ADIYAMAN MEDYUM

 

Adıyaman medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Adıyaman ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Adıyaman’ da yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Adıyaman halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

Adıyaman İlinin Coğrafi Konumu
Adıyaman il merkezi Orta Fırat bölümü içinde yer alır, Kuzeyde bulunan Çelikhan ile Gerger ilçelerine ait toprakların bir kısmı Doğu Anadolu Bölgesi, Batıda bulunan Gölbaşı ile Besni ilçesinin bir kısmı ise Akdeniz Bölgesinin dâhilindedir. Adıyaman ilinin Kuzeyinde Malatya ili (Pütürge, Yeşilyurt ve Doğanşehir ilçeleri), Batıda Kahramanmaraş ili (Pazarcık ilçesi),  güneybatıda Gaziantep(Araban ilçesi), güneydoğuda Şanlıurfa ili (Siverek, Hilvan, Bozova ve Halfeti ilçeleri), doğuda ise Diyarbakır ili (Çermik ile Çüngüş ilçeleri) yer alırlar.

Adıyaman konum olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kuzeybatı kesiminde, 38o 11' ve 37o 25'kuzey enlemleri ile 39o 14' ve 37o 31' doğu boylamları üzerinde yer alır. Anti-Toroslar ile Fırat Nehri arasında bulunan İl eski coğrafyacı ve tarihçilere göre; Güneyde, Arap Yarımadasından, Kuzeyde Toros sıradağlarına doğru uzanan Arap Çöllerinin sona erdiği yerde, Toros sıradağlarının eteklerindeki verimli topraklarda yer almaktadır. Arap çöllerini kuzeyden bir ay gibi saran bu topraklara binlerce yıldan beri “Verimli Ayça” adı verilmiştir. Asya, Avrupa ve Afrika anakaralarından gelen, ana ticaret yollarının kesiştiği kavşakta yer alan Verimli Ayça'da Tarih boyunca büyük ticaret ve sanayi şehirleri doğmuş, yıkılmış ve yerlerine yenileri kurulmuştur. Bu bölgenin bir parçası olan Adıyaman Verimli Ayça'nın en üst sınırını oluşturur. Adıyaman ili uygun coğrafi özellikleri dolayısıyla tarihin her döneminde insanların yaşamayı tercih ettikleri bir yerleşim bölgesi olmuştur.

 

 

 

Adıyaman Medyum

 

Adıyaman’da en başarılı medyum arayışında ilk akla gelenlerden biri olan Medyum İlim Hoca, Türkiye’nin Adıyaman il ve ilçelerinde de hizmet vermektedir. Medyum İlim Hoca tercih edenlere her türlü ilmi konuda ve ruhsal bunalımlarda çözüm gibi pek çok konuda yardımcı olmaktadır.

 

Adıyaman ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Besni

· Çelikhan

· Gerger

· Gölbaşı

· Kahta

· Merkez

· Samsat

· Sincik

· Tut

 

 

 

Adıyaman’da Güvenilir Medyum

 

Adıyaman’da en iyi medyum olanı bulmak oldukça önemlidir. Günümüzde özellikle internet üzerinden yapılan araştırmalarda karşımıza kendisini medyum olarak tanımlayan çok fazla kişi çıkmaktadır. Ancak bunlar arasından doğru ve güvenilir olanı seçmek, doğru ve kesin sonuç almak için gereklidir. Alanında uzman olarak hizmet veren Medyum İlim Hoca, Adıyaman’ın en güvenilir medyumlarından biridir.

 

Adıyaman’da Resmi ve Ruhsatlı Medyum

 

Adıyaman’da resmi ve ruhsatlı olarak hizmet veren Medyum İlim Hoca, işlemlerinizden kesin sonuç almanızı garanti ediyor. Mistik gücü sayesinde, duygularınızı ve düşüncelerinizi hissederek sizlere yardımcı olmaya çalışır. Devlet onaylı ve profesyonel medyum hizmeti sunarken, bilgi ve deneyimlerinizi sizlere aktarır. Medyum seçimlerinizde bunlara dikkat etmeli, kendini medyum olarak tanıtan sahte kişilerden kaçınmak için doğru seçimler yapmalısınız.

BATMAN MEDYUM

 

BATMAN medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, BATMAN ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. BATMAN ‘ da yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, BATMAN halkı tarafından da sevilen yegane bir medyum hocadır.

 

 

BATMAN ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Beşiri

· Gercüş

· Hasankeyf

· Kozluk

· Merkez

· Sason

 

Batman Medyum

 

Bir medyumun resmi ve ruhsatlı olarak hizmet vermesi; manevi danışmanlık hizmeti verdiği her noktada kayıtlı ve belgeli bir şekilde hizmet vermesi anlamına gelir. Bu niteliğe sahip olan Medyum İlim Hoca olarak, insanların umutlarının suya düşürülmesi ve hayallerinin bölünmesi gibi istenmeyen durumlara yol açmadan hizmet veriyorum. Bu nedenle Batman ilinde hizmet almak istediğinizde, bizim gibi resmi kişileri tercih etmelisiniz.

 

Batman Bölgesinde En İyi Medyum Tercihi Medyum İlim Hoca

 

Batman ilinde ve çevre noktalarda yılların vermiş olduğu tecrübe ile birçok insanın güvenerek danışmanlık aldığı bir medyum olarak, bütün endişeleri ortadan kaldırıyorum. Bölgede bilinen en iyi medyum niteliklerine sahip olarak, insanların manevi sorunlarında onlara sağladığım destekle nitelikli çözümler oluşturuyorum.

 

En Başarılı Medyum Nasıl Olmalıdır?

 

Batman ili genelinde en başarılı medyum olarak görülmemin sebebi, telefon ve internet üzerinden iletişim kurduktan sonra mutlaka karşılıklı görüşme sağlamamdır. Hurafeler ve safsatalar yerine medyumluk ilminin sağladığı profesyonellik ile destek oluşturarak, insanların duygularının ve inançlarının suiistimal edilmesine asla mahal bırakmıyorum.

