Medyum Hizmetleri

 

Medyum İlim Hoca Çanakkale ili sınırları içerisinde hizmet veren profesyonel ve diğer medyumlar gibi yalnızca insanların paralarını almak için duymak istediklerini söyleyen bir kişi değildir. Bu mesleği tamamen profesyonel bir şekilde icra etmekte ve etik kuralları çerçevesinde tüm hizmetlerimizi insanlara sunmaktayız. Siz de destek almak istediğiniz psikolojik konularda çekinmeden bizim ile iletişime geçebilir, profesyonel destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Çanakkale ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Ayvacık

· Bayramiç

· Biga

· Bozcaada

· Çan

· Eceabat

· Ezine

· Gelibolu

· Gökçeada

· Lapseki

· Merkez

· Yenice

 

 

 

 

En İyi Medyumluk Hizmeti En Doğru Destek Medyum İlim Hoca’ dan Alınır!

 

En iyi medyum farkımız ile siz de birçok farklı durum için bizim aracılığımız ile en doğru desteğe sahip olabilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz psikolojik durumlar ve birtakım olumsuzluklar karşısında bize başvurarak nasıl davranmanız gerektiği ve problemlerinizin kesin çözümü için en doğru bilgilere erişebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Çanakkale İçerisinde En Başarılı Medyum İlim Hoca’ dır

 

Çanakkale il sınırları içerisinde geçmişten gelen deneyimimiz ve bu mesleği tamamen profesyonel bir şekilde icra etmemiz sayesinde Çanakkale içerisinde en iyi medyum konumunda müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Siz de bizim ile irtibata geçerek en doğru desteğe sahip olabilirsiniz.

 

 

ÇANAKKALE Türkiye’nin en kuzeybatısındaki ili olan
Çanakkale bugünkü Biga Yarımadası ile 
Trakya’nın bir kısmını kapsar. Merkez ilçe Çanakkale Boğazı’nın
kıyısında ve en dar yerinde kurulmuştur. Ege Denizi ile Marmara Denizini birleştiren
doğal bir su yolu olan Çanakkale Boğazı’nın uzunluğu 68 kilometredir. Boğazın
en dar yeri Kilitbahir ile Çimenlik kalesi arasında 1250 m., ortalama derinlik
ise 45-50 m.dir. Boğazda birisi üstten
Marmara’dan Ege’ye, diğeri alttan ve tersine Ege’den Marmara’ya doğru iki tür
akıntı vardır. Çanakkale’de yılın ortalama 260 günü rüzgarlıdır. 
Çanakkale
kenti, İstanbul’un güvenliği için 1462-63 yıllarında boğazın Asya kıyısında
Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet tarafından 
inşa ettirilen Kala-i Sultaniye’nin çevresinde gelişti. Kent, kalenin
inşasından sonra, kalenin yapımı sırasında bölgeye gelerek yerleşenler ile
kalenin yönetim ve hizmetlerini için gelen kamu görevlilerince kuruldu. Bu
dönemde oluşan kentin adı ”Kala-i Sultaniye” dir. Osmanlının son döneminde bu
isimle birlikte Çanakkale adı da kullanılmaya başlanmış ve kente adını veren
Kale’ye, Çimenlik adı verilmiştir. Çanakkale adının o dönemde Kala-i
Sultaniye’de gelişen çanakçılara izafeten halk tarafından verildiği kabul
edilir. 1534’de kurulan Cezair-i Bahr-i Sefit eyaletine bağlanan kent merkezi
1876 yılına kadar bu eyalete bağlı kaldı. 1876 tarihinde kurulan Biga
Sancağı’nın merkezi Kala-i Sultaniye’dir. 

 

EDİRNE MEDYUM

 

Edirne medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Edirne ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Edirne’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Edirne halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

Edirne Medyum Hizmetleri

 

Medyum İlim Hoca olarak bireylere hayatın birçok farklı alanında destek sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz destek sayesinde insanların daha huzurlu bir hayat geçirebilmelerini ve buna ek olarak daha mutlu olabilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca tüm destek metotlarımız gerçek ile bağdaşmakta olup hiçbir şekilde büyü vesaire şeyler ile müşterilerimizi kandırmamaktayız. Diğer birçok medyumdan farklı olarak müşterilerimizin güvenliği ve huzuru bizim için daha önceliklidir.

 

Edirne ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Enez

· Havsa

· İpsala

· Keşan

· Lalapaşa

· Meriç

· Merkez

· Süloğlu

· Uzunköprü

 

 

 

Edirne’ de En İyi Medyum

 

En iyi medyum hizmetimizi sunarken müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetin garantili bir şekilde sonuç verebilmesi neticesinde müşterilerimizden sürekli olarak olumlu geri dönüşler alabilmekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz bize güvenebilmekte ve sunmakta olduğumuz destek hizmetini talep etmeye devam edebilmektedir.

 

Edirne’ de En Başarılı Medyum Hizmetimiz Ayrıcalığı İle Problemlerinize Destek Olalım

 

En başarılı medyum hizmetimiz sayesinde sizlerin sahip olabileceği her türlü psikolojik ve zihinsel probleme destek olabilmekteyiz. Siz de bizim ile irtibata geçerek bu psikolojik bunalım ve benzeri hallerden oldukça kolay bir şekilde kurtulabilir ve yeniden huzurlu bir hayata kavuşabilirsiniz.

 

 

Edirne’nin en eski halkı, Traklar soyundan Odrisler’in yörede, Meriç ve Tunca ırmaklarının birleştiği bugünkü Edirne’nin bulunduğu yerde bir kent kurdukları bilinmektedir. Odrisler’den sonra yöreye egemen olan Makedonyalılar Dönemi’nde kent, büyük bir olasılıkla Odris yada Odrisia adının değişmesi sonucu, Orestia/Orestas olarak anılmaya başlanmıştır.
İS II. yy’ da Roma İmparatoru Hadrianus, (117-138) Orestia Kasabası’nın stratejik önemi nedeniyle buraya kent statüsü verdi ve kendi adını koydu. Böylece, Roma Dönemi’nde kent Hadrianopolis/Hadrianupolis/Adrianupolis/Adrianapolis adlarıyla anıldı. Adrianopolis zamanla Adrianople/Adrianopel olarak değişti.
Osmanlı dönemi başlarında Edrinus/Edrune/Edrinabolu/Endriye diye anıldı. 1476’da yazılan Aşıkpaşazade Tarihi’nde kentin adı Edrene olarak geçer. XVI.yy başlarında kentin Edirne olarak adlandırıldığı görülür. Edirne 1361 yılında I.Murat tarafından fethedilmiş ve İstanbul’un alınışına kadar 88 yıl(1365-1453) boyunca Osmanlı Devleti’nin başkenti olmuştur.
Tarihinde çeşitli unvanları hak etmiştir. Edirne, mutluluk dönemlerinde "Der-i Saadet" (Mutluluk Kapısı) bir "Şenlikler Şehri" dır. II. Murad'dan IV. Mehmet'e kadar zafer kutlamaları, sünnet şenlikleri, II.Mehmet'in evlilik törenleri "İstanbul'u kıskandıracak kadar" olurdu. Edirne tabii ki her dönemde hatırlarda bir "Der-i Saadet" olarak kalmadı. Bu "Serhat Şehri" Evliya Çelebi'nin sözleriyle "Bir İslam Duvan" tarihinde birçok kez felaketle de tanıştı. En fazlada kuşatma ve işgallerden bunaldı. Şenlikleriyle "Mutluluk Kapısı" olarak hatırlanan Edirne'nin yanına "Daima bağrı yanık olan Edirne'yi de koymak gerekir.
Edirne her zaman kültür olaylarının yoğun yaşandığı bir kent olmuştur. Mimari yenilikler bu kentin yapılarıyla gelmiş; hat ve süsleme sanatının en güzel örnekleri burada verilmiş, çok sayıda medresesi yoğun tartışmalara tanık olmuş, tıp tarihine geçen ilk uygulamalar burda başlamıştır. 
Kimliğini asıl Osmanlı döneminde bulan ve imparatorluğun ikinci kenti olan Edirne, kültürel mirasımızın en yoğun hissedildiği bir kenttir. 
Edime, camileri, çarşıları, köprüleri, tarihi evleriyle ve özellikle de Muhteşem Selimiye ile ülkemize gelenleri ilk karşılayan ve bir sınır kenti olma özelliğini en iyi yansıtan kentimizdir.

