AKSARAY MEDYUM

 

AKSARAY medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, AKSARAY ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. AKSARAY ‘ da yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, AKSARAY halkı tarafından da sevilen, beğenilen, sayılan bir medyum hocadır.

 

 

Kuzey ve güney Anadolu dağlarının birbirinden uzaklaştığı İç Anadolu Bölgesinin Orta Kızılırmak kesiminde ve kuzey yarımkürede 38-39 kuzey paralelleri ile 33-35 doğu meridyenleri arasında yeralan Aksaray'ın, kuzeyinde Kırşehir ve Ankara, doğusunda  Nevşehir, güneydoğusunda Niğde, güneyinde Konya, kuzeybatısında Tuz Gölü bulunmaktadır. Aksaray, 7.997 km2' lik yüzölçümüyle Türkiye'nin ‰ 10'unu  kaplamaktadır. Türkiye geneli iller sıralamasında 39. sıradadır. Aksaray'ın deniz seviyesinden yüksekliği 980 m. dir.

 

 

AKSARAY ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Ağaçören

· Eskil

· Gülağaç

· Güzelyurt

· Merkez

· Ortaköy

· Sarıyahşi

· Sultanhanı

 

 

Medyum İle Özel Çözümler

 

Medyumluk günümüzde çok fazla merak edilen meslekler arasında yer alır. Birçok kişi medyumluk mesleğine kötü gözle bakmaktadır. Dinimizde büyü işlemlerinin yasaklanmasının bunda etkisi vardır. Ancak en iyi medyum kişilerin yaptığı işlemler dini açıdan sorunsuz işlemler olarak dikkat çeker. Aksaray ve çevresinde bu konuda hizmet alabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

 

Medyum Desteği İçin Medyum İlim Hoca

 

Medyum İlim Hoca, Aksaray için özel olarak hizmet vermektedir. Yıllarca medyumluk konularında sahip olduğu tecrübe ile birlikte bilgileri ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Manevi dünya ile sağladığı bağlantıları kullanarak insanların karşılaştığı ve çözmekte zorlandığı sorunları kolay bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

 

Medyum İlim Hoca Çalışma Stratejisi

 

Medyum İlim Hoca geniş bir çalışma alanı ile sorunları çözmeye çalışmaktadır. En başarılı medyum olarak çalışma konuları arasında eşlerin aile içi sorunları bulunur. Eşler ve çiftler için aradaki sorunların ortadan kaldırılması ve sıcaklık sağlanması çalışma alanları içerisindedir. Bununla birlikte başka kişilerce yapılmış olan art niyetli işlemlerin çözülmesi ve tespiti gibi işlemlerinde takibi yapılmaktadır.

 

ANKARA MEDYUM

 

Ankara medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Ankara ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Ankara’ da yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Ankara halkı tarafından da sevilen sayılan bir kişilik olmuştur.

 

 

Ankara Medyum

 

Sahip olduğu enerjiyi nasıl kullanacağını, nasıl iletişim kuracağını ve nasıl aktaracağını bilen medyumlar, talepleri doğrultusunda insanlara yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Ankara’da hizmet veren Medyum İlim Hoca da bu medyumlardan biridir. Kısa sürede en iyi medyum olarak adından söz ettiren Medyum İlim Hoca, kısmet açma, aşk büyüsü, koruma vefki gibi konularda isteyenlere yardımcı olmaktadır. Bütün işlemlerinizi güvenli ve garanti vererek gerçekleştirmektedir.

 

 

Ankara ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Akyurt

· Altındağ

· Ayaş

· Bala

· Beypazarı

· Çamlıdere

· Çankaya

· Çubuk

· Elmadağ

· Etimesgut

· Evren

· Gölbaşı

· Güdül

· Haymana

· Kahramankazan

· Kalecik

· Keçiören

· Kızılcahamam

· Mamak

· Nallıhan

· Polatlı

· Pursaklar

· Şereflikoçhisar

· Sincan

· Yenimahalle

 

 

 

Ankara’da Güvenilir Medyum

 

Ankara’da en güvenilir ve en başarılı medyum olarak hizmet veren Medyum İlim Hoca’ dan, Türkiye’nin diğer il ve ilçelerinde de yardım alabilirsiniz. Güvenilir medyum arayışında doğru tercihleri yapabilmek için medyum hakkında detaylı araştırma yapılmalı, referansları incelenmeli ve hakkındaki yorumlar okunmalıdır. Çünkü internet aracılığıyla kendini medyum olarak tanıtan kötü niyetli birçok kişi bulunmaktadır. Bu yüzden kesin ve doğru sonuç alabilmek için güvenilir medyum seçimlerine dikkat edilmelidir.  

 

Ankara’da Resmi ve Ruhsatlı Medyum

 

Medyum İlim Hoca, Türkiye’nin diğer bölgelerinde olduğu gibi Ankara’da da resmi ve ruhsatlı olarak hizmet vermektedir. Devlet izinli medyumlar arasında işlemlerinde aldığı kesin sonuçlar ve deneyimleri ile adından sıkça söz ettirmektedir.

 

 

Ankara ili, doğuda Kırıkkale, kuzeydoğuda Çankırı, kuzeybatıda Bolu, batıda Eskişehir, güneyde Konya, güneydoğuda Kırşehir ve Aksaray ile komşudur.


1355 kilometre uzunluğu ile, tamamı Türkiye toprakları üzerinde yer alan en büyük nehir olan Kızılırmak ilin doğusunu, 824 kilometre ile Türkiye'deki en büyük nehirlerden olan Sakarya Nehri ise, ilin batısını sulamaktadır. Sakarya Nehri'nin kollarından Ankara Çayı, il merkezinden geçer. İlin güneyinde ise 1300 km² ile ülkenin en büyük ikinci gölü, %32,4 tuz oranıyla da dünyanın en tuzlu ikinci gölü olan Tuz Gölüvardır. Ayrıca Tuz Gölü'nün de içinde bulunduğu havza, Türkiye'nin en büyük kapalı havzasıdır.


Ovalık bir alanda kurulan ilin yüzölçümünün yaklaşık %50'sini tarım alanları, %28'ini ormanlık ve fundalık alanlar, %12'sini çayır ve meralar, %10'unu ise tarım dışı araziler teşkil etmektedir. İlin en yüksek noktası 2015 m. yüksekliğindeki Elmadağ, en geniş ovası 3789 km²'lik yüzölçümü ile Polatlı Ovası, en büyük gölü yaklaşık 490 km²'lik yüzölçümü ile Tuz Gölü'nün il içindeki alanı, en uzun akarsuyu yaklaşık 151 km'lik uzunluğu ile Sakarya Nehri'nin il içindeki bölümü, en büyük barajı ise 83.8 km²'lik yüzölçümü ile Sarıyar Barajı olup, il geneli itibarıyla 14 doğal göl, 136 sulama göleti ve 11 baraj bulunmaktadır.

 

ÇANKIRI MEDYUM

 

Çankırı medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Çankırı ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Çankırı’ da yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Çankırı halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmanın verdiği gururu taşımaktadır.

 

 

Çankırı Medyum Hizmetleri

 

Medyumluk günümüzde birçok birey tarafından yapılmaya ve insanların tamamen paralarının sömürülmeye çalışıldığı bir meslek haline dönüşmüştür. Bireyler hiçbir bilgileri bulunmadan bu işlere soyunmakta ve insanları birtakım büyü tarzında şeyler ile kandırmaktadır. En başarılı medyum farkımız sayesinde tamamen dayanağı bulunan ve daha önce tecrübeler ile de kanıtlanmış olan başarılarımızı sizlere sunmaktayız. Diğer bireyler gibi insanları dolandırmayı hedeflememekte, bireylerin eline en doğru desteğin ulaşmasını sağlamaktayız.

 

Çankırı ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Atkaracalar

· Bayramören

· Çerkeş

· Eldivan

· Ilgaz

· Kızılırmak

· Korgun

· Kurşunlu

· Merkez

· Orta

· Şabanözü

· Yapraklı

 

 

 

Medyum İlim Hoca Farkını Gözleriniz İle Görün

 

Medyum İlim Hoca medyumlar arasında isim yapmayı başarmış bir isimdir. Sunmakta olduğumuz destek hizmetinin güvenilirliği sayesinde ismimizin daha da yaygınlaşmasını ve güvenilir bir hal almasını sağlayabilmekteyiz. Diğer medyumlardan farklı olarak yalnızca insanların parasını almaya çalışmamakta, insanlara ihtiyaç duydukları desteği sağlamaktayız.

 

 

En İyi Medyum İçin İlim Hoca’ yı Tercih Edin!

 

İnternet üzerinde en iyi medyum başlıklı bir araştırma gerçekleştirmeniz durumunda internet sitemize ve telefon hattımıza kolayca erişim sağlayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden sizlere en güvenilir ve en doğru destek hizmetini sunmak üzere sizin ile iletişime geçeceğiz.

 

Antik dönemde batıda Bithynia (Bitinya), doğuda ise Pontus diye
isimlendirilen bölgeler arasında yer alan Paflagonya Bölgesi’nde bulunmaktadır.
Çankırı şehrinin, antik ismi Gangra’dır ve bu ismi günümüze kadar
korumuştur. Bu isim ilk olarak Grek ve Roma dönemlerinde belgelenmiştir.
Gangra isminden bahseden en eski yazılı kaynak M.Ö 3. yüzyılda yaşamış olan çok
yönlü bilim adamı Eratosthenes’dir. Gangra ismi, klasik dönemden Luvi devrine
kadar uzanan, Anadolulu yerel bir addır. Ama antik bir Luvi ismi olan
"Gangra" halk etimolojisine uygun olarak
(halkın anlayamadığı isimlere kendi dilinde bir mana vermeye çalışması)
“çan” ve “kırık” kelimeleri kullanılarak Çankırı haline dönüştürülmüştür. Ancak
Osmanlı zamanlarında şehrin antik adı korunmuş, Kangırı veya Kângarı olarak
kullanılmıştır. 

 

ESKİŞEHİR MEDYUM

 

Eskişehir medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Eskişehir ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Eskişehir’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Eskişehir halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmanın gururunu yaşıyor.

 

 

Eskişehir Medyum Hizmetleri

 

 

Eskişehir en başarılı medyum destek hizmetlerimiz bireylerin günlük hayatlarında, geçmiş hayatlarında yaşanan her türlü problemin çözülebilmesi ve insanların bu problemleri arkasında bırakarak daha huzurlu bir hayat sürebilmeleri için sunmakta olduğumuz bir destek hizmetidir. Sunmakta olduğumuz hizmetler sahip olabileceğiniz ve destek ihtiyaç gerektirebilecek her türlü psikolojik olumsuzluğu kapsamaktadır. Siz de herhangi bir psikolojik bunalım ya da diğer problemleriniz için bizim ile irtibata geçebilir ve profesyonel bir destek talep edebilirsiniz.