 

 

Batman ismi ilk defa halen aslı Viyana milli kütüphanesinde bulunan ve tercümesi yapılarak yakında yayınlanacak olan Batman ve çevresinin en önemli kaynağı durumundaki “VAKAİ NAMEİ HISNKEYFA” Arapça adıyla -Nuzhetu’n-Nazir ve Râhatu’l-Hatır- isimli 2 ciltlik eserde şöyle geçmektedir. “Meyyafarkin (Silvan) civarındaki aşiretler ile Batman civarındaki aşiretlerin Batman Köprüsü yakınındaki çatışmalarından” bahseder. 13. yüzyılın sonu ile 14. yüzyılın başında yazılan bu eserden başka aynı yüzyılda yazılmış Ebubekir Tiharinin –Diyarbekriyye- isimli eserinde Batman ismi geçmektedir. Batman isminin ilk defa bu iki eserde zikredilmiş olması 14. yüzyıldan günümüze kadar gelen ve yaklaşık 700 yıldan beri yöremize verilen bir isim olduğu bu kaynaklardan anlaşılmaktadır. Bu eserlerde anlatıldığına göre Batman, o tarihlerde çok önemli tarihi bir yolun stratejik bir noktasında yer almaktaydı. Bu nedenle şöhreti ve önemi gittikçe artmış bulunuyordu. Bu önemli kaynak eserlerde ifade edildiği gibi 14. Asrın başından itibaren bu günkü il sınırlarımızın belirlediği alana Batman isminin verilmiş olması kuvvetli bir delil olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Akkoyunlu ve Memluklu eserlerinde de Batman isminin geçtiği bilinmektedir.

 

DİYARBAKIR MEDYUM

 

Diyarbakır medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Diyarbakır ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Diyarbakır’ da yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Diyarbakır halkı tarafından da sevilen sayılan bir kişilik olarak tanınmıştır.

 

Diyarbakır Medyum Hizmetleri

 

Medyum İlim Hoca Diyarbakır il sınırları içerisinde bireylerin sahip olabileceği birçok probleme destek vermekte olan bir zattır. Sunmakta olduğumuz hizmetler kapsamında bireylerin günlük hayatta farklı insanlar ile ilişkilerinden doğabilen psikolojik sorunlarının ve diğer akla gelebilecek her türlü problemlerin çözümü için bireylere destek sağlamaktayız. Sunmakta olduğumuz tüm hizmetler tamamen profesyonel bir şekilde sunulmakta olup gerçeğe aykırı hiçbir yöntem izlenmemekte, hiçbir şekilde müşterilerin parasının alınıp müşterilerin dolandırılması durumları söz konusu olmamaktadır.

 

Diyarbakır ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Bağlar

· Bismil

· Çermik

· Çınar

· Çüngüş

· Dicle

· Eğil

· Ergani

· Hani

· Hazro

· Kayapınar

· Kocaköy

· Kulp

· Lice

· Silvan

· Sur

· Yenişehir

 

 

 

En İyi Medyum İçin Tek Adres

 

Medyum İlim Hoca sahip olduğu profesyonel çalışma prensipleri ve profesyonel yöntemleri sayesinde en iyi medyum olmaya hak kazanmıştır. Hiçbir destek yöntemimiz gerçekler ile çelişmemekte olup birçok farklı alanlarda birçok farklı bilim esaslarına dahi dayandırılmaktadır. Siz de gerçek anlamda destek hizmeti almak ve paranızın dolandırılmamasını istiyor iseniz bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Diyarbakır’daki En Başarılı Medyum

 

Diyarbakır’da bulunan ve en başarılı medyum sıfatına layık görülen Medyum İlim Hoca hizmetlerinin güvenilirliği ve kalitesi sayesinde bu sıfata layık görülmüştür.

 

 

DİYARBAKIR'IN TARİHÇESİ 
Diyarbakır tarihinin, önceleri M..3000 yılına kadar uzandığı bilinirken, son zamanlarda Çayönü kazıları ile yapılan araştırmalar sonucunda uygarlık geçmişinin M..7500 yıllarına kadar uzandığı belirlenmiştir. Diyarbakır ve çevresinde Hurriler, Mitanniler, Hititler, Asurlar, Medler, Persler, Büyük İskender, Romalılar, Bizanslılar, Araplar, Selçuklular ve Osmanlılar hüküm sürmüştür.
Diyarbakır ismi, yakın zamanlara kadar Diyarbakır merkezinin de içinde bulunduğu geniş bir bölgenin adı olmuştur. Bu bölge, bugünkü Diyarbakır merkezinden başka Erbil, Erzen, Cizre, Hani, Silvan, Harran, Hasankeyf, Habur, Ceylanpınar, Rakka, Urfa, Siirt, Sincar, İmadiye, Mardin, Muş ve Nusaybin gibi pek çok yerleşim birimini kapsamaktadır. Kentin bilinen ilk adı Asur kaynaklarında “Amidi” olarak geçer. Daha sonraki Roma ve Bizans dönemlerinde “Amid”, “O'mid”, “Emid” ve “Amide”; Araplar ve Türklerin bölgeye gelmesinden sonra da “Kara Amid” olarak adlandırılan kent, Arap egemenliği döneminde yöreye yerleşen Bekr kabilesinin adından türeterek “Diyar-ı Bekr” olarak da anılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti bu adı, 10 Aralık 1937 tarihinde, 7789 sayılı yasa ile “Diyarbakır” olarak kesinleştirmiştir.

 

GAZİANTEP MEDYUM

 

Gaziantep medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Gaziantep ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Gaziantep’ te yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Gaziantep halkı tarafından da sevilen sayılan bir kişilik olmuştur.

 

Gaziantep Medyum Hizmetleri

 

Medyum İlim Hoca olarak hizmetlerimizi Gaziantep ili içerisinde sumaktayız. Gaziantep içerisinde yaşayan bireylerin her türlü psikolojik problemlerine destek olmaktayız. Psikolojik problemler genellikle geçmişe dayalı ortaya çıkmaktadır. Çocukluk yaşlarında yaşanan travmalar ve birçok durumda psikolojik birçok problem birey üzerinde sonradan ortaya çıkabilir. Tüm bu durumlarda bireylere profesyonel destek olmakta ve bireylerin bu problemleri en iyi şekilde atlatabilmelerine yardımcı olmaktayız. Siz de yaşadığınız herhangi bir problemli atlatabilmek için bizim ile iletişime geçebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Gaziantep ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Araban

· İslahiye

· Karkamış

· Nizip

· Nurdağı

· Oğuzeli

· Şahinbey

· Şehitkamil

· Yavuzeli

 

 

 

En İyi Medyum Olmak Medyum İlim Hoca’ nın Başarısıdır

 

En iyi medyum olabilmemizin temelinde bireylerin paralarından çok onların problemleri ile ilgilenmemiz yatmaktadır. İnsanların sahip olduğu psikolojik problemleri tam manası ile çözebilmeye odaklanan hizmet anlayışımız sayesinde herkese ihtiyaç duyduğu desteği sağlayabilmekte ve problemlerini başarılı bir şekilde çözebilmekte ve bu sayede alanımızda en iyi olarak gösterilebilmekteyiz.