 

İSTANBUL MEDYUM

 

İstanbul medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, İstanbul ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. İstanbul’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, İstanbul halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

İstanbul Medyum hizmetleri

 

İstanbul gibi büyük şehirlerde kendine medyum diyen birçok insan aslında bu işin bilimini öğrenmeden, kısa yoldan para kazanmak için bir nevi sahtekârlık yapan insanlardır. İnsanların umutları ile oynayıp paralarını haksızca alan bu insanlardan uzak durulmalıdır. Bu sahtekârların olduğu ortamda medyumluk bilgisi ile ün salmış Medyum İlim Hoca zor durumda olan insanların yardımına koşmaya hazırdır.

 

İstanbul ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Adalar

· Arnavutköy

· Ataşehir

· Avcılar

· Bağcılar

· Bahçelievler

· Bakırköy

· Başakşehir

· Bayrampaşa

· Beşiktaş

· Beykoz

· Beylikdüzü

· Beyoğlu

· Büyükçekmece

· Çatalca

· Çekmeköy

· Esenler

· Esenyurt

· Eyüpsultan

· Fatih

· Gaziosmanpaşa

· Güngören

· Kadıköy

· Kağıthane

· Kartal

· Küçükçekmece

· Maltepe

· Pendik

· Sancaktepe

· Sarıyer

· Şile

· Silivri

· Şişli

· Sultanbeyli

· Sultangazi

· Tuzla

· Ümraniye

· Üsküdar

· Zeytinburnu

 

 

 

Pozitif Enerji İle Mutluluğu Yakalayın

 

Günümüzde kalabalık şehirler ve yoğun iş hayatı birçok insanda mutsuzluk, huzursuzluk ve ruhsal buhranlara neden olabilmektedir. Bunun için bu konularda sorun yaşayan insanlar çeşitli ruhsal rahatlama yöntemleri denemek istemektedirler. Bazı insanlar ruhsal konularda destek veren en iyi medyum ile iletişim kurarak yardım almaya çalışırlar.

 

İstanbul’da Alanında En Güvenilir Medyum İlim Hoca

 

İstanbul ili içinde yol göstericilik ve manevi destek hizmeti sunmakta olan ve birçokları tarafından en başarılı medyum olarak atfedilen Medyum İlim Hoca, ruhsal depresyon ve iç sıkıntıları ile mücadele eden insanlara yol göstermeye devam ediyor. İlahi yetenekleri ile sorunlarınızı kısa sürede iyileştirmeye çalışıyor.

 

 

İstanbul’un tarihi, Yenikapı Theodosius Limanı kazılarıyla gün ışığına çıkan 
Neolitik çağ yerleşimiyle, 8500 yıl geriye uzanmış, bu süreçte kentin 
geçirdiği kültürel, sanatsal, jeolojik değişim ve kent arkeolojisi 
hakkında yeni bir dönem açılmıştır.Şüphesiz, İstanbul’un tarihi ile ilgili en göze çarpan özelliği, Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu gibi
üç evrensel imparatorluğa başkentlik yapmış olmasıdır. M.S. 4. yüzyılda
Roma İmparatorluğu çok genişlemiş; İstanbul, stratejik konumundan 
dolayı, İmparator Büyük Konstantin tarafından Roma’nın yerine yeni 
başkent olarak seçilmiştir. Kent 6 yılı aşkın bir sürede yeniden 
düzenlenmiş, surlar genişletilmiş, tapınaklar, resmi binalar, saraylar, 
hamamlar ve hipodrom inşa edilmiştir. 330 yılında yapılan büyük 
merasimlerle, kentin, Roma İmparatorluğu’nun başkenti olduğu resmen 
açıklanmıştır. Yakın çağın başladığı dönemde İkinci Roma ve Yeni Roma 
adları ile anılan kent, daha sonra "Byzantion" ve geç devirlerde 
Konstantinopolis olarak adlandırılmıştır. Halk arasında ise kentin adı 
tarih boyunca "Polis" olarak anıla gelmiştir.Büyük
Konstantin'den sonraki imparatorların da şehri güzelleştirme 
çabalarının devam ettiği anlaşılmaktadır. Kentteki ilk kiliseler de 
Konstantin'den sonra inşa edilmiştir. Batı Roma İmparatorluğu’nun 5. 
yüzyılda çökmesi nedeniyle, İstanbul, uzun seneler Doğu Roma 
İmparatorluğu’nun (Bizans) başkenti olmuştur. Bizans döneminde yeniden 
inşa edilen kent, surlarla tekrar genişletilmiştir. Günümüzdeki 6492 m. 
uzunluğundaki ihtişamlı şehir surları, İmparator Il. Theodosius 
tarafından yaptırılmıştır. 6. yüzyılda nüfusu yarım milyonu aşan kentte,
İmparator Justinyen idaresinde bir altın çağ daha yaşanmıştır. Günümüze
kadar ulaşan Ayasofya, bu dönemin bir eseridir. 726-842
yılları arasında kara bir devir olan Latin egemenliği, 4. Haçlı 
seferinin 1204 yılında şehri istilası ile başlamış, tüm kilise ve 
manastırlar ile abidelere kadar şehir yıllar boyu talan edilmiştir. 
1261'de idaresi tekrar Bizanslıların eline geçen kent, eski zenginliğine
tekrar kavuşamamıştır. İstanbul, 53 günlük bir kuşatma sonrası, 1453'te
Türklerin eline geçmiştir.Fatih
Sultan Mehmet'in savaş tarihinde ilk defa kullanılan iri boyutlardaki 
topları, İstanbul surlarının aşılmasının önemli bir sebebidir. Osmanlı 
İmparatorluğu’nun başkenti buraya taşınmış, ülkenin çeşitli yerlerinden 
getirilen göçmenlerle şehir nüfusu arttırılmış, boş ve harap olan şehrin
imar çalışmalarına başlanmıştır. Şehrin eski halkına din hürriyeti ve 
sosyal haklar tanınarak, yaşamlarını sürdürmeleri sağlanmıştır. Fetihten
yüzyıl sonra ise Türk Sanatı şehre damgasını vurmuş, kubbeler ve 
minareler şehir siluetine hakim olmuştur.16. yüzyıldan itibaren Osmanlı 
Sultanlarının Halife olmalarından ötürü, İstanbul tüm İslam dünyasının 
da merkezi olmuştur.Sultanların
idaresinde şehir tamamen imar edilmiş, büyüleyici bir atmosfere 
bürünmüştür. Eski akropolde kurulu Sultan Sarayı, Boğaziçi'nin ve 
Haliç'in eşsiz manzarasına hakim kılınmıştır. 19. yüzyıldan itibaren 
Batı dünyası ile sıklaşan temaslar sonrası, camiler ve saraylar, Avrupa 
mimarisi tarzında, Boğaziçi kıyılarına inşa edilmeye başlanmıştır. Kısa 
sürede inşa edilen birçok saray, Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminin
de sembolleridir. 20. yüzyılın başında, İstanbul, Osmanlı 
İmparatorluğu’nun sona ermesine şahit olmuştur.Osmanlı
İmparatorluğu parçalanırken ve iç ve dış düşmanlar kendi payları için 
mücadele ederken; Mustafa Kemal Atatürk, Türk Milletinin desteğini 
alarak, silah arkadaşları ile birlikte, vatan toprağının kurtarılması 
için mücadeleye girişmiştir. Milletin iradesi ile kazanılan Kurtuluş 
Savaşı’nı müteakiben; Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, 1923’te 
Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur. Bu süreçte, başkentin Ankara'ya 
taşınması, İstanbul’un önemini değiştirmemiştir. Bu eşsiz şehir, 
büyüleyici görünümü ile dünya üzerindeki en önemli 
kültür-turizm-sanat-finans ve ticaret başkentlerinden biri olmayı 
sürdürmektedir.