 

 

Eskişehir ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Alpu

· Beylikova

· Çifteler

· Günyüzü

· Han

· İnönü

· Mahmudiye

· Mihalgazi

· Mihalıççık

· Odunpazarı

· Sarıcakaya

· Seyitgazi

· Sivrihisar

· Tepebaşı

 

 

 

Medyum İlim Hoca İle En Güvenilir Destek

 

Medyum İlim Hoca olarak sunmakta olduğumuz tüm destek hizmetlerimiz garantili sunulmaktadır. Hizmetlerimizin tamamen gerçeğe dayalı yöntemler ile sunulması sayesinde müşterilerimizin problemlerine başarılı bir şekilde destek olabilmekte ve bu problemlerin etkili çözümlere kavuşturulabilmesinde başarılı sonuçlar alabilmekteyiz.

 

 

 

En İyi Medyum Hizmetini Talep Edin

 

En iyi medyum hizmetimizi talep etmek çok kolay. İnternet adresimize erişerek ve iletişim bilgilerimiz üzerinde bulunan bilgileri kullanarak bizim ile irtibata kurabilir, destek istediğiniz meseleleri danışabilir ve profesyonel desteğimizi alabilirsiniz.

 

 

Bugünkü Eskişehir ili, Eski ve Orta Çağlarda Yunanca Dorylaion, Latince Dorylaeum ismi ile tanınan bir kentti. Arap kaynaklarında ise şehrin adı Darauliya, Adruliya ve Drusilya olarak verilmiştir. Dorylaion, antik kaynaklarda önemli yolların kavşak noktasında kaplıcaları ile ünlü, ticaret ile zenginliğe kavuşmuş bir Frigya (Phrygia) şehri olarak geçer ve şehrin kurucusu olarak Eretrialı Doryleos gösterilir.
zellikle Bizans çağında önem kazanan kentte imparator Justinianos'un yazlık sarayının varlığından söz edilir. 19. yüzyılda birçok gezgin ve bilim adamı, bölgeye yaptıklan gezilerin ve araştırmaların sonucunda Eskişehir'in 3 km kuzeydoğusunda, Porsuk Çayı'nın kuzeyinde yer alan bugünkü adıyla Şarhöyük ören yerinin antik Dorylaion şehri olduğunu saptamışlardır. Burası 17 m. yüksekliğinde, 450 m çapında Orta Anadolu'nun orta büyüklükteki höyüklerinden biridir. Burada 1989 yılında itibaren Kültür Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi adına Prof. Dr. A. Muhibbe Darga başkanlığında bir ekip tarafından arkeolojik kazılara başlanmıştır. Halen devam etmekte olan kazılarda, höyükte şimdilik Osmanlı Dönemi'nden ilk Tunç Çağı'na kadar geri giden sürekli bir yerleşmenin olduğu saptanmıştır.

 

KARAMAN MEDYUM

 

KARAMAN medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, KARAMAN ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. KARAMAN ‘ da yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, KARAMAN halkı tarafından da sevilen sayılan bir sahsiyettir.

 

 

KARAMAN ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Ayrancı

· Başyayla

· Ermenek

· Kazımkarabekir

· Merkez

· Sarıveliler

 

 

Karaman Medyum

 

Medyumluk hizmeti, insanların genellikle yanlış algıladığı ve topluma yanlış lanse edilmiş bir meslektir. Bu gibi bir durumun ortaya çıkmasında genellikle mesleği kirleterek ve güvensiz bir şekilde icra eden kişiler neden olarak görülmektedir. Bu nedenle meslek grubumuzu suiistimal etmeyen bir kişi konumunda bulunan Medyum İlim Hoca, olarak, insanların umut ve beklentilerinden faydalanmadan resmi ve kayıtlı bir şekilde medyumluk hizmeti veriyorum.

 

En İyi Medyum Nasıl Olmalıdır?

 

Medyumluk mesleğini gerçekleştiren kişiler, kendi yeteneklerine ve öngörülerine göre insanlara yardımcı olmaya çalışırlar. Her medyum kendi fikirlerine ve yaklaşımlarına göre belirli bir seviyede hizmet verdiği için en iyi medyum ibaresi tam olarak doğru bir sonuç oluşturmaz.

 

En Başarılı Medyum Kimdir?

 

Tecrübeli bir medyum olarak, Medyum İlim Hoca kimliğimle sahip olduğum yetenekler ile birlikte insanların duygularını suiistimal etmeden Karaman’da açık bir şekilde hizmet veriyorum. Bu özelliğim ile birlikte insanların tam bir güven ile danışmanlık ve hizmet talep edebilmesini sağlıyorum. Bu vasfım ile en başarılı medyum olma konusunda dürüstlük ve insanlara verdiğim güvenli hizmetle ön planda bulunuyorum.

 

 

 

Karaman İl sınarları içerisinde, Süleymanhacı köyünde yer alan Pınarbaşı höyüğünde yapılan kazıların ilk verilerine göre, Karaman ve çevresinin M.Ö.8000 yıllarında yerleşik iskana sahip olduğu ortaya konulmuştur. İl Hititler zamanında bir askeri ve ticaret merkezi olmuş, daha sonra Firigya ve Lidya’lıların egemenliğine geçmiştir. M.Ö.322’de Yunan Kralı Ferdikkos ve Flippos’un işgaline ve talanına uğramıştır. Bizans devrinde Hıristiyanlığın önemli şehirlerinden olan Karaman’da bu döneme ait Karadağ üzerinde Binbir Kilise olarak bilinen ören yerinde birçok kilise, manastır, bazilika ve şapel bulunmaktadır. Yine Ekinözü Köyünde bulunan Derbe ve Taşkale Kasabası yolunda bulunan Manazan Mağaraları bu dönemin önemli yerleşim yerleridir.
Karaman’da Anadolu Selçuklu Devletinin zayıflamasından ve yıkılmasından sonra Nure Sofi tarafından girişimler başlatılarak Kerümiddin Karaman Bey tarafından 1256 yılında bağımsız Karamanoğlu Beyliği kurulmuştur. 1264 yılında Karamanoğlu Beyliğinin başına Karamanoğlu Mehmet Bey geçer, öteden beri Arap ve Fars kültürünün etkisi altında kalan Türk Dilinin aslına kavuşması yeniden devlet dili olması için 13 Mayıs 1277 yılında “Bugünden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türkçeden başka dil kullanmaya...”diyerek ünlü fermanını yayınlamıştır. Karamanoğulları OĞUZ’ların SALUR boyuna mensupturlar. Anadolu Selçuklu Devletinin 1308 yılında yıkılmasından sonra Karamanoğulları, Konya ve çevresine tamamen hakim olmuşlar; Selçuklu devletinin başkentine sahip oldukları için bu devletin mirasına sahip çıkarak, Anadoluda siyasi birliği sağlamaya çalışmışlardır. Topraklarını Akdenize kadar genişleten Karamanoğulları 14. Yüzyılda Anadolunun en güçlü beyliği haline gelmiştir. Dönemin diğer güçlü Beyliği olan Osmanoğullarının güçlenmesi, Osmanlı Devletinin kurulması sonucunda 1467 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından Osmanlı Devletine katılmıştır. Karaman’daki yerleşim Paleolitik, Neolitik ve
Kalkolitik çağlara kadar uzanmaktadır. Roma döneminde, Hıristiyanlığın
gelişmeye başladığı sıralar, önemli merkezlerden biri olan Karaman ve yöresi
Bizans döneminde de bu önemini korumuştur. Karaman’ın daha önce Laranda olan
adı, Türk egemenliği altında Larende’ye dönüşmüştür. 1235 yılında Karamanoğlu
Beyliği’nin temelleri atılmış ve 12.yy. ortalarında Karamanoğlu Beyliği
kurulmuştur. 13.yy.başlarında, Karamanoğulları Laranda’yı merkez yapmışlar ve
kendi adlarından dolayı buraya, Cumhuriyet döneminde Karaman adı verilmiştir. 

 

KAYSERİ MEDYUM

 

Kayseri medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Kayseri ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Kayseri’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Kayseri halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur. İlim Hoca da aslen Kayserilidir.

 

Kayseri Medyum Hizmetleri

 

Maneviyata açılan kapıda insanlara rol gösteren konumda olan medyumlar, ellerinde bulundurdukları yetenekleri ve sahip oldukları bilgi birikimlerini kullanarak insanlığa yarar sağlarlar. Kayseri’de birçok yerde tanınır hale gelmiş Medyum İlim Hoca maneviyat alanındaki bilgisi ile insanların hayatlarını daha huzurlu ve mutlu bir hale getirmek için çalışıyor.

 

Kayseri şehrinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Akkışla

· Bünyan

· Develi

· Felahiye

· Hacılar

· İncesu

· Kocasinan

· Melikgazi

· Özvatan

· Pınarbaşı

· Sarıoğlan

· Sarız

· Talas

· Tomarza

· Yahyalı

· Yeşilhisar

 

 

 

Güvenilir Medyum Nereden Anlaşılır

 

İlahi amaçlar taşıyan en başarılı medyum alimlerinden başka günümüzde birçok sahte medyum ile karşı karşıya kalabilmekteyiz. İnsanların zor durumlarından çıkar sağlamaya çalışan bu sahtekârlar, ilgili makamlara şikâyet edilerek hak ettikleri cezaları almaları sağlanmalıdır. Bu sahte medyumlar nedeniyle medyumluk işini profesyonel bir şekilde yapan güvenilir ve bilgili medyumlar zan altında kalmaktadırlar.

 

Kayseri’de Medyum İlim hoca

 

Ruhsal bazı sorunlar ile boğuşmakta olan insanlar en iyi medyum yardımı ile bu sorunları bertaraf etmek istemektedirler. Kayseri’de hizmet sunan olan ve medyumluk konusunda güvenilir referanslara sahip olan Medyum İlim Hoca, zorluk çeken insanların derdine deva olmaya devam ediyor. Başından geçen bu tarz sorunlardan Medyum İlim Hoca sayesinde kurtulan birçok insan kendisini önermektedirler.