 

En Başarılı Medyum İlim Hoca Hizmetleri İle Siz de Huzura Kavuşun

 

En başarılı medyum çalışmalarımız doğrultusunda sahip olduğunuz problemi çözmek için gerekli olan her metod izlenecek ve bu sayede eski huzurunuza kolaylıkla yeniden kavuşabileceksiniz.

 

 

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6. büyük kenti
olan Gaziantep, nüfusu, ekonomik potansiyeli ve Büyükşehir statüsü ile bir
metropol görünümündedir.
Anadolu’nun ilk yerleşim alanlarından birisi olan, 1.Kalkolitik, 2.Paleolitik, 3.Neolitik, 4.Hitit, 5.Mitani, 6.Asur, 7.Pers, 8.Büyük İskender,9. Selevkoslar, 10.Roma- Bizans, 11.Türk-İslam, 12.Osmanlı, 13. Cumhuriyet dönemlerini yaşayan Gaziantep, bu dönemlere ait
eserleri günümüze kadar taşımıştır. İlk uygarlıkların doğduğu Mezopotamya ve
Akdeniz arasında bulunuşu, güneyden ve Akdeniz’den doğuya, kuzeye ve batıya
giden yolların kavşağında oluşu, Tarihi İpek Yolu’nun buradan geçmesi uygarlık
tarihine ve bugüne yön vermiş olup, ayrıca her dönemde kültür ve ticaret
merkezi olma özelliğini korumuştur.
Gaziantep ve çevresi tarihte ilk uygarlıkların doğduğu, Mezopotamya ve
Akdeniz arasında bulunmaktadır. Bu nedenle Gaziantep, tarih öncesi çağlardan
beri insan topluluklarına yerleşme sahası ve uğrak yeri olmuştur. Eski kent,
bugünkü Gaziantep’in 12 km. kuzeybatısında şimdiki Dülük Köyünde bulunmaktadır.
Yapılan arkeolojik araştırmalarda taş, kalkolitik ve bakır dönemlerine ait
kalıntılara rastlanmış olması, yörenin Anadolu’nun ilk yerleşim alanlarından
birisi olduğunu göstermektedir. Bir süre Babil İmparatorluğu’nun egemenliğinde
kalan Gaziantep, M.Ö. 1700 yıllarında Hitit Devletinin bir kenti olmuştur. “
DÜLÜK” şehri ise Hititlerin önemli bir dini merkezi olduğundan ayrı bir önem
taşımaktadır.

 

MARDİN MEDYUM

 

MARDİN medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, MARDİN ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. MARDİN’ de yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Çankırı halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmanın verdiği gururu taşımaktadır.

 

 

MARDİN Medyum Hizmetleri

 

 

Medyumlar birçok insan için kurtarıcı olarak görülmektedir. Bir türlü çaresini bulamadıkları sıkıntılarının çözümünü medyumlarda arayan insanlar, en iyi medyum hocayı bulmak için araştırma yaparak bilgi edinmektedirler. Ancak çevremizde birçok sahte ve düzenbaz medyum ile karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle medyum arayışı zorlu bir süreç olabilmektedir.

 

MARDİN ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Artuklu

· Dargeçit

· Derik

· Kızıltepe

· Mazıdağı

· Midyat

· Nusaybin

· Ömerli

· Savur

· Yeşilli

 

 

 

İç Huzura Erişmek İçin Medyum İlim Hoca

 

İlahi ilimlere dayalı medyumluk işini Mardin’de sürdüren Medyum İlim Hoca olarak en büyük sıkıntılarınızda dahi sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Doğal yeteneklerim ve ömrüm boyunca edinmiş olduğum ruhani tecrübelerim ile birlikte hayatta mutluluğu bulmanızda ve iç huzurunuza erişme sürecinizde sizlerin yanında olarak en iyi desteği vermeye çalışıyorum.

 

Medyumların Verdiği Manevi Hizmetler

 

Medyumluk konusunda en başarılı medyum hocalar, muska ile beladan korumadan geleceğiniz ile ilgili tahmin yapmaya kadar birçok manevi alanda hizmet vermektedir. Medyumlardan en çok talep edilen konulardan biri kişinin yaşadığı sorunların çözülerek hayatında huzurlu bir ortama sahip olması konusunda yardımcı olmaktır. Medyumlar kullandıkları ilahi çözüm yöntemleri ile bu sorunları çözerler.

 

 

Mardin her yönüyle bölgesinin önemli bir kenti olarak Artuklular zamanında ortaya çıkmış ve kendini kabul ettirmiştir. Artuklulara gelinceye kadar bölgenin kültürel ve ticari merkezleri olarak daha çok Nusaybin ve Cizre öne çıkmış, Mardin bunların arasında bir bakıma bağlantı noktası işlevi gören, ikinci planda bir kent olarak daha çok da yakın çevresindeki önemli dinsel merkezle (Mardin’in hemen güneydoğusundaki Deyruzzaferan) ismini duyurmuştur. Bu dönemlerde, nüfusu ve ekonomik yapısına dair pek bir şey bilmediğimiz Mardin, Artuklularla birlikte siyasi bir merkez, bir başkent kimliği kazanmıştır. Kentin fiziki yapısı ve mimari dokusunun, tam anlamıyla bölgesel bir merkez olarak 12. yy’dan itibaren Artuklularla gelen bu ‘Rönesans’ döneminde gelişip biçimlendiği söylemek pek yanlış olmayacaktır. Bu yapı, sonraki Akkoyunlu ve Osmanlı dönemlerinde pek fazla değişikliğe uğramamıştır.16.yüzyılın nüfus artışıyla birlikte, mahallelerin muhtemel gelişimi ve mesken ağırlıklı sivil mimarisinin yoğunlaşması dışında, esas olarak muhafaza edilmiştir. Osmanlı hâkimiyetindeki ilk yüzyılında, bağlı bulunduğu eyaletin merkezi Diyarbakırla yarışan Mardin ‘in17.yy’a kadar bölgenin en canlı ekonomik ve ticari merkezi olma özelliğini koruduğu anlaşılmaktadır.

 

SİİRT MEDYUM

 

SİİRT medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, SİİRT ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. SİİRT’ te yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, SİİRT halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

 

SİİRT ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Baykan

· Eruh

· Kurtalan

· Merkez

· Pervari

· Şirvan

· Tillo

 

Siirt İçin Medyum İlim Hoca

 

İnsanlar için manevi problemler, kendi kendine çözümü çok zor olan problemlerdir. Manevi problemeler için en ideal çözümü medyumluk mesleği sunar. Medyumluk manevi âlem ile bağlantı kurarak insanların sorunlarının çözülmesi şeklinde uygulanmaktadır. İslam dininin hükümleri dikkate alınarak sorun olmayacak şekilde işlem yapmak en iyi medyum kişiler tarafından yapılan işlemlerle mümkün olmaktadır.

