AFYON MEDYUM

 

Afyon medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Afyon ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Afyon’ da yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Afyon halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

Afyonkarahisar İli, 1941 yılında Ankara'da toplanan Birinci Coğrafya Kongresi'nde çizilmiş olan bölge ve bölüm sınırlarına göre; Ülkemizin Ege Bölgesi - İçbatı Anadolu Bölümü sınırları içinde yer almaktadır. Büyük kesimi Ege Bölgesi'nin İçbatı Anadolu Bölümü içinde yer alan Afyonkarahisar İlinin, doğudaki kesimi İç Anadolu Bölgesi'nin sınırları içinde kalır. Böylece Afyonkarahisar İli İç Anadolu ve Akdeniz Bölgeleri ile komşudur.

Diğer yandan Afyonkarahisar şehri, Ege Bölge sınırlarının doğuya doğru en fazla sokulduğu yörenin en büyük yerleşim birimidir.

Afyonkarahisar şehrinin deniz seviyesinden yüksekliği 1021 metredir. Dünya üzerinde 38° 45' kuzey enlemi ile 30° 32' doğu boylamının birleştiği yerde bulunmaktadır.

Afyonkarahisar İlinin toplam yüzölçümü 14.295 km² ve Ülkemiz topraklarının %1,8'i kadardır.

Afyonkarahisar İline, kuzeyinde Eskişehir (144 km), kuzeybatısında Kütahya (100 km), doğusunda Konya (223 km), güneyinde Isparta (169 km), güneybatısında Denizli (225 km) ve batısında Uşak (116 km) İlleri komşu olur. Ayrıca Afyonkarahisar İli, güneybatısındaki küçük bir sınırla Burdur (170 km) İli'ne de komşudur.

 

 

Afyon Karahisar Medyum

 

Afyon Karahisar’da medyum arayışınızda Medyum İlim Hoca en başarılı medyum olarak karşınıza çıkmaktadır. Alanında uzman olan Medyum İlim Hoca talepleriniz doğrultusunda ilmi pek çok konuda hizmet vermektedir. Kesin sonuç garantisi vererek insanlara yardımcı olmaktadır. Başta Afyon Karahisar olmak üzere Türkiye’nin pek çok il ve ilçesinde Medyum İlim Hoca hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Afyon ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Başmakçı

· Bayat

· Bolvadin

· Çay

· Çobanlar

· Dazkırı

· Dinar

· Emirdağ

· Evciler

· Hocalar

· İhsaniye

· İscehisar

· Kızılören

· Merkez

· Sandıklı

· Sinanpaşa

· Şuhut

· Sultandağı

 

 

 

 

Afyon Karahisar’da Güvenilir Medyum

 

Afyon Karahisar’da güvenilir medyum bulmak için öncelikle medyumların referanslarını ve medyumlar hakkında yapılan yorumları dikkatli bir şekilde araştırmalısınız. Çünkü doğru seçim yapabilmek, güvenilir hizmet alabilmenin ilk adımıdır. Medyum İlim Hoca sahip olduğu bilgi ve deneyimi, danışanlarıyla güvenli bir bağ kurarak onlara aktarmaktadır. Siz de Afyon Karahisar’da güvenilir medyum hizmeti için Medyum İlim Hoca’yı tercih edebilirsiniz.

 

Afyon Karahisar’da Resmi ve Ruhsatlı Medyum

 

En iyi medyum arayışınızda ilk dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de medyumun devlet onaylı olarak hizmet verip vermediğidir. Medyum İlim Hoca resmi ve gerekli tüm devlet izinlerine sahip olarak hizmet vermektedir.

 

AYDIN MEDYUM

 

Aydın medyum çalışmalarında en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Aydın ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Aydın’ da yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Aydın halkı tarafından da sevilen sayılan bir insan olmuştur.

 

 

 

Aydın Medyum Hizmetleri

 

Medyumlar özel hisleri ve yetenekleri olan insanlardır. Dolayısıyla bu özelliklerini kullanarak insanlara birtakım sorunlarında oldukça yardımcı olabilmektedirler. Sahip olduğum bilgi, tecrübe ve deneyimle ben Medyum İlim Hoca olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu birçok manevi konuda desteklerimi sunmaktayım. Hizmetlerimi verdiğim Aydın bölgesinde ailesel, bireysel ve yaşamsal birçok manevi konuda sizlere yol göstermeye ve sorunlarınızı gidermeye çalışmaktayım.

 

 

Aydın ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Bozdoğan

· Buharkent

· Çine

· Didim

· Efeler

· Germencik

· İncirliova

· Karacasu

· Karpuzlu

· Koçarlı

· Köşk

· Kuşadası

· Kuyucak

· Nazilli

· Söke

· Sultanhisar

· Yenipazar

 

 

 

Medyumluk Hizmetinin Faydaları

 

Bizlerin insan olarak yaşamına yön veren birçok şey vardır. Bunlar arasında ruhsal akışın hayatımıza olan etkileri yadsınamaz bir gerçektir. Bazen yaşamdan beklediğimiz şeylerin karşılığını alamayız. Çünkü her zaman istediğimiz şeyler bizlerin beklediği yönde gerçekleşmeyebilir. Yaşamda manevi olarak da güçlük olmak şüphesiz ki bir insan için önemlidir. Bu noktada sezgisel hisleri güçlü olan medyumlar insanların bu beklentilerini gerçekleştirmeye katkı vererek manevi bir güç ve destek sağlamaktadırlar. Çünkü bu kişilerin sahip oldukları bu sezgi ve güçleri doğuştan gelen bir yetenektir.