 

 

 

KAYSERİ'NİN TARİHİ
Türkiye’nin kültür, sanat, bilim ve turizm merkezlerinden biri olan Kayseri, tarihin en eski zamanlarından beri pek çok uygarlığa beşiklik etmiş ve her dönemde önemini korumuştur. Şehrin en eski adı olan Mazaka, Roma devrine kadar devam etmiş; Roma devrinde şehre imparator şehri anlamında Kaisareia adı verilmiş; bu isim Araplarca Kaysariya şeklinde kullanılmıştır. Türkler Anadolu’yu fethettikten sonra Şehre Kayseriye adını vermişler ve bu ad, Cumhuriyet dönemiyle birlikte Kayseri şeklini almıştır. Kayseri, her köşesi değişik uygarlıkların kalıntılarının birbiriyle kucaklaştığı Anadolu’nun en köklü ve en eski yerleşim alanlarından biridir. M.Ö. IV.binden, yani Kalkolotik (Bakırtaş) çağlardan başlayarak Asur, Hitit, Frig dönemlerinde ve Roma devri sonuna kadar bir yerleşim alanı olan Kültepe; bu uygarlıkların kalıntılarını barındıran bir açık hava müzesidir. Kayseri, bu önemli merkezin yakınında yer alan bir bölge olarak bu uygarlıkların hepsinden derin izler taşımaktadır. 1067’de Selçuklu komutanı Afşin ile Türk hakimiyetine giren Kayseri; Selçuklu Devleti, Eratna Beyliği, Dulkadiroğulları, Kadı Burhanettin, Karamanoğulları ve Osmanlı Devleti dönemlerini yaşamış, başta Selçuklular olmak üzere her dönemde önemli bir Türk kültür merkezi olmuştur. Cumhuriyet döneminde 1924 Anayasası ile il yapılan Kayseri, Ülkemizin ilk uçak fabrikasının kurulması ve ardından gelen demiryolları bağlantıları hattı, 1953’te kurulan Sümer Bez Fabrikası ve 1950’lilerde başlayan sanayi sitesi ile Türkiye’nin ilk büyük sanayi ve ticaret hamlelerine öncülük etmiştir. Günümüzde ise Kayseri ekonomik, kültürel, sağlık, eğitim, spor ve şehircilik alanında yakaladığı ivme ile Türkiye’nin en hızlı gelişen ve dikkat çeken şehirlerinin başında geliyor. Roma Kolonial Dönemi Kapadokya’yı, M.S. 17 tarihinden itibaren
Roma İmparatorluğu’nun bir şehri olarak tarih sahnesinde görmekteyiz. Kaisaria,
“Konion” denilen bir eyalet meclisi ve bir vali tarafından yönetilmekteydi. İmparator III. Gordianus zamanında
şehir surları yaptırılmış, (M.S. 238-244) surlara rağmen İmparator Valerian
zamanında Kaisaria Pers Kralı “Şapor” tarafından işgal edilmiştir. Bu sırada
şehrin nüfusunun 400 bin civarında olduğu tarihi kaynaklarca belirtilmektedir. İmparator Julianus Apostota’nın
altı yıl sürgün kaldığı Kaisaria, bu dönem “Hıristiyanlık Kültü”nün, neşet
ettiği önemli bir merkez konumundadır. Nitekim, Büyük Busilius, Aziz Gregorius,
Nuziandoslu Gregorius ve Nysalı Gregorius burada yetişen Hıristiyan din
büyükleridir.İlk İslam Akınları Doğu Roma (Bizans) toprakları
içerisinde bulunan Anadolu, daha Hicret’in ilk asırlarından itibaren “İslam
Orduları” için cazip bir bölge olmuş ve İstanbul’un fethi için yapılan birçok
sefer, Orta Anadolu ve özellikle Kayseri üzerinden yapılmıştır. Ve her
seferinde de şehir, “İslam Orduları” tarafından işgal ve tahrip edilmiştir. Kayseri, ayrıca İmparator Phokas
(M.S. 602-610) zamanında İran Hükümdarı II. Hüsrev tarafından işgal edilmiştir.
(M.S. 605) Altı sene Pers işgalinde kalan şehir, İmparator Heraklios (M.S.
610-640) tarafından geri alınmıştır.Türk Hakimiyetine Girmesi Doğu tarihçilerine göre; Orta
Anadolu’ya yayılmaya başlayan Türkler Afşin Bey komutasında, 1067 tarihinde
Kayseri’yi fethettiler. 1071 Malazgirt Savaşı ile bütün gücü kırılan Bizans bu
bölgeyi koruyamaz hale geldi ve çekilmeye ve bu çekilmeyi takiben de Anadolu’ya
büyük bir Türk göçü gelmeye başladı. 1085’lerden itibaren Kayseri tamamen Türk
hakimiyetine girdi.Danişmendliler Dönemi Alpaslan’ın oğlu Melikşah’ın yeğeni
Danişmendli Melik Ahmet (Taylu) Kızılırmak ve Yeşilırmak bölgelerinde
“Danişmendli Beyliği”ni kurdu, Süleyman Şaha’a tabi oldu. Danişmendliler
döneminde bu bölgelerin Türkleştirilmesi için çok önemli adımlar atıldı. Anadolu
bir Türk Yurdu haline geldi. Ebul Gazi Hasan Bey’i (Turasan)
Orta Anadolu’ya vali tayin eden Danişmendoğlu Sabartia, Kayseri ve Pontus’ta
hüküm sürüyordu. Kayseri’nin ilk valisi olan Hasan Bey, vazifeye başladığı 1082
tarihinden itibaren ölünceye kadar valilik yapmış ve bir çok fetihte
bulunmuştur. Danişmend Ahmet Gazi’den sonra Emir
Melik Gazi (Pazarören/Pınarbaşı’nda türbesi ve mumyası var) saltanata
geçti. Daha sonra Kayseri’yi bir çok eserle imar eden ve Ulu Cami’yi yaptıran
Emir Mehmet ve Zünnun bu bölgeyi idare ettiler.Cumhuriyet DönemiKayseri, Cumhuriyetle birlikte 1924
Anayasası gereği vilayet oldu. 1924 Anayasası ile il statüsüne kavuşan
Kayseri’nin 1928’de Merkez, İncesu, Bünyan, Develi ve Aziziye (Pınarbaşı) olmak
üzere 5 kazası, (ilçe) 21 nahiyesi (bucak) ve 314 köyü vardı. Bugün ise
Kayseri’nin; 16 ilçesi (Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu,
Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza,
Yahyalı ve Yeşilhisar), 68 belediyesi ve 406 köyü bulunmaktadır. 1935 nüfus sayımında Ürgüp’ün
Kayseri’ye bağlı olduğunu görmekteyiz. Ürgüp daha sonra, il olan Nevşehir’e
bağlandı. Cumhuriyetle
birlikte Kayseri de sanayi, ticaret, eğitim, kültür v.b. konularda önemli
gelişmeler olmuş ve bu gelişmeler günümüzde de artarak devam etmektedir. 

 

KIRIKKALE MEDYUM

 

KIRIKKALE medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, KIRIKKALE ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. KIRIKKALE ‘ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, KIRIKKALE halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum hocadır.

 

 

KIRIKKALE ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Bahşili

· Balışeyh

· Çelebi

· Delice

· Karakeçili

· Keskin

· Merkez

· Sulakyurt

· Yahşihan

 

 

Kırıkkale Medyum

 

Kırıkkale kentinde insanların yaşamsal sorunları ve ruhsal olarak ve manevi olarak destek ihtiyaçları için medyumluk hizmeti önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu nedenle resmi bir şekilde medyumluk mesleğini gerçekleştiren Medyum İlim Hoca olarak, Türkiye'de yeni başlayan bu resmi sektörün önemli temsilcilerden biri olarak görülüyorum. Örnek bir davranış sergileyerek doğruyla yanlışın ayrımını yapabilen bir nitelikte danışmanlık sağlıyorum.

 

Kırıkkale İçin En İyi Medyum Seçeneği

 

Kırıkkale ilinde resmi olarak izinli ve vergi levhasına sahip bir medyum üzerinden hizmet almak istediğinizde bizi tercih edebilirsiniz. Kısmi ve nispi olarak medyumluk mesleğinin resmi bir konuma ulaşması için vergi levhası ve belirli bir adrese sahip olarak, destek alan kişilerin birebir görüşme yapabilmesi sayesinde en iyi medyum seçeneği olarak görülüyorum.

 

Karşılıklı Görüşmelerde En Başarılı Medyum Medyum İlim Hoca’ dır.

 

Kırıkkale’de çoğu zaman internet üzerinden veya telefon desteği ile birlikte medyumluk hizmeti veren kişiler yerine belirli bir adreste görüşme imkanı tanıyorum. Bu sayede sizin için daha nitelikli bir destek sağlıyorum ve en başarılı medyum olma sorumluluğunu güderek karşılıklı görüşmelere önem veriyorum.

 

 

 

Şehir olarak, Kırıkkale'nin kuruluşu ve gelişmesi oldukça yenidir. Ancak Kırıkkale İli'nin coğrafi alanının yüzyıllar öncesine giden çok eski bir yerleşim sahası olduğu bilinmektedir. İlimizin değişik yerlerinde bulunan mağara, yer altı şehri ve höyük gibi arkeolojik eserler ve kalıntılar bu bilgileri doğrular niteliktedir. 1071 Malazgirt Zaferi'nden sonra, İlimiz dahilindeki Böhrek (Böbrek) Dağı civarı, Anadolu'nun Türk ve İslam diyarı yapılması için mücadele verilen bölgelerin başında gelir. Ayrıca Anadolu'daki ilk Türk – İslam yerleşim merkezlerinden birisi de 1120 yılında kurulan Balışeyh'tir. Daha sonraki yüzyıllarda bu bölgede, Orta Asya'dan Anadolu'ya göç eden muhtelif Oğuz Türkmen aşiretlerinin iskan edildikleri görülmektedir. Bu arada “Oğuzhan“ oymağının, Ankara yakınlarında (o zamanki söylenişiyle ) “Kırıkkal'a” Bölgesi'nde iskan edildiğine dair Osmanlı arşiv belgeleri mevcuttur. Bu kaynaklar bize 250 – 300 yıl önceden buralara Kırıkkala isminin verildiğini göstermektedir. Osmanlı Devleti'nin son dönemlerinde Kırıkkale Bölgesi, Ankara Vilayeti'nin sancağı olan Kırşehir'e bağlı Keskin kasabasının, Kızılırmak Havzası içinde; Yahşihan, Kırıkköyü ve Yuva Köyü gibi yerleşim alanları ile dikkati çekmektedir. Evliya Çelebi'de İpek Yolu üzerinde bulunan Kırıkkale çevresindeki Keskin, Yahşihan ve Sulakyurt gibi yerleşim merkezlerinden övgüyle bahsetmektedir. Cumhuriyetin ilk yıllarında kurulmaya başlanan Savunma Sanayisi ile gelişmeye yönelen Kırıkkale; muhtelif kazılarda elde edilen çok çeşitli medeniyetlere ait değerli buluntuları, 150 – 200 yıllık tarihe sahip ahşap konakları, Savunma Sanayisi üretimleriyle MKEK Fabrikaları, Tüpraş Rafinerisi gibi diğer sanayi tesisleri ve Üniversitesi ile tarih, kültür, sanayi ve bilimin mükemmel bir bileşimi olan önemli bir Cumhuriyet Şehri'dir. 2000 Yılı nüfus sayımına göre ( Keskin, Karakeçili, Çelebi, Bahşili, Yahşihan, Balışeyh, Sulakyurt ve Delice ) sekiz ilçesi ile birlikte 383.508, İl Merkezi 205.078 nüfusu olan Genç Cumhuriyet Şehrimizi daha yakından tanıyalım. Cumhuriyet Döneminde 1925 yılında kurulmuştur.Ankara'ya bağlı ilçe iken ,1989 yılında il olmuştur.