 

Manevi Huzur İçin Medyum İlim Hoca

 

Manevi konular ile ilgili olarak Medyum İlim Hoca en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Medyumluk mesleği ile ilgili olarak sahip olduğu tecrübe ve bilgi ile hizmet kalitesini yükseltmektedir. Siirt’te medyum ihtiyacınız olduğunda sunduğu etkili çözümler ile dikkat çekmektedir. Manevi dünya ile olan bağlantılar ile sorunları ortadan kaldırmaktadır.

 

Garantili ve Sorunsuz İşlem

 

Konusunda en başarılı medyum olarak Medyum İlim Hoca farklı alanlarda işlemler yapabilmektedir. İşlem seçenekleri içerisinde çiftlerin ve ailelerin sorunlarının çözülmesi bulunmaktadır. Çiftlerin birbirine yakınlıklarını sağlamak için garantili işlem yapılmaktadır. Ayrıca kişilere başkaları tarafından uygulanmış art niyetli işlemlerin tespiti ve engellenmesi için de işlemler yapılabilmektedir.

 

 

Batısında Anadolu, Güneyinde büyük Mezopotamya kültürlerinin olduğu Siirt, yaklaşık on iki bin yılı bulan geçmişiyle medeniyetler arasında bir köprü gibidir. Siirt, varlığının bulgulara geçtiği ilk dönemlerde Tel Halef ve El-Ubeyd kültürlerine dahildir. İlk olarak Samiler, küçük şehirler kurarak bu bölgede medeniyet faaliyetlerine başladı. Ardından burada tarih sahnesinde Sümerler, Akadlar, Gutiler, Asur, Babil, Mitanni ve Hurriler göründü. Siirt, en parlak dönemlerinden birini Medler zamanında geçirdi. Kyras'la birlikte Perslerin eline geçen şehir, Büyük İskender'e kapılarını açmış ve Hellenistik kültürün de önemli imarlarından biri haline gelmişti. Ardından Part ve Sasanilerin ile Roma arasında önemli bir mücadeleye sebep olmuştu.
640'ta İslam ordularının İyad Bin Ganem ve Halid Bin Velid komutasında bölgeye gelmesiyle birlikte Siirt Patriği şehri Müslümanlara teslim etti Sarp dağları, korunaklı kaleleri ve stratejik önemiyle Siirt, halifeler devrinden sonra sırasıyla Emeviler, Abbasiler, Hamdaniler, Mervaniler, Hasankeyf Artukluları, Zengiler ve Eyyübilerin eline geçti. Orta Asya'dan bölgeye yoğun göç üzerine ise buraya Anadolu Selçukluları hakim olduktan sonra, bölgede Harzemşahlı Celaleddin faaliyet gösterdi. Moğolların istilasıyla birlikte büyük bir karmaşa baş gösterdiyse de Safaviler ve Akkoyunlular burada büyük imar faaliyetleri geliştirdiler.
Bu dönem sonrası Botan (Cizre) Emirliği'nin parlamasıyla doğu medeniyetinin önemli merkezlerinden biri haline gelen Siirt, İslam coğrafyasında bir ilim merkezi olarak medreseleriyle ün salmış ve birçok alim, edebiyatçı, coğrafyacı, gökbilimci, hekim ve yönetici yetiştirmiştir. Çaldıran Savaşı'ndan sonra Osmanlıların eline geçen şehir, 1524'te şehrin sahibi olan Eyyübi soyunun sona ermesi üzerine önce Diyarbekir, ardından da Van eyaletine bağlı bir sancak haline getirildi. Cumhuriyetin ilanı ile birlikte İl olan Siirt, 1990 yılında Batman ve Şırnak'ın il olması üzerine yeniden yapılandırılmıştır. 

 

ŞANLIURFA MEDYUM

 

ŞANLIURFA medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, ŞANLIURFA ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. ŞANLIURFA’ da yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, ŞANLIURFA halkı tarafından da sevilen sayılan takdir gören bir medyumdur.

 

 

ŞANLIURFA ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Akçakale

· Birecik

· Bozova

· Ceylanpınar

· Eyyübiye

· Halfeti

· Haliliye

· Harran

· Hilvan

· Karaköprü

· Siverek

· Suruç

· Viranşehir

 

Şanlıurfa Medyum İşlemlerinde Medyum İlim Hoca

 

İnsanlar ile ilgili olarak maddi rahatsızlıklar kadar manevi rahatsızlıklar da baş gösterebilmektedir. Bu manevi rahatsızlıkların tedavisi herkes tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Bazı durumlarda tedavisi tıbbi olarak da mümkün olmayan bu rahatsızlıklar için medyumlar devreye girmektedir. Şanlıurfa için en iyi medyum seçeneği ile çok geniş işlem seçeneği sunulmaktadır.

 

Tecrübeli Medyum İlim Hoca

 

Medyum İlim Hoca konusunda sahip olduğu tecrübe ve bilgi ile en iyi şekilde hizmet vermek için Şanlıurfalılar için çalışmaktadır. Manevi konularda işlem yapmak dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Dini olarak hükmü bulunan konular dikkate alınarak Medyum İlim Hoca tarafından pek çok işlem sorunsuz şekilde yapılabilmektedir. Bu konuda gönül rahatlığı ile işlem yaptırabilirsiniz.

 

Medyum İlim Hoca pozitif düşünür!

 

Medyum İlim Hoca, en başarılı medyum olarak farklı konularda tecrübe sahibidir. Özellikle art niyetli kişilerce daha önce yapılmış olan ya da yapılmak istenen işlemlerin tespit edilmesi ve engellenmesi noktasında çalışma yapılmaktadır. Bunun yanı sıra aileler ve çiftler için ara yumuşatma konularında çalışmalar yapılabilmektedir.

 

 

Şanlıurfa, (eski adıyla: Er-Ruha veya Edessa), Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehridir.

MÖ 1. binyıldan beri sürekli olarak meskûn olan kent, yakın döneme kadar Urfa adıyla anılmış, ancak 1984 yılında TBMM kararıyla "Şanlı" ünvanını edinmiştir. Şanlıurfa ilinin merkezidir.