 

KOCAELİ MEDYUM

 

Kocaeli medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Kocaeli ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Kocaeli’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Kocaeli halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

Kocaeli Medyum Hizmetleri

 

Medyumlar bugüne kadar birçok insanın içsel sorunlarını ve manevi sıkıntılarını çözmeye yardım etmiş kişilerdir. Günümüzde sahtekârlıkları ile medyumluk adını kötüye çıkarmış kötü amaçlı kişiler olsa da medyumluk bilimi olan ve eğitim ile birlikte yetenek gerektiren bir iştir. Bu alanda yeteneği ile birçok kişiye kendini hayran bırakmış Medyum İlim Hoca Kocaeli ilinde ruhsal destek hizmeti veriyor.

 

Kocaeli ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Başiskele

· Çayırova

· Darıca

· Derince

· Dilovası

· Gebze

· Gölcük

· İzmit

· Kandıra

· Karamürsel

· Kartepe

· Körfez

 

 

 

Alternatif Tedavi Olarak Medyum İlim Hoca

 

Uzun süreli ve kronikleşmiş depresyon sorunu çeken insanlar genellikle ilk olarak psikolog ya da psikiyatrlara başvurarak yardım alırlar. Ancak bu kişilerde aradıklarını bulamayan ve alternatif yöntemler denemek isteyen kişiler medyumlara danışmaktadırlar. Bunun için çevrelerinden en iyi medyum önerileri almaktadırlar.

 

Sahtekâr Medyumlardan Korunun

 

Dışarıdan en başarılı medyum olarak görünen ancak işini kötü yapan insanlar olabilmektedir. Bu durumlar insana faydadan çok zarar vermektedir. Bu nedenle medyumlara başvurmak isteyen insanlar bu konuda en ince ayrıntısına kadar araştırma yapmalı ve gerçekten güvenebilecekleri medyumu bulmalılardır. Kocaeli’nde en uygun güvenilir medyum seçimlerinden biri Medyum İlim Hoca olmaktadır.

 

 

 

TARİH ÖNCESİ VE NİCOMEDİA DÖNEMİAsya ile Avrupa kıtaları arasında önemli kara ve demiryolu güzergahlarının kesiştiği bir yerde kurulan Kocaeli, bugün Marmara Bölgesi'nin ve yurdumuzun en önemli endüstri ve sanayi yerleşimlerinden biridir. Kocaeli'nin tarihi çok daha eski çağlara uzanır. İl çağlarda, Bithynia adı verilen bölgede kurulan kentler, sırasıyla, Olbia, Astakos, Nicomedia, İznikmid, İzmid ve Kocaeli adlarını almıştır. Trakya'dan gelen Megaralılar M.Ö 712'de İzmit Körfezi'nin güneyindeki Başiskele yöresine yerleşerek Astakos adı verilen bir kent kurdular. Astakos halkı M.Ö 262 yılında, bugünkü İzmit'in bulunduğu alanda kurulan bölgeye yerleşmiştir. Britinya Krallığı'nın yıkılıncaya kadar başkenti kalavak bu kente, kurucusundan dolayı Nicomedia adı verilir. ROMA - BİZANS DÖNEMİRoma İmparatoru Diocletian, 284 yılında Nicomedia'yı işgal ederek Roma İmparatorluğu'nun başkenti yaptı. Bu dönemde şehir, Roma, Antakya ve İskenderiye'den sonra dünyanın dördüncü büyük kenti haline geldi. Fakat Büyük Konstantin tarafından İstanbul'un imparatorluğun merkezi yapılması ve İmparator Jüstinyen'in de Kadıköy-İzmit arasındaki yolu askeri nedenlerle kapatarak ulaşımı İznik üzerinden sağlamasıyla Nicomedia, eski önemini kaybetti. SELÇUKLU DÖNEMİKocaeli Türk egemenliğine ilk olarak 11. yüzyılın sonlarında Selçuklular zamanında (1078) geçti. İznik'in Anadolu Selçuklu Devleti'nin başkenti olmasıyla birlikte kentin önemi iyice arttı. Ancak Haçlı Seferleri sırasında kısa bir süre Haçlı Ordusu komutanı Aleksios Komnenos tarafından işgal edilen kentin, Türk egemenliğine kesin olarak geçişi ise Orhan Bey döneminde oldu. Selçuklu döneminden günümüze Haçlı Seferleri'nde yağmalanması nedeniyle kalan eser sayısı oldukça azdır. OSMANLI DÖNEMİKocaeli, Osman Bey ve oğlu Orhan Bey'in uç beylerinden Akçakoca tarafından 1337 yılında Osmanlı topraklarına katıldı. Nikomedya Osmanlı egemenliğine geçtikten sonra, önce İznikmid, daha sonra İzmid (İzmit) adını almıştır. Şehir en parlak dönemine Kanuni Sultan Süleyman zamanında ulaştı. 19. yüzyılda İstanbul-İzmit arasında işleyen ve 1873 yılından itibaren de Haydarpaşa-Ankara güzergahında faaliyet gösteren demiryolunun kente ulaşmasından sonra Kocaeli'nin ticari ve sosyal yaşamı canlanmaya başladı. Kent, 1888 yılında bağımsız sancak oldu ve ismi İzmit olarak değiştirildi. Daha sonra bölgeye fatihi Akçakoca'dan dolayı Akçakoca'nın yurdu manasına gelen 'KOCAELİ' adı verildi. CUMHURİYET DÖNEMİ1. Dünya Savaşı'nın getirdiği yıkımlar sonucu önemini bir süre yitiren ve sırasıyla önce İngilizler (6 Temmuz 1920) ardından Yunanlılar (28 Nisan 1921) tarafından işgal edilen Kocaeli, 28 Haziran 1921'de Türk Orduları tarafından işgalden kurtarıldı. Kocaeli'nin Başiskele, Darıca, Dilovası, Çayırova, İzmit, Derince, Gebze, Gölcük, Karamürsel, Kandıra, Kartepe ve Körfez olmak üzere toplam on iki ilçesi bulunmaktadır. Kocaeli, Cumhuriyetle birlikte özellikle sanayileşme alanında en hızlı gelişen illerimizden birisi olmuştur. Bunun başlıca nedeni İstanbul'a yakınlığı ve ulaşım imkanlarının çeşitliliğidir. 1934 yılında İzmit'te ilk kağıt üretim tesisi olan İzmit Kağıt Fabrikası açılırken, bunu 1944'te ikinci selüloz ve Kağıt Fabrikası takip etmiş, Seka tesisleri 1954, 1957 ve 1959'da genişletilmiştir. Böylece günümüze kadar devam eden hızlı bir sanayileşme ile Kocaeli, Türkiye'nin ileri düzeyde sanayi bölgesi durumuna gelmiştir. Ayrıca Kocaeli ile ilgili önemli bir bilgi de, 30 derece meridyeni Köseköy'deki otoyol kavşağı köprüsünün bulunduğu yerde olduğundan Tüm Türkiye saatlerini Kocaeli'ne göre ayarlamaktadır.