 

KIRŞEHİR MEDYUM

 

 

Kırşehir medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Kırşehir ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Kırşehir’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Kırşehir halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyumdur.

 

Kırşehir Medyum Hizmetleri

 

İnsanların ruhsal yolculuklarında yaşadıkları problemleri sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturmak için yardımcı olan ve yol gösteren kişilere medyum denilmektedir. Halk arasında medyumlar genel olarak büyü, cin ya da ruh alemi gibi işlerle uğraşan ve bu yollarla insanlardan para almaya çalışan kişiler olarak bilinir. Fakat gerçek medyum bilimini öğrenmiş ve bu alanda profesyonel olarak hizmet veren en iyi medyum insanlar da bulunmaktadır.

 

Kırşehir ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Akçakent

· Akpınar

· Boztepe

· Çiçekdağı

· Kaman

· Merkez

· Mucur

 

 

 

Kaliteli Medyum Nasıl Bulunur?

 

Medyumlardan yardım almak isteyen kişilerin en çok karşılaştıkları problemlerden biri de güvenebilecekleri ve işini kaliteli bir şekilde yapan medyumları bulmaktır. Bunun için Kırşehir’deki güvenilir olarak tanınmış Medyum İlim Hoca birçok insanın önerisi olmaktadır. Kendisine doğal olarak verilmiş medyumluk yeteneklerini bu işi bilimi ile birleştirmiş Medyum İlim Hoca, sizlere yardımcı olmak için çalışıyor.

 

Kırşehir’ de Profesyonel medyum

 

Kırşehir’de yaşamakta olan ve en kaliteli medyum diye adı duyulmuş olan Medyum İlim Hoca, iç sıkıntısı, ruhani sorunlar ya da buhranlar gibi sorunlarınıza deva olabilmek için sizlere medyumluk hizmeti sunmaktadır.

 

 

KIRŞEHİR
Bilinen 5.000 yıllık tarihi
bir geçmişe sahip olan Kırşehir, Hititler döneminde Akua Saravena (Su
Şehri), Persler döneminde
Katpatukya (Kapadokya-Güzel Atlar Ülkesi), Roma döneminde Makissos, Bizans döneminde
Justinianapolis ve Anadolu Selçuklu döneminde Gülşehri adını almıştır.Kırşehir,
tarihte yeniden canlanışını, Anadolu Selçuklularına borçludur.Özellikle XI. yüzyıldan
sonra Kırşehir’in İlim ve güzel sanatlar dalında büyük bir ağırlığı olduğu gözlenmiştir.
1243’de yapılan Kösedağ Savaşı’ndan sonra Moğollar, Anadolu’ya hakim olmuştur. Bu
dönemde Kırşehir’e Vali olarak atanan Cacaoğlu Nureddin, Moğollara karşı barışçı
bir siyaset güderek Kırşehir’i bayındır bir duruma getirmiştir. Bu dönemde Kırşehir,
Türk Kültür Merkezlerinin en önemlilerinden biri hâline gelmiş olup, Türk
dilinin öncüsü Aşıkpaşa, Gökbilim Medresesinin kurucusu Cacabey, Ahilik teşkilatının
kurucusu Ahi Evran-ı Veli, Süleyman Türkmani, Ahmedi Gülşehri, Hacı Bektaş-ı Veli
gibi Türk İslam şair, düşünür ve mutasavvıflarını yetiştirmiştir. Taptuk Emre
ve Yunus Emre’nin de Kırşehir ve çevresinde yaşadığı gözönüne alınırsa, bu gönül
erenlerinin Moğol İstilasına karşı koyarak Türklüğün Anadolu’ya yerleşmesini sağladıklarını
görmekteyiz. Daha sonra Kırşehir, çeşitli beyliklerin egemenliği altında sık
sık el değiştirmiştir. Son
olarak Kırşehir, II. Murat zamanında tam ve kesin olarak Osmanlılar yönetimine
girmiştir. Kırşehir, XIX. yüzyılın ortalarında önemini yitirmiş, yollar üzerinde
küçük bir durak yeri olmuştur. Konya eyaletine bağlı bir sancak olan Kırşehir,
XIX. yüzyılın ikinci yarısında önce Konya vilayeti Niğde Sancağı’na bağlı bir
kaza, sonra da Ankara vilayetine bağlı bir sancak durumuna getirilmiştir. Milli
Mücadelede, devletimizin kurucusu ATATÜRK’e 5 gün ev sahipliği yapan Kırşehirliler,
Kurtuluş Savaşı’nda da kendisine düşen görevi yapmış, 210 şehit ve 87 gazi ile
bunu kanıtlamıştır.
1924’de il olan Kırşehir, 1954 yılında
ilçe yapılarak Nevşehir iline bağlanmış, 1957’de yeniden il olmuştur. Halen 6
ilçesi, 223.498 nüfusu ile her gün daha da gelişen Kırşehir, geleceğin kültür,
turizm ve sanayi merkezi olmaya aday bir kent konumundadır.

 

KONYA MEDYUM

 

Konya medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Konya ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Konya’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Konya halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

Konya Medyum Hizmetleri

 

 

Kötülüklerden korunmak için muska ya da dua koruması isteyen ya da sorunlarına, dertlerine ve yolunda gitmeyen işlerine bir çözüm bulmak isteyen insanlar çareyi medyumlarda aramaktadırlar. Ancak her medyum işini hakkıyla yapmamaktadır. Konya’da hizmet sunan ve uzun yıllar boyunca insanların yararı için medyumluk yapmış olan Medyum İlim Hoca aradığınız çözümü sizlere sunuyor.

 

Konya ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Ahırlı

· Akören

· Akşehir

· Altınekin

· Beyşehir

· Bozkır

· Çeltik

· Cihanbeyli

· Çumra

· Derbent

· Derebucak

· Doğanhisar

· Emirgazi

· Ereğli

· Güneysınır

· Hadim

· Halkapınar

· Hüyük

· Ilgın

· Kadınhanı

· Karapınar

· Karatay

· Kulu

· Meram

· Sarayönü

· Selçuklu

· Seydişehir

· Taşkent

· Tuzlukçu

· Yalıhüyük

· Yunak

 

 

 

Sahte Medyumlara Karşı Alınan Önlemler

 

Kendini en iyi medyum olarak tanıtarak insanları zor durumdayken suiistimal eden sahtekâr medyumlar, bu işi profesyonel bir şekilde yapan medyumların da kötü bir şekilde anılmasına neden olmaktadırlar. Bu nedenle sahte medyumluk yaparak para isteyen kişilere itibar edilmemelidir ve bu kişiler ilgili yerlere şikâyet edilmelidir.

 

Medyum İlim sizlerin yanında

 

Medyumlara başvuran insanların birçoğu kendi geleceğinde neler olacağını önceden öğrenmek istemektedirler. Bu nedenle en başarılı medyum aracılığı ile gelecek okuma seansları düzenlemektedirler. Medyumlar da doğuştan kendilerine bahşedilmiş olan yetenekleri öğrendikleri bilgiler ile birleştirerek gelecek okuma konusunda çalışmaktadırlar. Bu sayede insanlar olası olumsuzlukları önceden engellemeye çalışırlar.

 

 

 