Tarihçe Urfa Kur'an, İncil ve Tonah (Eski ahit/ Tevrat)'ta geçen İbrahim peygamberin, doğum yeri olarak kabul edilir ve anısına Camii de bulunmaktadır. Ayrıca Peygamber Eyüp'ün de (İncil ve Eski ahitte Job ) dogum yeri olarak kabul edilir.

Urfa kent merkezinin altında bugünkü Balıklıgöl'ün kuzeyinde yapılan bir keşif sonucu, Urfa kent merkezi tarihinin MÖ. 9500'e Çanak-Çömleksiz Neolitik Döneme kadar uzandığı görülmüştür.

11.500 yıllık tarihi süreç içerisinde Ebla, Akkad, Sümer, Babil, Hitit, Hurri-Mitanni, Arami, Asur, Pers, Makedonya, Roma, Bizans gibi uygarlıkların egemenlikleri altında yaşamıştır.

Urfa, 1094 yılında Selçuklu hakimiyetine girmiştir. 1098'de Haçlı Edessa Kontluğu, daha sonra Eyyubi, Memluk, Türkmen aşiretleri, Timur devleti, Akkoyunlular, Dulkadir beyliği, Safeviler ve en son da 1516'da Osmanlı sınırları içine katılmıştır. Önceleri Rakka Eyaleti sınırları içerisinde yer alan Urfa, 1876'da Halep Vilayetine bağlanmış, 1916'da ise bağımsız bir sancak olmuştur.

I. Dünya Savaşı ve Sonrası: 1914'deki kayıtlara göre tahmini nüfus, 75,000 olan şehirde, 45,000 Arap, Türk, Kürt; 25,000 Ermeni, 5,000 Hristiyan ve Yahudi yaşamaktaydı.

I. Dünya Savaşı'na kadar Osmanlıların elinde olan Urfa, 1919 yılında önce İngilizler, daha sonrada Fransızlar işgal edilen şehir, 11 Nisan 1920'de düşman işgalinden kurtarılmıştır. Cumhuriyet sonrasında 1924'de il olmuştur. 2010 yılında ise seçim öncesinde Şanlıurfa'nın büyükşehir belediye haline getirilmesi planlanmıştır.

Şehrin nüfusu 2008 yılına göre 483,750'dir. 1927'de 29,000 olan nüfusu 1990'da 276,528'e, 2000'de 385,588'e, 2007'de 472,000'e çıkmıştır.

 

ŞIRNAK MEDYUM

 

ŞIRNAK medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, ŞIRNAK ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. ŞIRNAK ‘ ta yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, ŞIRNAK halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

ŞIRNAK ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Beytüşşebap

· Cizre

· Güçlükonak

· İdil

· Merkez

· Silopi

· Uludere

 

Şırnak Medyum

 

Tamamen profesyonel ve eğitimli bir şekilde medyumluk hizmeti gerçekleştiren Medyum İlim Hoca, olarak, Şırnak ili için büyük bir yardım sağlıyorum. Sahip olduğum engin bilgileri ve danışmanlık hizmetlerinde sağladığım güven ile resmi bir hizmet imkanı tanıyorum. Bizimle ile yaptığınız hiç bir görüşmede güven problemi yaşamadan ve tamamen resmi ve kayıtlı bir şekilde danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Şırnak Kenti İçin En İyi Medyum İlim Hoca,

 

Resmi ve ruhsatlı bir şekilde hizmet vererek, herhangi bir safsata ya da hurafeye bağlı olarak değil bilimsel olarak hizmet sunarak, Şırnak için hizmetlerimi sürdürüyorum. Birçok manevi sorununuzda destek için en iyi medyum niteliği ile hizmet veriyorum.

 

Medyum İlim Hoca En Başarılı Medyum Olarak Yılların Tecrübesini Sunuyor

 

Yıllardan bu yana Şırnak ili ve çevresinde en başarılı medyum niteliğinde görülüyorum. Çünkü yıllardan bu yana gelişen deneyimim ve hizmet noktasındaki yüksek ilmi bilgim ile birçok tecrübe sunuyorum. Danışmanlık noktasında insanların örnek bir davranış ile karşılaşması ve doğru noktaya ulaşması için özen göstererek bu hizmeti sağlıyorum.

 

 

 

İlin tarihi geçmişi, Osmanlının son döneminde ortaya
çıkmakla birlikte toraklarının tarih öncesi dönemlere kadar uzanan bir geçmişi
bulunmaktadır. Arkeolojik kazıların az olması tarihsel süreç hakkında bilgi
sahibi olmayı güçleştirmektedir. Mezopotamya ve İran ağırlıklı devletlerden
Asur, Pers ve Sasaniler ile sonrasında Roma ve Bizans imparatorlukları egemen
olmuşlardır. Erken İslam döneminde fethedilen Şırnak toprakları, sırasıyla
Emevi, Abbasi, Selçuklu, Eyyubi ve Osmanlı hâkimiyetinde kalmıştır. Şırnak
Diyarbakır salnamesine göre 1875 ve 1876 yıllarında Mardin livasına bağlı
kazadır. Cumhuriyet döneminde Siirt iline bağlı bir ilçe iken 1990 yılında il
olmuştur.

TÜRK BAYRAĞIMIZ ŞUAN DÜNYA'NIN %90 ÜLKESİNDE DALGALANMAKTADIR....

                                                    DİKKAT WEB SİTEMİN TAMAMINI VE BU YAZILARI OKUMADAN İŞLEM ALMIYORUZ

DÜNYA SIRALAMASINDA MEDYUMLAR İÇİNDE DÜNYA'DA EN İYİ MEDYUM SEÇİLDİM.ŞUAN MEDYUM İLİM HOCA OLARAK  500.000.000 MİLYON DÜNYADAKİ HER SEKTÖRDEN OLUŞAN WEB SİTELERİNİN İÇİNDE BİLE DÜNYA SIRALAMASINDA  499.948.592 WEB SİTESİNİ ARKAMDA TOZLARIMDA BIRAKARAK YOK ETTİM.YAKINDA MEDYUM İLİM HOCA DÜNYA'DA YOK ARTIK DEDİTTİRECEK SIRALAMADA BİR TÜRK MEDYUM DEVİNİ SİZLERE KANITLARI İLE SUNACAKTIR.ADIM ADIM TÜRK MEDYUMU OLARAK BAŞARILARIMA BAŞARI KATARAK DÜNYA DEVİ OLMAYA İLERLİYORUM.YAKLAŞIK 3 AY SONRA DÜNYA DAKİ İNTERNET DEVLERİNİN ARASINDA BENDE BİR TÜRK OLARAK VARIM.DÜNYA HARİTASININ BİR ÇOK YERİNE TÜRK MEDYUMU OLARAK YAZDIRDIM.MEDYUM İLİM HOCA BİR TÜRK MEDYUMUDUR VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEKTEDİR.