 

SAKARYA MEDYUM

 

SAKARYA medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, SAKARYA ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. SAKARYA’ da yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, SAKARYA halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

SAKARYA ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Adapazarı

· Akyazı

· Arifiye

· Erenler

· Ferizli

· Geyve

· Hendek

· Karapürçek

· Karasu

· Kaynarca

· Kocaali

· Pamukova

· Sapanca

· Serdivan

· Söğütlü

· Taraklı

 

 

 

Sakarya’da Medyum İlim Hoca

 

İnsanların maddi ve manevi konularda problemleri olabilmektedir. Maddi problemleri tıbbi yöntemler ya da benzeri şekillerde çözülebilirken manevi problemlerin çözümü zordur. Bu noktada medyumluk devreye girmektedir. En iyi medyum çözümleri dini hükümlere aykırı olmayacak şekilde manevi problemlerin çözümü hizmeti sunmaktadır. İslam diniden büyünün haram olması dikkat edilmesi gereken bir hüküm olarak dikkate alınarak çözümler sunulur.

 

Manevi Çözümlere Medyum İlim Hoca

 

Sakarya’da faaliyet göstermekte olan Medyum İlim Hoca ile manevi alandaki sorunlarınıza çözümler sunulmaktadır. Medyum İlim Hoca, ruh âlemi ile zaman ötesi konularda sağladığı bağlantılar sayesinde özel konuların çözümü ile ilgili işlemler yapabilmektedir. İnsanların manevi problemleri için fizik ötesi âlemden çözümler sunulmaktadır.

 

Garantili ve Sorunsuz İşlemlerde Medyum İlim Hoca

 

Medyum İlim Hoca yaptığı işlemler için garanti sunmaktadır. Dini hükümlere aykırı olmayacak şekilde yapılan işlemler ile en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca pek çok farklı konuda çalışmaktadır. Son yıllarda sıkça karşılaşılan aile içerisinde oluşan soğukluklar ve sorunlar işlem yapılan konular arasında yer alır. Bunun dışında başka kişilerce yapılmış olumsuz işlemler ile ilgili çözümler de sunulmaktadır.

 

 

 

Sakarya
ilinin yer aldığı coğrafi bölge, en eski çağlardan beri çeşitli kavimlerin
gelip geçtiği göç yolları üzerinde bulunmaktadır. Yörenin tarih öncesi dönemi
hakkında kesin bir bilgi mevcut değildir. Bugüne kadar birkaç kurtarma kazısı
ve yüzey araştırması dışında dikkat çekici arkeolojik araştırma yapılmamıştır.
Ancak, Kaynarca İlçesinde bulunan çakmak taşı yongalar ile Kocaali ilçesinden
ele geçen taş el baltası, elle şekillendirilmiş pişmiş toprak maşrapa bölgede
Neolitik ve Kalkolitik dönem insanının yaşadığına işaret etmektedir.
Anadolu’da ilk siyasi birliği kuran Hititlerin
sınırlarını Sakarya topraklarını da içine alacak şekilde genişletmiş oldukları
antik kaynaklarca ifade edilmesine rağmen bu döneme ait buluntu veya kalıntı
mevcut değildir. MÖ 1200 yıllarında Hint-Avrupa asıllı Deniz Kavimleri denen
topluluklar, Hitit egemenliğine son vermişlerdir. Daha sonra Frigler Sakarya
Irmağı ile Büyük Menderes’e kadar olan bölgeye sahip olarak hakimiyet
alanlarını doğuda Kapadokya’ya kadar
genişlettiler. Sakarya ili, klasik
dönemlerde Bitinya (Bithynia) olarak
bilinen bölgenin içinde yer almaktadır. Bu ad bölgede yerleşmiş ve daha sonra
aynı adı taşıyan Bitinlerden gelmektedir. Bitinya (Bithynia) Bölgesi İstanbul’un
Anadolu yakasından başlayarak doğuda Parthenius (Bartın) yakınlarına kadar
uzanmaktaydı. Doğusundaki Paflagonya (Paphlagonia) dan Filyos Çayı (Billaeus) ile
ayrılmaktaydı. Kuzeyde Karadeniz’e (Pontus Euxinus) açılan bölge güneyde Dağlık
Frigya (Phrygya Epictetus) ve Galatia ile batı ve güneybatısında Mysia ile
komşuydu. Bitinya (Bithynia), İstanbul’un Anadolu yakası ile, Kocaeli, Yalova,
Sakarya, Bilecik, Düzce, Bolu, Bartın, Zonguldak ve Bursa illerinin önemli bir
bölümünü içine almaktaydı. Adını mitolojide
Frig Kökenli bir ırmak tanrısı olan Saggarios’dan alan Sakarya Irmağı, ilimize de adını vermiştir. 

 

TEKİRDAĞ MEDYUM

 

TEKİRDAĞ medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, TEKİRDAĞ ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. TEKİRDAĞ’ da yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, TEKİRDAĞ halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyumdur.

 

 

TEKİRDAĞ ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Çerkezköy

· Çorlu

· Ergene

· Hayrabolu

· Kapaklı

· Malkara

· Marmaraereğlisi

· Muratlı

· Saray

· Şarköy

· Süleymanpaşa

 

Tekirdağ İçin Medyum İlim Hoca

 

Günümüz insanları manevi noktada farklı sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Büyü ve benzeri olumsuz durumlar istemesek bile karşılaşılan sorunlar arasında yer alır. Bunların çözümü için medyumluk mesleği çalışmalar yürütmektedir. Tekirdağ en iyi medyum ile manevi noktada karşılaşılan sorunların çözülmesi mümkün hale gelmektedir. Bu şekilde karşımıza çıkan olumsuz durumlar engellenebilir.

 

Medyum İlim Hoca

 

Medyum İlim Hoca Tekirdağlılar için hizmet vermektedir. Medyumluk mesleği ile ilgili olarak sahip olduğu tecrübe ile en özel konularda dahi çalışmalar yapılabilmektedir. İnsanların sorunları için gerekli olan şekilde manevi dünya ile bağlantı kurarak çözümler geliştirilebilir. Bu sorunların çözümü için yıllar yaptığı çalışmalar sonucu sahip olduğu tecrübe ile hizmet sağlanmaktadır.

 

Medyum İlim Hoca Hizmet Konuları

 

En başarılı medyum olarak Medyum İlim Hoca geniş çalışma alanı sunmaktadır. Özellikle art niyetli olarak yapılmış olan büyü gibi durumların tespit edilmesi ve ortadan kaldırılması için etkili ve hızlı işlem yapılabilmektedir. Bununla birlikte ailelerin yaşadığı sıkıntıların bitirilmesi ve tekrar aşkın yaşanması için de çalışmalar yapılabilmektedir.