Konya'nın Tarihî Gelişimi Konya, tarih boyunca dünyanın en önemli kadim şehirlerinden biri
olarak günümüze kadar var olagelmiştir. Yerleşik şehir hayatının Prehistorik
(tarih öncesi) çağda başladığı anlaşılmakta, şehir merkezine yakın olan bir
konumda bulunan Çatalhöyük, bugüne kadar keşfedilmiş en eski ve en gelişmiş
Neolitik devir yerleşim merkezi olarak bilinmektedir. Çumra Çatalhöyük, dünya
ölçüsünde ilk defa yemek kültürünün başladığı, tarımın yapıldığı, ateşin
kullanıldığı, yerleşik hayata geçildiği ve vahşi hayvan saldırılarına karşı
ortak savunmanın yapıldığı merkez olarak tanınmaktadır. Benzer şekilde Beyşehir
ilçesine bağlı Çukurkent Köyü höyüğünde ve Alâaddin Tepesinde de Çumra ve
Çatalhöyüktekine benzer karakterde neolitik izlere rastlanmaktadır.Şehrin merkezini oluşturan Alâaddin Tepesi Neolitik dönem (M.Ö
9000-5000) sonları ile Kalkolitik dönem (M.Ö. 5500-3000) başlarında kurulmuş
olup M.Ö. 2000 yıllarından beri düzenli olarak iskân görmüş höyüklerden
biridir. Bölgede yapılan kazılarda Frig, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve
Osmanlı yerleşimlerine ait bulgular elde edilmiştir. Tarih devirlerinde Anadolu
ve Suriye topraklarında büyük bir imparatorluk kuran Hititler, Konya'ya da
hakim olmuşlardır.M.Ö. VIII. ve VIII. yüzyıllarda ise Frigler zamanında surlarla
çevrilmiş İç Kale’de (Alâaddin Tepesi'nde) gelişen Konya (Kavania) bir
kale-kent hâline gelmiştir. Frigler'den sonra Lidyalılar'ın egemenliğine giren
Konya, daha sonra M.Ö. 4. yüzyılda Persler ve M.Ö. 2. yüzyılda da Büyük İskender,
Selevkoslar ve Bergama krallığının istilâsına uğramıştır. M.S. 395’te
Anadolu'da Roma hakimiyeti sağlanınca Konya, İconium olarak varlığını
korumuştur. Arapların Kuniya diye adlandırdıkları kentin adı Selçuklu ve
Osmanlı dönemlerinde bir daha değişmemiş ve günümüze kadar gelen ismini
korumuştur.Roma Dönemi'nde Hıristiyanlığın ilk yıllarında şehir, önemli bir
dinî merkez olmuştur. Aziz Paul Anadolu'daki dinî seyahatleri sırasında
Konya'ya da uğramıştır. 7. yüzyıl başlarında Sasanîler, bu yüzyılın ortalarında
Muâviye komutasındaki Emevîler şehri geçici olarak işgal etmişlerdir. Konya 10.
yüzyıla kadar bir Bizans eyaleti olarak kalmıştır.Konya neolitik çağdan günümüze kadar uzanan süreçte bir yerleşim
yeri olarak çağlar boyunca önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Böylece
kent farklı toplumların farklı üretim ve yapım teknikleri ile meydana
getirdikleri birçok sanat eserine sahip olmuştur (Çırakman, 1994:5). Konya'da
Mısırlılardan önce hiyeroglif yazının kullanıldığı tarihte (M.Ö.3500) ilk ev
mimarî ve ilk kutsal yapı kalıntılarına rastlanmaktadır. Hıristiyanlık devrinde
ait Anadolu'daki en eski Hıristiyan yerleşimine ve en eski kiliselerine de bu
bölgede rastlanmaktadır.Günümüzde tükenme noktasına gelen bakırcılığa dayanan el sanatları
Selçuklular dönemine kadar uzanmaktadır ve ilk olarak Kapu Câmii civarındaki
atölyelerde başlamıştır (Bezirci, 2001: 148). Kitapları korumak ve bezemek için
kullanılan ve İslâmiyetin kabulüyle birlikte kitaba verilen önemin artmasıyla
gelişen ebru sanatı XVIII., XIX. ve XX. yy. örneklerine Konya Yusuf Ağa Yazma
Eser Kütüphanesi'nde rastlanmaktadır. Çin sınırından Bizans topraklarına kadar
uzanan Selçuklu Devleti'nin Anadolu'daki başkenti ve İpek Yolu üzerinde önemli
bir konaklama ve ticaret merkezi olan Konya, aynı zamanda İslâm Medeniyeti'ne
dair yüzlerce eserin yer aldığı, birçok İslâm ilim adamının ve mutasavvıfın
yetiştiği ve yerleştiği önemli bir merkezdir. Kent ayrıca Anadolu Selçuklu
Devleti’ni yönetmiş sultanların, vezirlerin ve Mevlâna gibi manevî fatihlerin,
önemli tarihî şahsiyetlerin türbelerinin, vakıf eserlerinin, tekke, zaviye,
mektep ve medreselerin bulunduğu bir şehirdir.Konya'nın Yerleşim Birimi Olarak Tarihsel Gelişimini Etkileyen MenediyetlerM.Ö. 8. Yüzyıl: Hitit MedeniyetiM.Ö. 7. Yüzyıl: Frig ve Kimmerler MedeniyetiM.Ö. 6. Yüzyıl: LidyalılarM.Ö. 5. Yüzyıl: Pers MedeniyetiM.Ö. 4. Yüzyıl: MakedonlarM.Ö. 1. Yüzyıl: Roma MedeniyetiM.S. 7. Yüzyıl: Sasaniler ve Müslüman Araplar1077-1307 : Selçuklu Medeniyeti1307-1465 : Karamanoğulları Beyliği1465-1923 : Osmanlı Medeniyeti1923- : Cumhuriyet1071 senesinde yapılan Malazgirt Savaşı'ndan önce Anadolu üzerine
keşif harekâtları düzenleyen Müslüman Türkler ve Anadolu'yu tanıyan Büyük
Selçuklular, bu savaş sonucu Anadolu'nun büyük bir kısmı ile birlikte Konya'yı
da bir Müslüman Türk şehri yapmışlardır. Türklerin Müslüman olduktan sonra
özellikle Anadolu'ya yönelmelerindeki temel gaye Hz. Peygamber (s.a.v)’in
Konstantiniyye (İstanbul)’nin fethine dair müjdelere mazhar olabilme hedefleri
olmuştur. Konya'nın fethedilmesiyle birlikte kentte İslâm kültürünün etkili
olduğu dönem başlamıştır. 1071 Malazgirt zaferinden sonraki süreçte
Selçuklu Sultanı Kutalmışoğlu Süleyman Şah tarafından fethedilen Konya, Anadolu
Selçuklu Devletinin başkenti İznik'in 1097 yılında 1. Haçlı Seferi ile
kaybedilmesi üzerine başkent yapılmıştır. Konya, bu tarihten 1307 yılına kadar
aralıksız bir şekilde Anadolu Selçuklu Devletinin başkenti olmuştur. Konya, Anadolu
Seçlukluları'na başkentlik yaptığı 1096 - 1277 yılları arasında ilim, kültür ve
sanatta dönemin ünlü alimleri, filozofları, şairleri, mutasavvıfları, hoca ve
diğer sanatkarları da burada toplanmışlardır. Bahaeddin Veled ve Mevlâna Celâleddin
başta olmak üzere Kadı Burhaneddin, Kadı Siraceddin, Sadreddin Konevî,
Şahabeddin Sühreverdi gibi bilginler ve Muhyiddin-i Arabî gibi mutasavvıflar
Konya'ya yerleşmişler, verdikleri eserlerle şehri bir kültür merkezi hâline
getirmişlerdir. "Konya'nın Altın Çağı" denilebilecek bu dönem 13.
yüzyıl ortalarına kadar devam etmiştir.Bilhassa Hz. Mevlâna fikir ve felsefesi ile insanlığı aydınlatmış,
Mesnevî ve Dîvân-ı Kebîr gibi eserler bırakmıştır. Yine önemli alimlerden biri
olmakla birlikte ilmî kimliği fazla öne çıkmayan Nasreddin Hoca da güldüren ve
düşündüren fıkraları ile Konya'nın kültür ve sosyal hayatının gelişmesinde
önemli bir rol oynamıştır. Selçuklular Dönemi Konya'sında kütüphaneler açılmış,
bu dönemde din, hukuk, tarih, edebiyat, felsefe, sanat, tıp ve kozmografya
alanında büyük tarihî ve kültürel atılımlar yapılmış, buna bağlı olarak kent
genelinde birçok medrese, cami, kütüphane, türbe, çeşme, kale, han, hamam,
çarşı, bedesten, köprü ve saray inşa edilmiştir.Daha sonra Karamanoğulları Beyliği'nin en büyük
şehri olarak yönetimine geçen Konya'da,
bu dönemde de ilim ve kültür alanındaki gelişmeler devam etmiş, Ulu Arif Çelebi ve oğulları Adil
ve Alim Çelebiler ile Ahmed Eflâkî ve Sarı Yakup gibi bilgin ve Mutasavvıflar
yetişmiştir. Ali Gav Zaviye ve Türbesi, Kadı Mürsel Zaviye ve Türbesi, Ebu
İshak Kazerunî Zaviyesi, Hasbey Dârü’l-Huffâzı, Meram Hasbey Mescidi, Şeyh
Osman Rûmî Türbesi, Ali Efendi Muallimhanesi, Nasuh Bey Darü’l-Huffâzı,
Turgutoğulları Türbesi, Kalenderhane Türbesi, Tursunoğlu Câmii ve Türbesi,
Burhaneddin Fakih Türbesi, Siyavuş Velî Türbesi gibi tarihî ve kültürel eserler
Karamanoğulları döneminde yapılmıştır. 1387'de Osmanlı Padişahı 1. Murad şehrin önlerine gelmiş, 1398’de
de oğlu Yıldırım Beyazıd şehre girip Karamanoğulları Beyliği'ne son vermiştir.
1402 Ankara Savaşı'ndan sonra Karamanoğulları Beyliği'nin yeniden kurulmasıyla
tekrar bu beyliğin hüküm sürdüğü Konya, Fatih Sultan Mehmet'in Karamanoğulları
Beyliği'ni ortadan kaldırdığı 1465 yılına kadar Osmanlı-Karamanoğulları
mücadelelerine sahne olmuştur.Fatih Sultan Mehmed, 1470'te Devletin Rumeli
(Sofya), Anadolu (Kütahya), Rûm (Tokat) Eyaletlerinden sonra 4. Eyalet olarak
Karaman Eyaletini, merkezi Konya şehri olmak üzere kurmuştur. 17. yüzyılda 11
sancaklı eyalet 80.000 km2 ye yakın bir büyüklüğe ulaşmış, Tanzimat Döneminde
bu eyalete Karaman yerine Konya denmeye
başlanmıştır. 1910'da 102.000 km2 büyüklüğündeki Konya Eyaleti 11 ilçeli Konya
Merkez, 7 ilçeli Niğde, 2 ilçeli Burdur, 5 ilçeli Teke (Antalya), 5 ilçeli
Hamîd (Isparta) sancaklarına ayrılmıştır. Konya, Doğu seferlerine çıkan Osmanlı
Sultanlarından Yavuz Sultan Selim, Kanunî Sultan Süleyman ve II. Murad'ın uğrak
yeri olmuştur. Osmanlı döneminde Konya'da ilim, kültür ve sanat hareketleri
kesintisiz olarak devam etmiş ve kent ünlü alimler, şairler, tarihçi ve filozofların
toplandığı merkez olmaya devam etmiştir. Bu dönemde de mimarî yönden pek çok
cami, çeşme, medrese gibi eserler inşa edilmiştir. Selimiye Câmii, Yusufağa
Kütüphanesi, Piri Mehmed Paşa Câmii, Şerafettin Câmii, Kapu Câmii, Hacı Fettah Câmii,
Nakiboğlu ve Aziziye Câmiileri, Şeyh Halili Türbesi ile Mevlâna Külliyesi
dönemin mimarî eserlerinden bazılarıdır. Osmanlının son
döneminde Tanzimat Fermanı ile Konya'da da yenileşme hareketleri başlamış, kent
genelinde medreselerin yanında birçok ilkokul (İptidaî), öğretmen okulu
(Darülmualimîn) ve ortaokul (Rüştiye) açılmıştır. İlk lise (idadi) 1889 yılında
açılmış olup yine aynı yıllarda Konya Sanat Okulu, Vali Ferid Paşa tarafından
hizmete alınmıştır. 1900 yılında Konya'daki medrese sayısı ilçeler dahil 530'a
ulaşmıştır. 

 

NEVŞEHİR MEDYUM

 

NEVŞEHİR medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, NEVŞEHİR ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. NEVŞEHİR’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, NEVŞEHİR halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyumdur.

 

 

NEVŞEHİR Medyum Hizmetleri

 

 

Günümüzde pek çok kişinin kendi başına çözemediği ve ilaç ya da benzeri şeylerin çare olamadığı sorunları bulunur. Manevi sorunlar olarak bilinen bu sorunlar için çözümler arasında medyumlar bulunur. En iyi medyum çözümleri ile birçok manevi sorun ortadan kaldırılmakta, huzur ve mutluluk yolları açılmaktadır.

 

NEVŞEHİR ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Acıgöl

· Avanos

· Derinkuyu

· Gülşehir

· Hacıbektaş

· Kozaklı

· Merkez

· Ürgüp

 

 

 

Medyum İlim Hoca

 

Medyum İlim Hoca, sizlere bilgi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Medyumluk denildiğinde pek çok kişinin aklında soru işaretleri oluşur. Özellikle İslam dininde büyünün haram kılınmış olması nedeni ile birçok kişi bu konuya mesafelidir. Medyum İlim Hoca, manevi âlem ile irtibatları sayesinde insanlara aracılık yapmak gibi özel hizmetler ile işlemlerini yapmaktadır. Yapılan işlemlerin kara büyü ve benzeri olumsuz şeyler ile hiçbir şekilde alakası yoktur.