                           AŞAĞIDAKİ GÖSTERGE ŞEMASI HERGÜN YENİLENECEK VE HERGÜN BAŞARIMIN İLERİSİNİ GÖRECEKSİNİZ

 

DÜNYA'DA TÜRK BAYRAĞIMIZI VE ARAŞTIRMACI MEDYUM İLİM HOCA'NIN KABUL EDİLDİĞİ BAZI ÜLKELERDEKİ ŞİMDİ'Kİ SIRALAMAMIZ.DAHA SONRA SIRALAMAMIZ İLKLERE GELİNCE ONLARIDA YAYINLAYIP GÖSTERECEĞİZ ŞUAN YAYINLAMADIĞIMIZ ÜLKELER VAR.TAMAMLAYINCA 200 ÜLKEDE TÜRK BAYRAĞINI VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDEN MEDYUMLUK ÜNVANINI DÜNYA HARİTASINI DİREK KOYARAK YETERLİ GELECEK.........

      TÜRK BAYRAĞIMIZIN DALGALANDIĞI VE GÜNLÜK MİLYONLARCA İNSANIN GÖZLERİNE GÖSTERDİĞİMİZ BAYRAĞIMIZ DÜNYA'DA TEK ARAŞTIRMACI MEDYUM BENİM KISA ZAMAN SONRA BU İSTATİSTİKLERİ KOYMAYA GEREK YOK SADECE DÜNYA HARİTASINI KOYMAK YETERLİ KALABALIĞIN YERİ YOK

                                                                                       

               SİTE KARŞILAŞTIRMA

MEDYUM İLİM HOCA'NIN DÜNYADAKİ KALİTESİNİ ÖLÇMEK İÇİN İNTERNETE SİTE KARŞILAŞTIRMA YAZIN AŞAĞIDAKİ ŞEMA GİBİ OLAN YERE MEDYUM İLİM HOCA'YI YAZIN KARŞISINADA TÜRKİYE'DEN DÜNYA'DAN HANGİ MEDYUMU YAZARSANIZ YAZIN BEN ÜSTÜN GELECEĞİM.KARŞILAŞTIRIN VE DÜNYA'DA NEDEN BİR TÜRK MEDYUMU OLARAK TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETTİĞİMİ ANLAYACAKSINIZ.VARSA DÜNYA'DA KENDİNE GÜVENEN MEDYUM ÇIKSIN KARŞIMA.ŞUNUDA SÖYLÜYORUM  BAZI ŞARLATAN MEDYUM BOZUNTULARINA : DEVLERİN ARASINA GİRMEME AZ KALDI TEK TEK NOT ALIYORUM  3 AY SONRA NASIL SIRALAMADA DEVLERİN ARASINDA OLABİLMEYİ BAŞARACAKSAM.O ŞARLATAN BOZUNTULARI.DEVLERİN İÇİNDE SÖZ HAKKIM OLACAĞI İÇİN CANIMI SIKAN ŞAKLABANLIK YAPAN ŞARLATANLIK YAPAN BAZI MEDYUMLAR BİR GECEDE FİŞİNİZİ ÇEKİP DİREK BANLIYACAĞIM ÇÜNKÜ BENDE BİR DÜNYA DEVİ OLUYORUM.

 

" Eğer bende bazı fevkaladelikler görüyor buluyorsanız bunları sadece ve yalnız Türk olmama, Türklüğüme bağlayınız. "

MEDYUM İLİM HOCA OLARAK ÜLKEMİ DÜNYA'DA MESLEĞİMLE TEMSİL ETTİĞİM İÇİN ONUR DUYUYORUM.ŞUAN MEDYUMLUK MESLEĞİNDE TÜRKİYE'DE 1. GELDİM.DÜNYA SIRALAMASINDA İSE DÜNYA HARİTASINDA DÜNYA MEDYUMLARI ARASINDA ŞUAN YÜZDE 70 LERDEYİM.SÖYLEDİKLERİMİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ YAZILIMCILAR WEB TASARIMCILAR ARAŞTIRABİLİR.YAKINDA DÜNYA'DA MEDYUM OLARAK 1. SIRADA OLACAĞIM.BİR TÜRK MEDYUMU OLARAK BUNDAN BU SEKTÖRDE ÜLKEMİ DÜNYADA TEMSİL EDECEĞİM.DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

DÖRT BÜYÜKLE SAVAŞILMAZ SAVAŞIRSAN YANARSIN DOĞRU YOL İTAAT

1-) ALLAH İLE SAVAŞILMAZ 1-) ALLAH İLE SAVAŞILMAZ Azrail canımı almaya gelse sana kavuşmak için ölmemem mümkünmü… .. Devamı
2-) KUR'AN-I KERİM İLE SAVAŞILMAZ 2-) KUR'AN-I KERİM İLE SAVAŞILMAZ  Felek engelleri yoluma serse gözlerıme kara perdeler inse seni okumamam mümkünmü... .. Devamı
3-) TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SAVAŞILMAZ 3-) TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SAVAŞILMAZ Bin bir derde düşüp dermansız kalsam Benim bu sevdadan geçmem mumkunmu için için yansam sende görmesen aşkından şikayet etmem mümkünmü... .. Devamı
4-) ANNE VE BABA İLE SAVAŞILMAZ 4-) ANNE VE BABA İLE SAVAŞILMAZ Anne Gezindiğin Bağ, Baba Yaslandığın Dağdır. Ömrümün En Güzel Çağı Annen ve Babanla Olandır .. Devamı

DÜNYA'NIN 7 HARİKASI OLAN MISIR PİRAMİTLERİNİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

HALA SIRRI ÇÖZÜLMEMİŞ UZMANLARA KAFAYI YEDİRTEN GİZEMLİ OLAYLAR

ŞUAN 20 ADET GİZEMLİ OLAY YAYINLADIK VE ARAŞTIRMAMIZ SONUÇU GEREKLİ KİŞİLER BUNLARI KESİNLİKLE ÇÖZEBİLMİŞ DEĞİLDİ VE KEŞFEDİLMEMİZ İÇİN SADECE 2 ADEDİNİ ÇÖZDÜK VE NET SONUÇ ÇIKARDIK.ÇOK BÜYÜK GAYRETLER GÖSTERİLİRSE KALAN 18 ADET DAHA ÇÖZÜP TAMAMLANIRSA DÜNYA ÜZERİNDE ARTIK ADIMI YAZDIRMAYA GEREK KALMAYACAK ZATEN KEŞFEDİLMİŞ BİR KİŞİYİM KAFAYI YİYEN UZMANLARA TAVSİYEM ZAMAN HESAPLAMASINI KULLANILAN YASAKLI BİLEŞEN ETKEN MADDELER HESAPLAMALARINI O ZAMANKİ İNSAN BOYUTLARINI VE GEZEGENLERİ VE AY TAKVİMİNİ KISIR DÖNGÜYÜ HESAPLASALARDI PÜF NOKTADAN 5 TANE DAHA VAR ONLARIDA EKLESELERDİ ÇALIŞMALARINA RAHATLIKLA İSTEDİKLERİNİ ELDE EDECEKLERDİ.OLSUN YİNEDE UĞRAŞMAK BAŞARININ YARISI BİZİMDE SINAVIMIZ OLDU.