 

 

Anadolu, yakın Doğu ve Avrupa arasındaki göç, istila, ticaret, kültür, alışveriş gibi her türlü ilişkinin Trakya üzerinden gerçekleşmesi, günümüzde olduğu gibi geçmişte de bölgemizin en önemli özelliği olmuştur. Tekirdağ’da Eski Taş devrinin üst tabakalarına ait yerleşmelerine, Saray ilçesindeki Güneş kaya ve Güngörmez vadilerinde bulunan mağaralarda rastlanmıştır. (İ.Ö.40000-10000)Şarköy, ilçesinde ilk toprağa yerleşme dönemine ait (Neolitik) taş balta üretim merkezleri bulunmuştur.(İ.Ö.8000-5000) Marmara Denizi boyunca bazı nehir ağızlarındaki yerleşmelerde, Kalkolitik Çağ (Top tepe İ.Ö. 4300) yerleşmeleri ile yine sahil boyunca Troya’nın 1. ve II. Tabakasına ait çağdaş yerleşmelerin yer aldığı, Tekirdağ Müze Müdürlüğünce tespit edilmiştir. (İlk Tunç Çağı I-II 3000-2400)İ.Ö. 1400-1000 yılları arasında bir göç dalgası ile Trakya’ya gelen, Trakya’da Proto-Trak olarak tanımlanan, toplumsal örgütlenme bakımından çok daha geri düzeyde topluluklar bulunmaktaydı. Traklar göçebe topluluklar halinde yaşarken İ.Ö. 8-6 Yüzyılda Ege adalarından gelen Samos’lu kolonistler Marmara Denizi kıyılarında koloni şehirleri kurmuşlardır. Bunların en önemlileri bugünkü Tekirdağ sınırları içinde bulunan Perinthos (Marmara Ereğlisi) ve Bisanthe (Barbaros) dır, Trakya bölgesi İ.Ö.546-430 yılları arasında doğudan gelen Pers istilasına uğramış ve Pers egemenliği altında kalmıştır. İ.Ö. 352 yılında Makedonya Kralı II. Philip Trakya üzerine düzenlediği seferde, İpsala’dan M.Ereğlisi yakınlarına kadar olan sahil bölgelerini işgal etti. Perinthos (M.Ereğlisi) büyük bir direniş gösterdi. II.Philip’ten sonra yerine geçen ve Hindistan’a kadar sefer yapan Büyük İskender Perinthos (M.Ereğlisi)’ni ele geçirdi. Ölümünden sonra bu bölge Lysımochos’un hâkimiyetine girdi. Bölge; İ.Ö. 30 yılında Roma İmparatorluğu hâkimiyetine girene kadar Makedon ve Odris kralları arasında sürekli el değiştirmiştir. Tekirdağ Geç Roma döneminde İ.S.3. Yüzyılda Rhaedestus ismi ile tarih sahnesine çıkmış olup, Bizans döneminde Rodosto ismi ile anılmıştır. Osmanlılar 14. Yüzyılda Tekirdağ’ı Bizans Tekfurlarından aldıktan sonra, Rodosto adı Rodosçuk’a dönüşmüştür. 18. Yüzyıla kadar bu isimle anılan Rodosçuk, sonradan Bizans tekfurları dolayısıyla verildiği öne sürülen “Tekfurdağı” adıyla anılmaya başlanmış, Cumhuriyetten sonra 1927 yılında İl olarak Tekirdağ adını almıştır.

 

YALOVA MEDYUM

 

YALOVA medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, YALOVA ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. YALOVA ‘ ta yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, YALOVA halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum hocadır.

 

 

YALOVA ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Altınova

· Armutlu

· Çiftlikköy

· Çınarcık

· Merkez

· Termal

 

Yalova Medyum

 

Bugüne kadar Yalova ilinde şahsi özellikleri ile ve ilmi bilgisi ile örnek oluşturan Medyum İlim Hoca olarak, görüşme sağlayan birçok kişi hayatında değişme şansı sundum. Her zaman insanlar için sağladığım manevi destek ile birlikte ailesel, kişisel, iş ile ilgili, hayat ile ilgili tüm problemlerinde en doğru çözümleri sağlayarak, hayatlarına güçlü bir dokunuş gerçekleştiriyorum.

 

Size Huzur Katan En İyi Medyum Medyum İlim Hoca

 

Hayat boyunca karşılaşabileceğiniz onlarca farklı sorun bulunur. Bu sorunlarla karşılaştığınızda Yalova ilinde manevi bir destek alabilmek ve verdiğimiz hizmetlerle sorunlarınızı ilmi ve mantıki olarak çözebilmek için en iyi medyum olarak bizi seçebilirsiniz. Sayemizde aldığınız hizmet, tamamen güvenilir ve resmi bir konumda sunulmaktadır.

 

En Başarılı Medyum İlim Hoca İçin Telefonla İrtibat Kurun

 

Sitemiz üzerinde sunulmuş olan iletişim numaraları ve web adresi ile birlikte bize ulaşabilir ve karşılıklı görüşme talep edebilirsiniz. Çünkü onlarca kişi arasında en başarılı medyum olarak güven sağlayan ismim ile her zaman karşılıklı görüşme yaparak sorunlarınızda daha nitelikli sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

 

Yalova, bugünkü idari bölünüşe göre merkez ilçeyle birlikte 6 ilçeden oluşmaktadır. İlçeler; Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Termal'dir.

Yalova'nın 6 ilçe belediyesi ile birlikte, toplam 15 belediyesi bulunmaktadır; merkez ilçede 1 (Kadıköy), Altınova'da 3 (Kaytazdere,Subaşı ve Tavşanlı), Çınarcık'ta 4 (Koruköy, Esenköy, Kocadere ve Teşvikiye) ve Çiftlikköy'de 1 (Taşköprü) belediyesi ve toplam 43 köyü vardır ve Osmanlı Devleti bu topraklar üzerinde kurulmuştur.

Yalova, 6 Haziran 1995 tarihinde il olmuştur.

Şehrin nüfusu 2010 yılına göre 98.347'dir.1973'te 21.000 olan nüfusu 1990'da 65.823'e, 2000'de 70.118'e, 2007'de 87.372'ye çıkmıştır.

Armutlu Yarımadası'nın kuzey kıyısı ile Samanlı Dağları'nın kuzey eteklerine kurulmuş olan Yalova, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara bölgesinin güneydoğu kesiminde yer almaktadır. İlin kuzeyinde ve batısında Marmara denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa (Orhangazi-Gemlik ve İznik ilçeleri) ve Gemlik körfezi yer almaktadır. Yalova ilinin kuzeyinden güneybatısına kadar olan sınırları Marmara Denizi ile çevrilmiştir.

Kıyılar, girintili çıkıntılı bir özellik göstermez. Yalova'nın 39-40º kuzey enlemi, 29-61º doğu boylamları arasında denizden yüksekliği 2 metre, en yüksek noktası 926 metredir. 839 kilometrekarelik alanı ile ülke yüzölçümünün % 0.11'lik bölümünü kapsamaktadır.

Yalova, yüzölçümü itibariyle Türkiye'nin en küçük ilidir ve 105 km ile denize en uzun kıyısı olan turistik illerinden de birisidir.

Yalova, verimli ve bereketli ovalara sahiptir. Çınarcık, Gökçedere, Kirazlı, Kılıçköy ve Taşköprü ile deniz arasında birbirinden alçak tepeciklerle ayrılan büyüklü küçüklü ovalar oluşmuştur. Bu ovalar, akarsular boyunca uzanmakta olup çevrelerinde meyvecilik ve sebzecilik yapılmaktadır.

Yalova'nın toplam yüzölçümünün (847,000 ha) %82'si, tarım arazisi (221,730 ha), orman alanı (468,090 ha) ve çayır-mera arazisinden (7,944 ha) oluşmaktadır.

İlin bitki örtüsünü makiler ve ormanlar oluşturmaktadır. Samanlı Dağları'nın kuzey ve güneyinde vadi içlerinde bulunan makiler, bu kütlenin etekleri boyunca kesintili şeritler ve parçalar halinde bulunurlar.