 

İhtiyaçlarınız İçin Özel İşlemler

 

Medyum İlim Hoca, en başarılı medyum olarak ihtiyacını hissettiğiniz anda yanınızdadır. Yakınlık oluşturma, daha önce yapılmış kötü amaçlı şeylerin bulunması ve temizlenmesi ve evliliklerin kurtarılması gibi çok geniş bir çalışma alanı ile hizmet veriyoruz. Yapılan işlemlerin tamamı garantili şekilde sunulmaktadır.

 

 

Nevşehir, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir.

Nevşehir, Muşkara adlı bir köy iken, adını Farsça "yeni" anlamına gelen nev'den alarak üretilmiştir.

Nevşehir, 6429 sayılı yasa ile Nevşehir 20 Temmuz 1954 tarihinde il haline getirildi. Kırşehir ve Kırşehir'e bağlı Mucur, Avanos, Hacıbektaş (1945'te ilçe oldu), Kayseri'ye bağlı Ürgüp (1935'te ilçe oldu), Niğde'ye bağlı Arapsun (1948'de Gülşehir adını aldı) Nevşehir'in ilçeleri haline getirildi. Kozaklı ve Hamamorta köyleri Avanos'a bağlı birer köy iken birleştirilerek 1954'te Kozaklı adıyla ilçe olarak Nevşehir'e bağlandı. Kırşehir 1957'de tekrar il yapıldı. Mucur ilçesi ile beraber Nevşehir'den ayrıldı. Daha önceleri Melegübü ismi ile anılan bir bucak merkezi olan Derinkuyu 1 Nisan 1960'ta ilçe durumuna getirildi. Acıgöl kasabası ise 4 Temmuz 1987'de ilçe olmuştur.

 

NİĞDE MEDYUM

 

NİĞDE medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, NİĞDE ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. NİĞDE’ ta yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, NİĞDE halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyumdur.

 

 

NİĞDE Medyum Hizmetleri

 

 

Medyumluk pek çok kişi tarafından olumsuz gözle bakılan bir şey olsa da aslında yanlış bilgiler nedeni ile bu düşünceler oluşmaktadır. Dinimizin büyüyü haram kılmıştır. Bu doğrultuda medyumlar sahip oldukları bilgi ile birlikte manevi âlem ile ilgili olarak yaşadıkları tecrübeler doğrultusunda çalışan manevi aracılardır. Özellikle insanların manevi yönü olan sorunlarını çözmek için çalışırlar. Medyum İlim Hoca da bu şekilde manevi sorunların ortadan kaldırılması için Niğde’de çalışmaktadır.

 

NİĞDE ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Altunhisar

· Bor

· Çamardı

· Çiftlik

· Merkez

· Ulukışla

 

 

 

 

Medyum İlim Hoca

 

Medyum İlim Hoca en başarılı medyum olarak insanların iyiliği için hizmet vermektedir. Çalıştığı konularda sahip olduğu tecrübe ve ruhlar, zaman ötesi durumlar ile insanların manevi hayatları ile ilgili olarak bilgileri ile sorunların en iyi şekilde çözmektedir.

 

Garantili Çözüm

 

Sizler en iyi medyum hizmeti verebilmek için garantili şekilde çalışmalar yapılmaktadır. Evlilik sorunlarının çözülmesi, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kaldırılması, yapılmış olan kötü amaçlı şeylerin tespit edilip engellenmesi ve benzeri konularda işlemler yapılmaktadır. Bu işlemlerde sonuç garantili çalışmalar yapılmaktadır. Sonucu garanti olmayan işlemlere başlanmamaktadır.

 

 

 

Şehrin adı ilk defa Niğde
yakınlarındaki Aktaş Köyü Andaval Kilisesi‘nde bulunan ve Hitit hiyeroglifiyle
yazılmış Geç Hitit Dönemi'ne (M.Ö. 1170-710) ait kitabelerde "Nahita"
olarak geçmiştir. Bu adın, Hititler'den önce Anadolu halkının ay ve bereket
tanrıçası olan "Anahita"dan geldiği belirtilmiş, daha sonra şehir
Medler ve Persler devrinde "Nahida", Eski Yunan döneminde
"Nikita", Bizans döneminde "Nahida-Negide-Nekite",
Selçuklular zamanında "Nakita-Nikide-Nigide-Nekide-Nikte", Osmanlılar
devrinde "Nikde-Nigde" şeklinde geçmiştir. Cumhuriyet döneminde ise
Latin harflerinin kabulünden (1928) sonra "Niğde" şeklini almıştır.¹

TARİHİ

Niğde yöresinin tarihi Paleolitik döneme kadar uzanmaktadır.
Bölgede M.Ö. III. binden başlayarak Hititler'in yerleştiği, M.Ö. XII. yüzyılda
Hitit devleti yıkılarak yerini Geç Hitit Devleti'ne bırakmıştır. Geç Hitit
şehir devletleri M.Ö. 710-620 yılları arasında Asurlar'ın idaresi altına girmiş
Asur devletinin çöküşünden sonra bir süre Klikya Krallığı’nın (M.Ö. 612-590)
yönetimine girmiştir. Niğde yöresi, M.Ö. VI. yüzyıl başlarında Medler'in, M.Ö.
550'de Persler'in, M.Ö. 334'de İskender'in hâkimiyetine geçmiştir. Bu bölge
M.Ö. 332-M.S. 17 yılları arasında Kapadokya Krallığı’nın, M.S. 17-395 yılları
arasında Roma İmparatorluğu'nun idaresinde kalmıştır. 1075 yılına kadar Bizans
(Doğu Roma) hâkimiyetinde kalan Niğde bölgesi XI. yüzyıldan sonra Türkleşerek
Selçuklu hâkimiyetine girmiştir. Niğde 875 H./1470-71 M. yılında Fatih Sultan
Mehmet tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. Niğde 1863 yılında
uygulanan İller Örgütü içerisinde Konya Valiliğine mutasarrıflık merkezi olarak
dâhil edilmişse de Cumhuriyet döneminde (1924) İl haline getirilmiştir

 

SİVAS MEDYUM

 

SİVAS medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, SİVAS ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. SİVAS’ ta yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, SİVAS halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyumdur.

 

 

SİVAS ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Akıncılar

· Altınyayla

· Divriği

· Doğanşar

· Gemerek

· Gölova

· Gürün

· Hafik

· İmranlı

· Kangal

· Koyulhisar

· Merkez

· Şarkışla

· Suşehri

· Ulaş

· Yıldızeli

· Zara

 

Sivas’ta Tecrübeli Medyum

 

Medyumluk mesleği pek çok konuda insanlar için çözümler sunmaktadır. Manevi âlemde insanların yaşadığı sorunların ortadan kaldırılması için gerekli olan mesleklerden birisidir. Başka yönlerden çözüm bulunamayan konular ile ilgili sunulan çözümler ile en iyi medyum işlemleri yapılabilmektedir. Yapılan işlemlerde dini olarak herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Çünkü İslam dininde büyü yapmak haram olarak sayılmaktadır.

 

Medyum İlim Hoca

 

Medyum İlim Hoca Sivas’ta manevi noktada çözüm bulmaya çalışan kişiler için işlemler uygulamaktadır. Mesleği ile ilgili olarak sahip olduğu tecrübe ve bilgi ile etkili çözümler sunmaktadır. Manevi ve metafizik dünya ile olan bağlantıları sayesinde pek çok konuda işlem yapabilmektedir. Ayrıca bu konular ile ilgili bilgileri sayesinde sorunsuz işlem garantisi verilmektedir.

 

Medyum İlim Hoca Çalışma Alanları

 

Medyum İlim Hoca en başarılı medyum olarak farklı alanlarda hizmet vermektedir. En yoğun olarak talep edilen konu eşlerin veya çiftlerin arasındaki sorunlardır. Bu konuda soğukluğu ortadan kaldırmak için işlem yapılabilir. Ayrıca kötü amaçla yapılan işlemlerin tespit edilmesi ve düzeltilmesi için de işlemler yapılabilmektedir.

 

 

Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi, Karadeniz Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Sivas ili, Mezopotamya ve arasında kervanların geçtiği bölgede olduğu için, Selçuklular döneminde tüccarların ziyaret ettiği bir merkez haline gelmiştir. Ülkemizde Konya'dan sonra en çok Selçuklu eserinin bulunduğu il Sivas'tır. 13.yüzyıl'a ait Gök Medrese, Çifte Minareli Medrese ve Mavi Medreseleri çini sanatı açısından mutlaka görülmeye değer yerlerdir. Ulu Camii ise 1100 yılında inşaa edilmiştir. Ayrıca Sivas, Türkiye'nin yüzölçümü açısından en büyük ikinci ilidir. Toplam nüfusu 642.224, merkez nüfusu 318.488'dir.

 

YOZGAT MEDYUM

 

YOZGAT medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, YOZGAT ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. YOZGAT’ ta yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, YOZGAT halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum hoca efendidir.

 

 

YOZGAT ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Akdağmadeni

· Aydıncık

· Boğazlıyan

· Çandır

· Çayıralan

· Çekerek

· Kadışehri

· Merkez

· Saraykent

· Sarıkaya

· Şefaatli

· Sorgun

· Yenifakılı

· Yerköy

 

Yozgat’ta Medyumluk Hizmetleri Medyum İlim Hoca dan sorulur

 

Medyumluk insanların manevi âlemde karşılaştıkları sorunları çözmek için hizmet veren kişilerin mesleğini ifade eder. Pek çok kişi bu konuda eksik bilgiye sahip olduğu için karşı durmaktadır. Ancak medyumlar manevi âlem ile kurabildikleri bağlar ile sorunların çözülmesinde etkili olabilmektedirler. En iyi medyum ile dini hükümlere aykırı olmayacak şekilde çözüm bulmak mümkün olmaktadır.  

 

Tecrübeli Medyum İlim Hoca

 

Yozgat’ta hizmetleri bulunan Medyum İlim Hoca, insanların manevi âlemlerinde karşılaştıkları sorunları çözmek için bilgi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Medyumluk ile ilgili olarak aldığı eğitim ile mesleğinde en iyi olmaya çalışmaktadır. Bununla birlikte yüzlerce kişinin sorununu çözmüş birisi olarak tecrübesi ile her alanda hizmet verebilmektedir.

 

Sonuç Garantili İşlemler

 

Medyum İlim Hoca manevi âlemdeki sorunların çözümü için geniş bir çalışma alanı sunmaktadır. Bu sorunların içerisinde eşlerin birbirleri ile ilgili olarak karşılaştıkları sorunlar da bulunmaktadır. Bu sorunların ortadan kaldırılması ve evliliğin kurtarılması mümkün olabilir. Ayrıca başka kişiler tarafından yapılan kötü amaçlı şeylerin tespiti ve çözümü için en başarılı medyum olarak çalışmaktadır.