MEDYUM İLİM HOCA DENENDİ 2 GİZEMLİ OLAYI ÇÖZDÜ SINAVI KAZANDI

RESMİYET BELGELERİMİZ

M.Ö VE M.S KAİNATIN ÇÖZEMEDİĞİ ŞİFRELERİ VE BAŞARIMIN İLERLEMESİ

ÖNCELİLİKLE İNSANLAR BU TÜR İÇİNDEN ÇIKILMAYAN ÇIKALAMAYAN UĞRAŞLARLA NEDEN UĞRAŞIYOR DİYE GARİPSİYE BİLİR AMA DÜNYA'YI VE KAİNATI VE BİLİNMEYENİ VE BİLİNMEK İSTEYENİ BULMAK VE ÇÖZÜMLEMEK GÜZEL BİR DUYGUDUR.DÜNYA'DA ORTALAMA 7000 ADET AZ ŞEKİLDE KULLANILAN DİL ÇEŞİDİ VARDIR.ORTALAMA 2200 ORTA SEVİYEDE KULLANILAN DİL  KULLANILIR.KAİNATTA 8 GEZEGEN VARDIR.DÜNYA'DA 4 ADET OKYANUS VARDIR.DÜNYA'DA 20 ADET DENİZ VARDIR.BU BİLGİLER BİLİMSEL DEĞİL GERÇEK VERİLERDİR.BİLİYORUM ÇÖZÜYORUM ŞEKİLLENDİRİYORUM DİYORSAM.BUNUN BİLİMSEL TEORİSİNİDE YAPISINIDA  OLUŞUMUNUDA KURULUŞUNUDA HİÇGÖRMEDİĞİM DÜNYAYI VE PARÇALARINI OTURSAM 2 YIL İÇİNDE KİTABA DÖKER BUNUDA DEĞERİNİ BİLENE İNSAN OĞLU ADINA MEDYUM İLİM HOCA OLARAK HEDİYE EDERDİM.DÜNYA'DAKİ BÜTÜN SIRLARI ÇÖZÜLMEMİŞ GİZEMLİ KİTAPLARIN SIRLARINI ÇÖZMÜŞ BULUNMAKTAYIM.

 

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA YAPILAN YORUMLARIN YOUTUBE VİDEOLARI

MEDYUM İLİM HOCA HAKKINDA İNSANLARIN YORUMLARINI İÇEREN YOUTUBE VİDEOLARIMIZ RESİMLERE TIKLAYARAK VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ

İLİM HOCA HZ.ALİ DÖNEMİNE AİT HAVAS KİTABININ ŞİFRELERİNİ ÇÖZMEKTEDİR

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ Devamı
EVLİLİK BÜYÜSÜ EVLİLİK BÜYÜSÜ Devamı
BAĞLAMA BÜYÜSÜ BAĞLAMA BÜYÜSÜ Devamı
AŞK BÜYÜSÜ AŞK BÜYÜSÜ Devamı

VATANIN VE MÜSLÜMANIN SİLAHI DİNİ VE İMANIDIR.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK BİLİNEN CAMİLERİ VE MİMARLARI 1) Ortaköy Camii 2) Eminönü Yeni Cami 3) Selimiye Camii 4) Kümbet Camii 5) İzmir Hisar Camii 6) Kahramanmaraş Abdulhamit Han Cami 7) Sultan Ahmet Cami 8) Konya Alaaddin Camii 9) Konak Yalı Camii 10) Erzurum Ulu Camii 11) Nuruosmaniye Camii 12) Adana Ulu Camii 13) Ayasofya 14) Bursa Yeşil Camii 15) Süleymaniye Camii 16) Selçuk İsa Bey Camii 17) Rüstem Paşa Camii 18) Bayezid Camii 19) Sivas Divriği Ulu Camii 20) Fatih Camii 21) Dolmabahçe Camii 22) Diyarbakır Ulu Camii 23) Eyüp Sultan Camii 24) Yörgüç Paşa Camii

Dünyanın Dört Bir Tarafından Birbirinden Görkemli 32 İbadethane 1. Borgund Stave Kilisesi - Norveç 2. Taktsang Palphug Manastırı - Bhutan 3. Santa María Magdalena Manastırı - İspanya 4. Milan Katedrali - İtalya 5. Assumption Kilisesi - Slovenya 6. Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri Akademisi Kilisesi - A.B.D 7. Shipka Memorial Kilisesi - Bulgaristan 8. Büyük Sheikh Zayed Cami - Birleşik Arap Emirlikleri 9. Paoay Kilisesi - Filipinler 10. Aziz Patrick Kilisesi - Avustralya 11. Saint Elizabeth Kilisesi - Slovakya 12. Cardboard Katedrali - Yeni Zelanda 13. Büyük Higüey Kilisesi - Dominik Cumhuriyeti 14. Tecelli Kilisesi - Rusya 15. Yeşil Kilise - Arjantin 16. Aziz Andrew Kilisesi - Ukrayna 17. San Diego Kaliforniya Tapınağı - A.B.D 18. Kristal Cami - Malezya 19. Graaff-Reinet Kilisesi - Güney Afrika 20. Mount Popa Manastırı - Myanmar 21. Kul Sharif Cami - Rusya 22. Küçük Kilise - Channel Adaları 23. Mary Magdalene Kilisesi - Kudüs 24. Annunciation Katedrali - Ukrayna 25. Lotus Tapınağı - Hindistan 26. Collegiate Kilisesi - Belçika 27. Hallgrímur Kilisesi - İzlanda 28. Sultanahmet Cami - Türkiye 29. Aziz Michael Katedrali - Ukrayna 30. Trinity Kilisesi - Antarktika 31. Aziz Basil Katedrali - Rusya 32. Las Lajas Tapınağı - Kolombiya