Yalova'nın güneyindeki dik yamaçlar gür bir orman örtüsü ile tamamen kaplıdır. Ormanlık alanlarda genellikle kayın, meşe, gürgen, kızılcık, kestane ve ıhlamur ağaçları görülür. Yalova'daki ormanlardan çevrenin odun ve kereste ihtiyacı karşılanmaktadır.

Yalova il sınırları ekolojik çeşitliliği kadar etnik ve kültürel çeşitliliğiyle de zenginlik göstermektedir. Anadolu'nun her yanından aldığı göçlerle hem inançsal hem de dilsel çeşitliliği artmıştır. İl genelinde Türkçe'den başka Pomakça, Avarca, Çerkesçe, Lazca, Gürcüce, Dargice, Kürtçe, Boşnakça, Tatarca/Karaçayca konuşan etnik grupların yerleşimleri bulunmaktadır. Ayrıca İzel, Şebnem Ferah, İbrahim Kutluay, Mehmet Okur gibi ünlü isimler Yalova doğumludur.

Tarih Bölgedeki ilk yerleşimler prehistorik çağlarda MÖ 3000 yıllarındadır. Bölge MÖ 2000'lerde Hititler, MÖ 1200'lerde Frigler bölgede hakimiyet kurdular. Bölge MÖ 74'de Romalılar tarafından fethedildi. Roma İmparatorluğu'nun 395 yılındaki bölünmesinden sonra Yalova Bizans İmparatorluğunun yönetimine geçti. 1302'de, Yalova Osmanlı İmparatorluğu'nun kontrolüne geçti.

Mustafa Kemal Atatürk yaşamının son bölümünde ara sıra Yalova'yı ziyaret etmiş ve Yürüyen Köşk'te dinlenmiştir. Bir konuşmasında "Yalova benim kentimdir." şeklinde şehire olan sevgisini dile getirmiştir

 

 

TÜRK BAYRAĞIMIZ ŞUAN DÜNYA'NIN %90 ÜLKESİNDE DALGALANMAKTADIR....

                                                    DİKKAT WEB SİTEMİN TAMAMINI VE BU YAZILARI OKUMADAN İŞLEM ALMIYORUZ

DÜNYA SIRALAMASINDA MEDYUMLAR İÇİNDE DÜNYA'DA EN İYİ MEDYUM SEÇİLDİM.ŞUAN MEDYUM İLİM HOCA OLARAK  500.000.000 MİLYON DÜNYADAKİ HER SEKTÖRDEN OLUŞAN WEB SİTELERİNİN İÇİNDE BİLE DÜNYA SIRALAMASINDA  499.948.592 WEB SİTESİNİ ARKAMDA TOZLARIMDA BIRAKARAK YOK ETTİM.YAKINDA MEDYUM İLİM HOCA DÜNYA'DA YOK ARTIK DEDİTTİRECEK SIRALAMADA BİR TÜRK MEDYUM DEVİNİ SİZLERE KANITLARI İLE SUNACAKTIR.ADIM ADIM TÜRK MEDYUMU OLARAK BAŞARILARIMA BAŞARI KATARAK DÜNYA DEVİ OLMAYA İLERLİYORUM.YAKLAŞIK 3 AY SONRA DÜNYA DAKİ İNTERNET DEVLERİNİN ARASINDA BENDE BİR TÜRK OLARAK VARIM.DÜNYA HARİTASININ BİR ÇOK YERİNE TÜRK MEDYUMU OLARAK YAZDIRDIM.MEDYUM İLİM HOCA BİR TÜRK MEDYUMUDUR VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEKTEDİR.

                           AŞAĞIDAKİ GÖSTERGE ŞEMASI HERGÜN YENİLENECEK VE HERGÜN BAŞARIMIN İLERİSİNİ GÖRECEKSİNİZ

 

DÜNYA'DA TÜRK BAYRAĞIMIZI VE ARAŞTIRMACI MEDYUM İLİM HOCA'NIN KABUL EDİLDİĞİ BAZI ÜLKELERDEKİ ŞİMDİ'Kİ SIRALAMAMIZ.DAHA SONRA SIRALAMAMIZ İLKLERE GELİNCE ONLARIDA YAYINLAYIP GÖSTERECEĞİZ ŞUAN YAYINLAMADIĞIMIZ ÜLKELER VAR.TAMAMLAYINCA 200 ÜLKEDE TÜRK BAYRAĞINI VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDEN MEDYUMLUK ÜNVANINI DÜNYA HARİTASINI DİREK KOYARAK YETERLİ GELECEK.........

      TÜRK BAYRAĞIMIZIN DALGALANDIĞI VE GÜNLÜK MİLYONLARCA İNSANIN GÖZLERİNE GÖSTERDİĞİMİZ BAYRAĞIMIZ DÜNYA'DA TEK ARAŞTIRMACI MEDYUM BENİM KISA ZAMAN SONRA BU İSTATİSTİKLERİ KOYMAYA GEREK YOK SADECE DÜNYA HARİTASINI KOYMAK YETERLİ KALABALIĞIN YERİ YOK

                                                                                       

               SİTE KARŞILAŞTIRMA

MEDYUM İLİM HOCA'NIN DÜNYADAKİ KALİTESİNİ ÖLÇMEK İÇİN İNTERNETE SİTE KARŞILAŞTIRMA YAZIN AŞAĞIDAKİ ŞEMA GİBİ OLAN YERE MEDYUM İLİM HOCA'YI YAZIN KARŞISINADA TÜRKİYE'DEN DÜNYA'DAN HANGİ MEDYUMU YAZARSANIZ YAZIN BEN ÜSTÜN GELECEĞİM.KARŞILAŞTIRIN VE DÜNYA'DA NEDEN BİR TÜRK MEDYUMU OLARAK TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETTİĞİMİ ANLAYACAKSINIZ.VARSA DÜNYA'DA KENDİNE GÜVENEN MEDYUM ÇIKSIN KARŞIMA.ŞUNUDA SÖYLÜYORUM  BAZI ŞARLATAN MEDYUM BOZUNTULARINA : DEVLERİN ARASINA GİRMEME AZ KALDI TEK TEK NOT ALIYORUM  3 AY SONRA NASIL SIRALAMADA DEVLERİN ARASINDA OLABİLMEYİ BAŞARACAKSAM.O ŞARLATAN BOZUNTULARI.DEVLERİN İÇİNDE SÖZ HAKKIM OLACAĞI İÇİN CANIMI SIKAN ŞAKLABANLIK YAPAN ŞARLATANLIK YAPAN BAZI MEDYUMLAR BİR GECEDE FİŞİNİZİ ÇEKİP DİREK BANLIYACAĞIM ÇÜNKÜ BENDE BİR DÜNYA DEVİ OLUYORUM.