 

 

Yozgat ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. 2010 TUIK verilerine göre ilimizde merkez ilceyle beraber 14 ilce, 51 belde ve 556 köy vardir. Yozgat 14 ilçeden oluşmaktadır; Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Şefaatli, Sorgun, Yenifakılı, Yerköy ve Yozgat Merkez ilçedir.

Nüfus İlin nüfusu 2000 yılına kadar sürekli artmış, fakat bundan sonra düşüşe başlamıştır. 1960-2000 yılları arası ilin nüfusu %69,7 artmıştır. Bu dönemde yıllık nüfus artış hızı ortalama %1,7 olmuştur. Yozgat, 2007 yılı nüfus bilgilerine göre 732.127 kişidir. 384.674'ü erkek, 347.453'ü kadındır. İlin %53,72'si erkek, %46,28'i kadındır.

 

 

TÜRK BAYRAĞIMIZ ŞUAN DÜNYA'NIN %90 ÜLKESİNDE DALGALANMAKTADIR....

                                                    DİKKAT WEB SİTEMİN TAMAMINI VE BU YAZILARI OKUMADAN İŞLEM ALMIYORUZ

DÜNYA SIRALAMASINDA MEDYUMLAR İÇİNDE DÜNYA'DA EN İYİ MEDYUM SEÇİLDİM.ŞUAN MEDYUM İLİM HOCA OLARAK  500.000.000 MİLYON DÜNYADAKİ HER SEKTÖRDEN OLUŞAN WEB SİTELERİNİN İÇİNDE BİLE DÜNYA SIRALAMASINDA  499.948.592 WEB SİTESİNİ ARKAMDA TOZLARIMDA BIRAKARAK YOK ETTİM.YAKINDA MEDYUM İLİM HOCA DÜNYA'DA YOK ARTIK DEDİTTİRECEK SIRALAMADA BİR TÜRK MEDYUM DEVİNİ SİZLERE KANITLARI İLE SUNACAKTIR.ADIM ADIM TÜRK MEDYUMU OLARAK BAŞARILARIMA BAŞARI KATARAK DÜNYA DEVİ OLMAYA İLERLİYORUM.YAKLAŞIK 3 AY SONRA DÜNYA DAKİ İNTERNET DEVLERİNİN ARASINDA BENDE BİR TÜRK OLARAK VARIM.DÜNYA HARİTASININ BİR ÇOK YERİNE TÜRK MEDYUMU OLARAK YAZDIRDIM.MEDYUM İLİM HOCA BİR TÜRK MEDYUMUDUR VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEKTEDİR.

                           AŞAĞIDAKİ GÖSTERGE ŞEMASI HERGÜN YENİLENECEK VE HERGÜN BAŞARIMIN İLERİSİNİ GÖRECEKSİNİZ

 

DÜNYA'DA TÜRK BAYRAĞIMIZI VE ARAŞTIRMACI MEDYUM İLİM HOCA'NIN KABUL EDİLDİĞİ BAZI ÜLKELERDEKİ ŞİMDİ'Kİ SIRALAMAMIZ.DAHA SONRA SIRALAMAMIZ İLKLERE GELİNCE ONLARIDA YAYINLAYIP GÖSTERECEĞİZ ŞUAN YAYINLAMADIĞIMIZ ÜLKELER VAR.TAMAMLAYINCA 200 ÜLKEDE TÜRK BAYRAĞINI VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDEN MEDYUMLUK ÜNVANINI DÜNYA HARİTASINI DİREK KOYARAK YETERLİ GELECEK.........

      TÜRK BAYRAĞIMIZIN DALGALANDIĞI VE GÜNLÜK MİLYONLARCA İNSANIN GÖZLERİNE GÖSTERDİĞİMİZ BAYRAĞIMIZ DÜNYA'DA TEK ARAŞTIRMACI MEDYUM BENİM KISA ZAMAN SONRA BU İSTATİSTİKLERİ KOYMAYA GEREK YOK SADECE DÜNYA HARİTASINI KOYMAK YETERLİ KALABALIĞIN YERİ YOK

                                                                                       

               SİTE KARŞILAŞTIRMA

MEDYUM İLİM HOCA'NIN DÜNYADAKİ KALİTESİNİ ÖLÇMEK İÇİN İNTERNETE SİTE KARŞILAŞTIRMA YAZIN AŞAĞIDAKİ ŞEMA GİBİ OLAN YERE MEDYUM İLİM HOCA'YI YAZIN KARŞISINADA TÜRKİYE'DEN DÜNYA'DAN HANGİ MEDYUMU YAZARSANIZ YAZIN BEN ÜSTÜN GELECEĞİM.KARŞILAŞTIRIN VE DÜNYA'DA NEDEN BİR TÜRK MEDYUMU OLARAK TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETTİĞİMİ ANLAYACAKSINIZ.VARSA DÜNYA'DA KENDİNE GÜVENEN MEDYUM ÇIKSIN KARŞIMA.ŞUNUDA SÖYLÜYORUM  BAZI ŞARLATAN MEDYUM BOZUNTULARINA : DEVLERİN ARASINA GİRMEME AZ KALDI TEK TEK NOT ALIYORUM  3 AY SONRA NASIL SIRALAMADA DEVLERİN ARASINDA OLABİLMEYİ BAŞARACAKSAM.O ŞARLATAN BOZUNTULARI.DEVLERİN İÇİNDE SÖZ HAKKIM OLACAĞI İÇİN CANIMI SIKAN ŞAKLABANLIK YAPAN ŞARLATANLIK YAPAN BAZI MEDYUMLAR BİR GECEDE FİŞİNİZİ ÇEKİP DİREK BANLIYACAĞIM ÇÜNKÜ BENDE BİR DÜNYA DEVİ OLUYORUM.

 

" Eğer bende bazı fevkaladelikler görüyor buluyorsanız bunları sadece ve yalnız Türk olmama, Türklüğüme bağlayınız. "

MEDYUM İLİM HOCA OLARAK ÜLKEMİ DÜNYA'DA MESLEĞİMLE TEMSİL ETTİĞİM İÇİN ONUR DUYUYORUM.ŞUAN MEDYUMLUK MESLEĞİNDE TÜRKİYE'DE 1. GELDİM.DÜNYA SIRALAMASINDA İSE DÜNYA HARİTASINDA DÜNYA MEDYUMLARI ARASINDA ŞUAN YÜZDE 70 LERDEYİM.SÖYLEDİKLERİMİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ YAZILIMCILAR WEB TASARIMCILAR ARAŞTIRABİLİR.YAKINDA DÜNYA'DA MEDYUM OLARAK 1. SIRADA OLACAĞIM.BİR TÜRK MEDYUMU OLARAK BUNDAN BU SEKTÖRDE ÜLKEMİ DÜNYADA TEMSİL EDECEĞİM.DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

DÖRT BÜYÜKLE SAVAŞILMAZ SAVAŞIRSAN YANARSIN DOĞRU YOL İTAAT

1-) ALLAH İLE SAVAŞILMAZ 1-) ALLAH İLE SAVAŞILMAZ Azrail canımı almaya gelse sana kavuşmak için ölmemem mümkünmü… .. Devamı
2-) KUR'AN-I KERİM İLE SAVAŞILMAZ 2-) KUR'AN-I KERİM İLE SAVAŞILMAZ  Felek engelleri yoluma serse gözlerıme kara perdeler inse seni okumamam mümkünmü... .. Devamı
3-) TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SAVAŞILMAZ 3-) TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SAVAŞILMAZ Bin bir derde düşüp dermansız kalsam Benim bu sevdadan geçmem mumkunmu için için yansam sende görmesen aşkından şikayet etmem mümkünmü... .. Devamı
4-) ANNE VE BABA İLE SAVAŞILMAZ 4-) ANNE VE BABA İLE SAVAŞILMAZ Anne Gezindiğin Bağ, Baba Yaslandığın Dağdır. Ömrümün En Güzel Çağı Annen ve Babanla Olandır .. Devamı

DÜNYA'NIN 7 HARİKASI OLAN MISIR PİRAMİTLERİNİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

HALA SIRRI ÇÖZÜLMEMİŞ UZMANLARA KAFAYI YEDİRTEN GİZEMLİ OLAYLAR

ŞUAN 20 ADET GİZEMLİ OLAY YAYINLADIK VE ARAŞTIRMAMIZ SONUÇU GEREKLİ KİŞİLER BUNLARI KESİNLİKLE ÇÖZEBİLMİŞ DEĞİLDİ VE KEŞFEDİLMEMİZ İÇİN SADECE 2 ADEDİNİ ÇÖZDÜK VE NET SONUÇ ÇIKARDIK.ÇOK BÜYÜK GAYRETLER GÖSTERİLİRSE KALAN 18 ADET DAHA ÇÖZÜP TAMAMLANIRSA DÜNYA ÜZERİNDE ARTIK ADIMI YAZDIRMAYA GEREK KALMAYACAK ZATEN KEŞFEDİLMİŞ BİR KİŞİYİM KAFAYI YİYEN UZMANLARA TAVSİYEM ZAMAN HESAPLAMASINI KULLANILAN YASAKLI BİLEŞEN ETKEN MADDELER HESAPLAMALARINI O ZAMANKİ İNSAN BOYUTLARINI VE GEZEGENLERİ VE AY TAKVİMİNİ KISIR DÖNGÜYÜ HESAPLASALARDI PÜF NOKTADAN 5 TANE DAHA VAR ONLARIDA EKLESELERDİ ÇALIŞMALARINA RAHATLIKLA İSTEDİKLERİNİ ELDE EDECEKLERDİ.OLSUN YİNEDE UĞRAŞMAK BAŞARININ YARISI BİZİMDE SINAVIMIZ OLDU.

MEDYUM İLİM HOCA DENENDİ 2 GİZEMLİ OLAYI ÇÖZDÜ SINAVI KAZANDI

RESMİYET BELGELERİMİZ

M.Ö VE M.S KAİNATIN ÇÖZEMEDİĞİ ŞİFRELERİ VE BAŞARIMIN İLERLEMESİ

ÖNCELİLİKLE İNSANLAR BU TÜR İÇİNDEN ÇIKILMAYAN ÇIKALAMAYAN UĞRAŞLARLA NEDEN UĞRAŞIYOR DİYE GARİPSİYE BİLİR AMA DÜNYA'YI VE KAİNATI VE BİLİNMEYENİ VE BİLİNMEK İSTEYENİ BULMAK VE ÇÖZÜMLEMEK GÜZEL BİR DUYGUDUR.DÜNYA'DA ORTALAMA 7000 ADET AZ ŞEKİLDE KULLANILAN DİL ÇEŞİDİ VARDIR.ORTALAMA 2200 ORTA SEVİYEDE KULLANILAN DİL  KULLANILIR.KAİNATTA 8 GEZEGEN VARDIR.DÜNYA'DA 4 ADET OKYANUS VARDIR.DÜNYA'DA 20 ADET DENİZ VARDIR.BU BİLGİLER BİLİMSEL DEĞİL GERÇEK VERİLERDİR.BİLİYORUM ÇÖZÜYORUM ŞEKİLLENDİRİYORUM DİYORSAM.BUNUN BİLİMSEL TEORİSİNİDE YAPISINIDA  OLUŞUMUNUDA KURULUŞUNUDA HİÇGÖRMEDİĞİM DÜNYAYI VE PARÇALARINI OTURSAM 2 YIL İÇİNDE KİTABA DÖKER BUNUDA DEĞERİNİ BİLENE İNSAN OĞLU ADINA MEDYUM İLİM HOCA OLARAK HEDİYE EDERDİM.DÜNYA'DAKİ BÜTÜN SIRLARI ÇÖZÜLMEMİŞ GİZEMLİ KİTAPLARIN SIRLARINI ÇÖZMÜŞ BULUNMAKTAYIM.