KAVİMLER VE BİLİNMEYEN DÜNYA YERYÜZÜ GERÇEKLERİ

MEDYUM İLİM HOCA'NIN AKTİF OLARAK KULLANDIĞI TEKNİKLERİ GERİYE DÖNÜŞ TEKNİĞİ İÇ ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ BİLİNÇ AKIŞI TEKNİĞİ MEDYA ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ PARAGRAF ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ÇOK DEĞİŞKENLİ İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİKLERİ PROBLEM ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARI OKUMA SANATI TEKNİĞİ NESNEYE YÖNELİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ARAŞTIRMA TEKNİĞİ METİN ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ İŞ ANALİZİ TEKNİĞİ SÖYLEM ÇÖZÜMLEMESİ VE ANALİZ TEKNİĞİ ÇEVİRİ TEKNİĞİ ÇÖZÜMLEME KONUŞMA ÇÖZÜMLEMESİ YÖNETİMİ ÇATIŞMA ÇÖZME TEKNİĞİ SORUN ÇÖZME TEKNİĞİ VERİ TİPLERİ VE İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ HER SEFERİNDE YENİ BİR ADIM ATMA TEKNİĞİ HOŞLANMADIĞI BİR İŞİ SEVDİĞİ BİRİ ZAMANDA YAPMA TEKNİĞİ 80/20 PARETO İLKESİNE ÖNEM VERME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ YETERLİYİM ÖYLE İSE VARIM PSİKOLOJİSİ TEKNİĞİ SONUCU HAYAL ETME TEKNİĞİ MORALİ VE ENERJİSİ ZİRVEDEYKEN İŞİNE ARA VERME TEKNİĞİ OLUMSUZ ANLARA TETİKTE OLUP İPTAL ETME TEKNİĞİ NEREDEN GELDİM NEREYE GİDİYORUM TEKNİĞİ BAŞARILAR SONUCU KENDİNİ ÖDÜLLENDİRME TEKNİĞİ MOTİVASYON ARACI OLARAK MÜZİK VE TÜTSÜ KULLANMA TEKNİĞİ ÇALIŞMA ORTAMINA DİKKAT ETME TEKNİĞİ REKABETİN OLUMLU ETKİSİNİ KULLANMA TEKNİĞİ SÜREKLİ İŞ YAPMA ŞEKLİNİ GÜNCELLEME TEKNİĞİ YARATICILIKTA AKTİF OLMA TEKNİĞİ PARKİNSON YASASINI AKTİF KULLANMA TEKNİĞİ ODAĞINI AKTİF DEĞİŞTİRME TEKNİĞİ DURUŞUNA DİKKAT ETME TEKNİĞİ EN ZORLARI EN BAŞA ALMA TEKNİĞİ İŞİNDE PLANLAMA YAPMA TEKNİĞİ GEÇMİŞTE NASIL YAPTIĞINI HATIRLAMA TEKNİĞİ ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN BURADA DEĞİLSE NEREDE TEKNİĞİ BEYNİNE HEDEFİ GÖSTERME TEKNİĞİ GÜZEL ANILARI ÇEKİP ÇIKARMA TEKNİĞİ NEGATİF MOTİVASYONU KULLANMA TEKNİĞİ BAŞARIYA ÇAPA ATMA TEKNİĞİ KENDİNİ ZORUNLU BIRAKMA TEKNİĞİ OLMAK İSTEDİĞİ GİBİ DAVRANMA TEKNİĞİ SEÇİMLERİNİN KENDİNE AİT OLDUĞUNU FARK ETME TEKNİĞİ OLUMLU DÜŞÜNME TEKNİĞİ YAPAMAYACAKLARININ YAPABİLECEKLERİNE ENGEL OLMASINA İZİN VERMEME İNSANLARA MERAK UYANDIRMA TEKNİĞİ ALDIĞI İŞİ BİTİRME TEKNİĞİ DÜŞÜNCELERİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTMA TEKNİĞİ KENDİNE NEDENLER BULMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ SİNERJİ YARATMA TEKNİĞİ ENDİŞELENDİĞİN DE EĞLENCEYE VURMA TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ NE KADARINDAN SORUMLU İSE O KADARINA SAHİP OLMA TEKNİĞİ ÖNCE SAĞLIĞINI DÜŞÜNME TEKNİĞİ BESLENMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ GİYİNMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ KAFASINI BOŞALTMA TEKNİĞİ FENG SHUİ FELSEFESİNİ KULLANMA TEKNİĞİ VAZGEÇEBİLMEYİ ERDEMLİK OLARAK GÖRME TEKNİĞİ GÜÇLÜ SORULAR İLE GELİŞTİRME YAPMA TEKNİĞİ VÜCUT DİLİ İP UÇLARINI GÖZLEMLEME TEKNİĞİ İNSANLARDAKİ POSTÜRÜ FARK ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN HAREKETLERİNİ AKTİF İZLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜZ İFADELERİNİ AKTİF OLARAK YORUMLAMA TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİLERİNİ AKTİF OLARAK KULAK VERME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÜDÜLERİNİ DİNLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL ÜRPERMELERİNİ SEZME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÖRÜLERİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL EMPATİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN DUYGUSAL ENERJİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN GÖZLERİNDEN DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜRÜYÜŞÜ İLE DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İŞLEM YAPARKEN PROGRAMLAMASINI AKTİF YAPMA TEKNİĞİ SORUYA SORU İLE YANIT VERME TEKNİĞİ

" ÖĞRENDİĞİM HER ŞEY GELECEĞİME BİR YATIRIMDIR. "

" Başarılı Bir İnsan Olmaya Çalışmayın, Değerli Bir İnsan Olmaya Çalışın. Başarılı Bir İnsan, Hayattan Verdiğinden Fazlasını Alır, Değerli Bir İnsan İse Hayattan Aldığından Fazlasını Verir. "

MEDYUM İLİM HOCA'NIN YANLIŞ VE YANILTICI GÖRDÜĞÜ BAKIM ÇEŞİTLERİ

TÜRKİYE'DEKİ COĞRAFİ BÖLGELERDEKİ MEDYUMLUK HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLLER

DÜNYA'NIN HİZMET VERDİĞİMİZ 7 KITASI VE İSİMLERİ

DÜNYA'DA BULUNAN OKYANUSLARI VE DENİZLERİ

7 KAT SEMA(GÖK) VE DAHA DA ÜZERİ

Sabır, Birazda Zaman ; Güçten, Öfkeden Daha Yaman.. Acil İletişim