 

" Eğer bende bazı fevkaladelikler görüyor buluyorsanız bunları sadece ve yalnız Türk olmama, Türklüğüme bağlayınız. "

MEDYUM İLİM HOCA OLARAK ÜLKEMİ DÜNYA'DA MESLEĞİMLE TEMSİL ETTİĞİM İÇİN ONUR DUYUYORUM.ŞUAN MEDYUMLUK MESLEĞİNDE TÜRKİYE'DE 1. GELDİM.DÜNYA SIRALAMASINDA İSE DÜNYA HARİTASINDA DÜNYA MEDYUMLARI ARASINDA ŞUAN YÜZDE 70 LERDEYİM.SÖYLEDİKLERİMİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ YAZILIMCILAR WEB TASARIMCILAR ARAŞTIRABİLİR.YAKINDA DÜNYA'DA MEDYUM OLARAK 1. SIRADA OLACAĞIM.BİR TÜRK MEDYUMU OLARAK BUNDAN BU SEKTÖRDE ÜLKEMİ DÜNYADA TEMSİL EDECEĞİM.DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

DÖRT BÜYÜKLE SAVAŞILMAZ SAVAŞIRSAN YANARSIN DOĞRU YOL İTAAT

1-) ALLAH İLE SAVAŞILMAZ 1-) ALLAH İLE SAVAŞILMAZ Azrail canımı almaya gelse sana kavuşmak için ölmemem mümkünmü… .. Devamı
2-) KUR'AN-I KERİM İLE SAVAŞILMAZ 2-) KUR'AN-I KERİM İLE SAVAŞILMAZ  Felek engelleri yoluma serse gözlerıme kara perdeler inse seni okumamam mümkünmü... .. Devamı
3-) TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SAVAŞILMAZ 3-) TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SAVAŞILMAZ Bin bir derde düşüp dermansız kalsam Benim bu sevdadan geçmem mumkunmu için için yansam sende görmesen aşkından şikayet etmem mümkünmü... .. Devamı
4-) ANNE VE BABA İLE SAVAŞILMAZ 4-) ANNE VE BABA İLE SAVAŞILMAZ Anne Gezindiğin Bağ, Baba Yaslandığın Dağdır. Ömrümün En Güzel Çağı Annen ve Babanla Olandır .. Devamı

DÜNYA'NIN 7 HARİKASI OLAN MISIR PİRAMİTLERİNİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

HALA SIRRI ÇÖZÜLMEMİŞ UZMANLARA KAFAYI YEDİRTEN GİZEMLİ OLAYLAR

ŞUAN 20 ADET GİZEMLİ OLAY YAYINLADIK VE ARAŞTIRMAMIZ SONUÇU GEREKLİ KİŞİLER BUNLARI KESİNLİKLE ÇÖZEBİLMİŞ DEĞİLDİ VE KEŞFEDİLMEMİZ İÇİN SADECE 2 ADEDİNİ ÇÖZDÜK VE NET SONUÇ ÇIKARDIK.ÇOK BÜYÜK GAYRETLER GÖSTERİLİRSE KALAN 18 ADET DAHA ÇÖZÜP TAMAMLANIRSA DÜNYA ÜZERİNDE ARTIK ADIMI YAZDIRMAYA GEREK KALMAYACAK ZATEN KEŞFEDİLMİŞ BİR KİŞİYİM KAFAYI YİYEN UZMANLARA TAVSİYEM ZAMAN HESAPLAMASINI KULLANILAN YASAKLI BİLEŞEN ETKEN MADDELER HESAPLAMALARINI O ZAMANKİ İNSAN BOYUTLARINI VE GEZEGENLERİ VE AY TAKVİMİNİ KISIR DÖNGÜYÜ HESAPLASALARDI PÜF NOKTADAN 5 TANE DAHA VAR ONLARIDA EKLESELERDİ ÇALIŞMALARINA RAHATLIKLA İSTEDİKLERİNİ ELDE EDECEKLERDİ.OLSUN YİNEDE UĞRAŞMAK BAŞARININ YARISI BİZİMDE SINAVIMIZ OLDU.

MEDYUM İLİM HOCA DENENDİ 2 GİZEMLİ OLAYI ÇÖZDÜ SINAVI KAZANDI

RESMİYET BELGELERİMİZ

M.Ö VE M.S KAİNATIN ÇÖZEMEDİĞİ ŞİFRELERİ VE BAŞARIMIN İLERLEMESİ

ÖNCELİLİKLE İNSANLAR BU TÜR İÇİNDEN ÇIKILMAYAN ÇIKALAMAYAN UĞRAŞLARLA NEDEN UĞRAŞIYOR DİYE GARİPSİYE BİLİR AMA DÜNYA'YI VE KAİNATI VE BİLİNMEYENİ VE BİLİNMEK İSTEYENİ BULMAK VE ÇÖZÜMLEMEK GÜZEL BİR DUYGUDUR.DÜNYA'DA ORTALAMA 7000 ADET AZ ŞEKİLDE KULLANILAN DİL ÇEŞİDİ VARDIR.ORTALAMA 2200 ORTA SEVİYEDE KULLANILAN DİL  KULLANILIR.KAİNATTA 8 GEZEGEN VARDIR.DÜNYA'DA 4 ADET OKYANUS VARDIR.DÜNYA'DA 20 ADET DENİZ VARDIR.BU BİLGİLER BİLİMSEL DEĞİL GERÇEK VERİLERDİR.BİLİYORUM ÇÖZÜYORUM ŞEKİLLENDİRİYORUM DİYORSAM.BUNUN BİLİMSEL TEORİSİNİDE YAPISINIDA  OLUŞUMUNUDA KURULUŞUNUDA HİÇGÖRMEDİĞİM DÜNYAYI VE PARÇALARINI OTURSAM 2 YIL İÇİNDE KİTABA DÖKER BUNUDA DEĞERİNİ BİLENE İNSAN OĞLU ADINA MEDYUM İLİM HOCA OLARAK HEDİYE EDERDİM.DÜNYA'DAKİ BÜTÜN SIRLARI ÇÖZÜLMEMİŞ GİZEMLİ KİTAPLARIN SIRLARINI ÇÖZMÜŞ BULUNMAKTAYIM.

 

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA YAPILAN YORUMLARIN YOUTUBE VİDEOLARI

MEDYUM İLİM HOCA HAKKINDA İNSANLARIN YORUMLARINI İÇEREN YOUTUBE VİDEOLARIMIZ RESİMLERE TIKLAYARAK VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ

İLİM HOCA HZ.ALİ DÖNEMİNE AİT HAVAS KİTABININ ŞİFRELERİNİ ÇÖZMEKTEDİR

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ Devamı
EVLİLİK BÜYÜSÜ EVLİLİK BÜYÜSÜ Devamı
BAĞLAMA BÜYÜSÜ BAĞLAMA BÜYÜSÜ Devamı
AŞK BÜYÜSÜ AŞK BÜYÜSÜ Devamı

VATANIN VE MÜSLÜMANIN SİLAHI DİNİ VE İMANIDIR.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK BİLİNEN CAMİLERİ VE MİMARLARI 1) Ortaköy Camii 2) Eminönü Yeni Cami 3) Selimiye Camii 4) Kümbet Camii 5) İzmir Hisar Camii 6) Kahramanmaraş Abdulhamit Han Cami 7) Sultan Ahmet Cami 8) Konya Alaaddin Camii 9) Konak Yalı Camii 10) Erzurum Ulu Camii 11) Nuruosmaniye Camii 12) Adana Ulu Camii 13) Ayasofya 14) Bursa Yeşil Camii 15) Süleymaniye Camii 16) Selçuk İsa Bey Camii 17) Rüstem Paşa Camii 18) Bayezid Camii 19) Sivas Divriği Ulu Camii 20) Fatih Camii 21) Dolmabahçe Camii 22) Diyarbakır Ulu Camii 23) Eyüp Sultan Camii 24) Yörgüç Paşa Camii