 

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA YAPILAN YORUMLARIN YOUTUBE VİDEOLARI

MEDYUM İLİM HOCA HAKKINDA İNSANLARIN YORUMLARINI İÇEREN YOUTUBE VİDEOLARIMIZ RESİMLERE TIKLAYARAK VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ

İLİM HOCA HZ.ALİ DÖNEMİNE AİT HAVAS KİTABININ ŞİFRELERİNİ ÇÖZMEKTEDİR

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ Devamı
EVLİLİK BÜYÜSÜ EVLİLİK BÜYÜSÜ Devamı
BAĞLAMA BÜYÜSÜ BAĞLAMA BÜYÜSÜ Devamı
AŞK BÜYÜSÜ AŞK BÜYÜSÜ Devamı

VATANIN VE MÜSLÜMANIN SİLAHI DİNİ VE İMANIDIR.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK BİLİNEN CAMİLERİ VE MİMARLARI 1) Ortaköy Camii 2) Eminönü Yeni Cami 3) Selimiye Camii 4) Kümbet Camii 5) İzmir Hisar Camii 6) Kahramanmaraş Abdulhamit Han Cami 7) Sultan Ahmet Cami 8) Konya Alaaddin Camii 9) Konak Yalı Camii 10) Erzurum Ulu Camii 11) Nuruosmaniye Camii 12) Adana Ulu Camii 13) Ayasofya 14) Bursa Yeşil Camii 15) Süleymaniye Camii 16) Selçuk İsa Bey Camii 17) Rüstem Paşa Camii 18) Bayezid Camii 19) Sivas Divriği Ulu Camii 20) Fatih Camii 21) Dolmabahçe Camii 22) Diyarbakır Ulu Camii 23) Eyüp Sultan Camii 24) Yörgüç Paşa Camii

Dünyanın Dört Bir Tarafından Birbirinden Görkemli 32 İbadethane 1. Borgund Stave Kilisesi - Norveç 2. Taktsang Palphug Manastırı - Bhutan 3. Santa María Magdalena Manastırı - İspanya 4. Milan Katedrali - İtalya 5. Assumption Kilisesi - Slovenya 6. Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri Akademisi Kilisesi - A.B.D 7. Shipka Memorial Kilisesi - Bulgaristan 8. Büyük Sheikh Zayed Cami - Birleşik Arap Emirlikleri 9. Paoay Kilisesi - Filipinler 10. Aziz Patrick Kilisesi - Avustralya 11. Saint Elizabeth Kilisesi - Slovakya 12. Cardboard Katedrali - Yeni Zelanda 13. Büyük Higüey Kilisesi - Dominik Cumhuriyeti 14. Tecelli Kilisesi - Rusya 15. Yeşil Kilise - Arjantin 16. Aziz Andrew Kilisesi - Ukrayna 17. San Diego Kaliforniya Tapınağı - A.B.D 18. Kristal Cami - Malezya 19. Graaff-Reinet Kilisesi - Güney Afrika 20. Mount Popa Manastırı - Myanmar 21. Kul Sharif Cami - Rusya 22. Küçük Kilise - Channel Adaları 23. Mary Magdalene Kilisesi - Kudüs 24. Annunciation Katedrali - Ukrayna 25. Lotus Tapınağı - Hindistan 26. Collegiate Kilisesi - Belçika 27. Hallgrímur Kilisesi - İzlanda 28. Sultanahmet Cami - Türkiye 29. Aziz Michael Katedrali - Ukrayna 30. Trinity Kilisesi - Antarktika 31. Aziz Basil Katedrali - Rusya 32. Las Lajas Tapınağı - Kolombiya

KAVİMLER VE BİLİNMEYEN DÜNYA YERYÜZÜ GERÇEKLERİ

MEDYUM İLİM HOCA'NIN AKTİF OLARAK KULLANDIĞI TEKNİKLERİ GERİYE DÖNÜŞ TEKNİĞİ İÇ ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ BİLİNÇ AKIŞI TEKNİĞİ MEDYA ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ PARAGRAF ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ÇOK DEĞİŞKENLİ İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİKLERİ PROBLEM ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARI OKUMA SANATI TEKNİĞİ NESNEYE YÖNELİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ARAŞTIRMA TEKNİĞİ METİN ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ İŞ ANALİZİ TEKNİĞİ SÖYLEM ÇÖZÜMLEMESİ VE ANALİZ TEKNİĞİ ÇEVİRİ TEKNİĞİ ÇÖZÜMLEME KONUŞMA ÇÖZÜMLEMESİ YÖNETİMİ ÇATIŞMA ÇÖZME TEKNİĞİ SORUN ÇÖZME TEKNİĞİ VERİ TİPLERİ VE İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ HER SEFERİNDE YENİ BİR ADIM ATMA TEKNİĞİ HOŞLANMADIĞI BİR İŞİ SEVDİĞİ BİRİ ZAMANDA YAPMA TEKNİĞİ 80/20 PARETO İLKESİNE ÖNEM VERME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ YETERLİYİM ÖYLE İSE VARIM PSİKOLOJİSİ TEKNİĞİ SONUCU HAYAL ETME TEKNİĞİ MORALİ VE ENERJİSİ ZİRVEDEYKEN İŞİNE ARA VERME TEKNİĞİ OLUMSUZ ANLARA TETİKTE OLUP İPTAL ETME TEKNİĞİ NEREDEN GELDİM NEREYE GİDİYORUM TEKNİĞİ BAŞARILAR SONUCU KENDİNİ ÖDÜLLENDİRME TEKNİĞİ MOTİVASYON ARACI OLARAK MÜZİK VE TÜTSÜ KULLANMA TEKNİĞİ ÇALIŞMA ORTAMINA DİKKAT ETME TEKNİĞİ REKABETİN OLUMLU ETKİSİNİ KULLANMA TEKNİĞİ SÜREKLİ İŞ YAPMA ŞEKLİNİ GÜNCELLEME TEKNİĞİ YARATICILIKTA AKTİF OLMA TEKNİĞİ PARKİNSON YASASINI AKTİF KULLANMA TEKNİĞİ ODAĞINI AKTİF DEĞİŞTİRME TEKNİĞİ DURUŞUNA DİKKAT ETME TEKNİĞİ EN ZORLARI EN BAŞA ALMA TEKNİĞİ İŞİNDE PLANLAMA YAPMA TEKNİĞİ GEÇMİŞTE NASIL YAPTIĞINI HATIRLAMA TEKNİĞİ ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN BURADA DEĞİLSE NEREDE TEKNİĞİ BEYNİNE HEDEFİ GÖSTERME TEKNİĞİ GÜZEL ANILARI ÇEKİP ÇIKARMA TEKNİĞİ NEGATİF MOTİVASYONU KULLANMA TEKNİĞİ BAŞARIYA ÇAPA ATMA TEKNİĞİ KENDİNİ ZORUNLU BIRAKMA TEKNİĞİ OLMAK İSTEDİĞİ GİBİ DAVRANMA TEKNİĞİ SEÇİMLERİNİN KENDİNE AİT OLDUĞUNU FARK ETME TEKNİĞİ OLUMLU DÜŞÜNME TEKNİĞİ YAPAMAYACAKLARININ YAPABİLECEKLERİNE ENGEL OLMASINA İZİN VERMEME İNSANLARA MERAK UYANDIRMA TEKNİĞİ ALDIĞI İŞİ BİTİRME TEKNİĞİ DÜŞÜNCELERİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTMA TEKNİĞİ KENDİNE NEDENLER BULMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ SİNERJİ YARATMA TEKNİĞİ ENDİŞELENDİĞİN DE EĞLENCEYE VURMA TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ NE KADARINDAN SORUMLU İSE O KADARINA SAHİP OLMA TEKNİĞİ ÖNCE SAĞLIĞINI DÜŞÜNME TEKNİĞİ BESLENMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ GİYİNMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ KAFASINI BOŞALTMA TEKNİĞİ FENG SHUİ FELSEFESİNİ KULLANMA TEKNİĞİ VAZGEÇEBİLMEYİ ERDEMLİK OLARAK GÖRME TEKNİĞİ GÜÇLÜ SORULAR İLE GELİŞTİRME YAPMA TEKNİĞİ VÜCUT DİLİ İP UÇLARINI GÖZLEMLEME TEKNİĞİ İNSANLARDAKİ POSTÜRÜ FARK ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN HAREKETLERİNİ AKTİF İZLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜZ İFADELERİNİ AKTİF OLARAK YORUMLAMA TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİLERİNİ AKTİF OLARAK KULAK VERME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÜDÜLERİNİ DİNLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL ÜRPERMELERİNİ SEZME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÖRÜLERİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL EMPATİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN DUYGUSAL ENERJİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN GÖZLERİNDEN DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜRÜYÜŞÜ İLE DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İŞLEM YAPARKEN PROGRAMLAMASINI AKTİF YAPMA TEKNİĞİ SORUYA SORU İLE YANIT VERME TEKNİĞİ

" ÖĞRENDİĞİM HER ŞEY GELECEĞİME BİR YATIRIMDIR. "

" Başarılı Bir İnsan Olmaya Çalışmayın, Değerli Bir İnsan Olmaya Çalışın. Başarılı Bir İnsan, Hayattan Verdiğinden Fazlasını Alır, Değerli Bir İnsan İse Hayattan Aldığından Fazlasını Verir. "

MEDYUM İLİM HOCA'NIN YANLIŞ VE YANILTICI GÖRDÜĞÜ BAKIM ÇEŞİTLERİ

TÜRKİYE'DEKİ COĞRAFİ BÖLGELERDEKİ MEDYUMLUK HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLLER

DÜNYA'NIN HİZMET VERDİĞİMİZ 7 KITASI VE İSİMLERİ

DÜNYA'DA BULUNAN OKYANUSLARI VE DENİZLERİ

7 KAT SEMA(GÖK) VE DAHA DA ÜZERİ

Sabır, Birazda Zaman ; Güçten, Öfkeden Daha Yaman.. Acil İletişim