Dünyanın Dört Bir Tarafından Birbirinden Görkemli 32 İbadethane 1. Borgund Stave Kilisesi - Norveç 2. Taktsang Palphug Manastırı - Bhutan 3. Santa María Magdalena Manastırı - İspanya 4. Milan Katedrali - İtalya 5. Assumption Kilisesi - Slovenya 6. Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri Akademisi Kilisesi - A.B.D 7. Shipka Memorial Kilisesi - Bulgaristan 8. Büyük Sheikh Zayed Cami - Birleşik Arap Emirlikleri 9. Paoay Kilisesi - Filipinler 10. Aziz Patrick Kilisesi - Avustralya 11. Saint Elizabeth Kilisesi - Slovakya 12. Cardboard Katedrali - Yeni Zelanda 13. Büyük Higüey Kilisesi - Dominik Cumhuriyeti 14. Tecelli Kilisesi - Rusya 15. Yeşil Kilise - Arjantin 16. Aziz Andrew Kilisesi - Ukrayna 17. San Diego Kaliforniya Tapınağı - A.B.D 18. Kristal Cami - Malezya 19. Graaff-Reinet Kilisesi - Güney Afrika 20. Mount Popa Manastırı - Myanmar 21. Kul Sharif Cami - Rusya 22. Küçük Kilise - Channel Adaları 23. Mary Magdalene Kilisesi - Kudüs 24. Annunciation Katedrali - Ukrayna 25. Lotus Tapınağı - Hindistan 26. Collegiate Kilisesi - Belçika 27. Hallgrímur Kilisesi - İzlanda 28. Sultanahmet Cami - Türkiye 29. Aziz Michael Katedrali - Ukrayna 30. Trinity Kilisesi - Antarktika 31. Aziz Basil Katedrali - Rusya 32. Las Lajas Tapınağı - Kolombiya

KAVİMLER VE BİLİNMEYEN DÜNYA YERYÜZÜ GERÇEKLERİ

MEDYUM İLİM HOCA'NIN AKTİF OLARAK KULLANDIĞI TEKNİKLERİ GERİYE DÖNÜŞ TEKNİĞİ İÇ ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ BİLİNÇ AKIŞI TEKNİĞİ MEDYA ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ PARAGRAF ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ÇOK DEĞİŞKENLİ İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİKLERİ PROBLEM ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARI OKUMA SANATI TEKNİĞİ NESNEYE YÖNELİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ARAŞTIRMA TEKNİĞİ METİN ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ İŞ ANALİZİ TEKNİĞİ SÖYLEM ÇÖZÜMLEMESİ VE ANALİZ TEKNİĞİ ÇEVİRİ TEKNİĞİ ÇÖZÜMLEME KONUŞMA ÇÖZÜMLEMESİ YÖNETİMİ ÇATIŞMA ÇÖZME TEKNİĞİ SORUN ÇÖZME TEKNİĞİ VERİ TİPLERİ VE İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ HER SEFERİNDE YENİ BİR ADIM ATMA TEKNİĞİ HOŞLANMADIĞI BİR İŞİ SEVDİĞİ BİRİ ZAMANDA YAPMA TEKNİĞİ 80/20 PARETO İLKESİNE ÖNEM VERME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ YETERLİYİM ÖYLE İSE VARIM PSİKOLOJİSİ TEKNİĞİ SONUCU HAYAL ETME TEKNİĞİ MORALİ VE ENERJİSİ ZİRVEDEYKEN İŞİNE ARA VERME TEKNİĞİ OLUMSUZ ANLARA TETİKTE OLUP İPTAL ETME TEKNİĞİ NEREDEN GELDİM NEREYE GİDİYORUM TEKNİĞİ BAŞARILAR SONUCU KENDİNİ ÖDÜLLENDİRME TEKNİĞİ MOTİVASYON ARACI OLARAK MÜZİK VE TÜTSÜ KULLANMA TEKNİĞİ ÇALIŞMA ORTAMINA DİKKAT ETME TEKNİĞİ REKABETİN OLUMLU ETKİSİNİ KULLANMA TEKNİĞİ SÜREKLİ İŞ YAPMA ŞEKLİNİ GÜNCELLEME TEKNİĞİ YARATICILIKTA AKTİF OLMA TEKNİĞİ PARKİNSON YASASINI AKTİF KULLANMA TEKNİĞİ ODAĞINI AKTİF DEĞİŞTİRME TEKNİĞİ DURUŞUNA DİKKAT ETME TEKNİĞİ EN ZORLARI EN BAŞA ALMA TEKNİĞİ İŞİNDE PLANLAMA YAPMA TEKNİĞİ GEÇMİŞTE NASIL YAPTIĞINI HATIRLAMA TEKNİĞİ ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN BURADA DEĞİLSE NEREDE TEKNİĞİ BEYNİNE HEDEFİ GÖSTERME TEKNİĞİ GÜZEL ANILARI ÇEKİP ÇIKARMA TEKNİĞİ NEGATİF MOTİVASYONU KULLANMA TEKNİĞİ BAŞARIYA ÇAPA ATMA TEKNİĞİ KENDİNİ ZORUNLU BIRAKMA TEKNİĞİ OLMAK İSTEDİĞİ GİBİ DAVRANMA TEKNİĞİ SEÇİMLERİNİN KENDİNE AİT OLDUĞUNU FARK ETME TEKNİĞİ OLUMLU DÜŞÜNME TEKNİĞİ YAPAMAYACAKLARININ YAPABİLECEKLERİNE ENGEL OLMASINA İZİN VERMEME İNSANLARA MERAK UYANDIRMA TEKNİĞİ ALDIĞI İŞİ BİTİRME TEKNİĞİ DÜŞÜNCELERİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTMA TEKNİĞİ KENDİNE NEDENLER BULMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ SİNERJİ YARATMA TEKNİĞİ ENDİŞELENDİĞİN DE EĞLENCEYE VURMA TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ NE KADARINDAN SORUMLU İSE O KADARINA SAHİP OLMA TEKNİĞİ ÖNCE SAĞLIĞINI DÜŞÜNME TEKNİĞİ BESLENMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ GİYİNMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ KAFASINI BOŞALTMA TEKNİĞİ FENG SHUİ FELSEFESİNİ KULLANMA TEKNİĞİ VAZGEÇEBİLMEYİ ERDEMLİK OLARAK GÖRME TEKNİĞİ GÜÇLÜ SORULAR İLE GELİŞTİRME YAPMA TEKNİĞİ VÜCUT DİLİ İP UÇLARINI GÖZLEMLEME TEKNİĞİ İNSANLARDAKİ POSTÜRÜ FARK ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN HAREKETLERİNİ AKTİF İZLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜZ İFADELERİNİ AKTİF OLARAK YORUMLAMA TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİLERİNİ AKTİF OLARAK KULAK VERME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÜDÜLERİNİ DİNLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL ÜRPERMELERİNİ SEZME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÖRÜLERİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL EMPATİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN DUYGUSAL ENERJİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN GÖZLERİNDEN DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜRÜYÜŞÜ İLE DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İŞLEM YAPARKEN PROGRAMLAMASINI AKTİF YAPMA TEKNİĞİ SORUYA SORU İLE YANIT VERME TEKNİĞİ

" ÖĞRENDİĞİM HER ŞEY GELECEĞİME BİR YATIRIMDIR. "

" Başarılı Bir İnsan Olmaya Çalışmayın, Değerli Bir İnsan Olmaya Çalışın. Başarılı Bir İnsan, Hayattan Verdiğinden Fazlasını Alır, Değerli Bir İnsan İse Hayattan Aldığından Fazlasını Verir. "

MEDYUM İLİM HOCA'NIN YANLIŞ VE YANILTICI GÖRDÜĞÜ BAKIM ÇEŞİTLERİ

TÜRKİYE'DEKİ COĞRAFİ BÖLGELERDEKİ MEDYUMLUK HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLLER

DÜNYA'NIN HİZMET VERDİĞİMİZ 7 KITASI VE İSİMLERİ

DÜNYA'DA BULUNAN OKYANUSLARI VE DENİZLERİ

7 KAT SEMA(GÖK) VE DAHA DA ÜZERİ

Sabır, Birazda Zaman ; Güçten, Öfkeden Daha Yaman.. Acil İletişim