 

Medyumluk Hizmeti Nasıl Olmalı?

 

Alanında en başarılı medyum olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayım. Bu konuda insanların sorunlarına ve beklentilerine çözüm sağlamak için en iyi medyum bilgisinden yararlanmak gerekir. Bunun bilincinde olarak sizlerin hikâyelerini dinlemekte ve buna uygun çözümler bulmaktayım. En kaliteli medyumluk hizmetini almak için bana ilgili adresimden ulaşabilirsiniz.

 

 


İskana uygun iklim koşulları ve bereketli toprakları ile “Uygarlıklar Vadisi” olarak adlandırdığımız Büyük Menderes Havzası tarihin her döneminde iskan edilmiş, yoğun bir kültür gelişimine sahne olmuştur. Havzanın kültür tarihini Peschlow tarafından Beşparmak Dağları’nda keşfedilen kaya resimleriyle günümüzden onbin yıl geriye götürmek mümkün olmuştur. Bu kültürel süreç içerisinde Aydın’ın önemli bir yeri vardır. İzmir - Denizli - Muğla yolları kavşağında olması onun bu önemini daha da arttırmaktadır.
Prehistorik Devirlerde Aydın’da bir çok höyük ve yerleşim yeri tesbit edilmiştir. Bunlardan en önemlisi bugün Belediye sınırları içerisinde kalan Deştepe diğer adıyla Dedekuyusu höyüğüdür. Bu höyükten elde edilen seramik buluntularına göre yerleşimin tarihi M.Ö. 4500 yıllarına kadar gitmektedir. Araştırmacıların Ege ve Orta Anadolu’da yaptıkları incelemelerde, Aydın’ın ilk tarihi bilgilerine Hitit kaynaklarında rastladığı açıklanmaktadır. Hitit kaynaklarına dayanarak Apasa’nın Efes, Milavanda’nın Milet, Pariyana’nın Priene, İlyalanda’nın Alinda ve Waliwanda’nın Alabanda olduğunu biliniyor. Daha sonraları Ege kıyalarına gerek deniz yoluyla, gerekse doğudan ve kuzeyden gelen kavimlerin bu yöreyi istila etmesi sonucu yörede değişik uygarlıklar gelişir.

 

DENİZLİ MEDYUM

 

Denizli medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Denizli ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Denizli’ de yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Denizli insanları ve yerlileri tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

Denizli Medyum hizmetleri

 

Denizli ili içerisinde yaşayan bireylerin internet üzerinden Denizli en başarılı medyum konu başlıklı bir araştırma yapmaları neticesinde internet sitemiz ile karşılaşacaklardır. İnternet sitemiz üzerinden sunmakta olduğumuz destek hizmetlerinin tamamına kolaylıkla erişebilir ve hem bizim hem de referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi edinebilirler. Siz de internet adresimizi ziyaret ederek herhangi bir desteğe ihtiyaç duymanız durumunda bize ulaşabilir ve profesyonel anlamda sağlamakta olduğumuz gerçekçi destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Denizli ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Acıpayam

· Babadağ

· Baklan

· Bekilli

· Beyağaç

· Bozkurt

· Buldan

· Çal

· Çameli

· Çardak

· Çivril

· Güney

· Honaz

· Kale

· Merkezefendi

· Pamukkale

· Sarayköy

· Serinhisar

· Tavas

 

 

En İyi Medyum İlim Hoca’ dır

 

En iyi medyum olarak kendini tanıtan birçok birey internet üzerinde bulunmaktadır. Ancak bu bireylerin birçoğu büyü vesaire yaptıklarını ima ederek bireyleri kandırmakta ve bireylerin paralarını almaktadır. Gerçekten başarılı medyumların bireylerin problemlerini çözmek için para gibi şeylere ihtiyacı olmaz.

 

Medyum İlim Hoca İle Günlük Tüm Problemleriniz İçin Destek Alın

 

Medyum İlim Hoca olarak bireylerin günlük hayatta karşılaşabileceği psikolojik tüm problemlere destek olmak üzere çaba sarf etmekte, bireylerin daha huzurlu ve daha mutlu bir hayat sürebilmeleri için gerekli olan desteği sağlamaktayız.

 

 

Denizli ilk defa bugünkü şehrin 6 km. kuzeyinde, Eskihisar Köyü civarında kurulmuştur. Türkler Denizli havalisini zaptettikten sonra şehir merkezini suyu bol olduğu için bugünkü Kaleiçi mevkiine nakletmişlerdir.
Denizli adı, tarihi kaynaklarda başka başka isimler şeklindedir. Selçuklu kayıtları ve Denizli mahkemesi şer'iye sicilleri “Ladik” ismini vermektedir. İbni Batuta'nın seyahatnamesinde “Tonguzlu” denilmektedir. Mesaliküllebsar'da da “Tonguzlu” olarak kaydedilmiştir.
Timurlenk'in zafernamesini yazan, şerafettin Zeydi “Tenguzluğ” ve “Tonguzluğ” gibi iki isimden bahsetmektedir.
“Tengiz” kelimesi eski Türkçe'de “deniz” demektir. “Tengüzlü” ise bugünkü imlâsıyla “Denizli” demektir.

 

İZMİR MEDYUM

 

İzmir medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, İzmir ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. İzmir’ de yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, İzmir halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

 

İzmir Medyum Hizmetleri

 

 

Sosyal bir hayat süren insanlar kimi zaman kendini yalnız hissedebilir. Bu yalnızlık ile birlikte bunalımlar ya da çeşitli ruhsal sıkıntılar kendini gösterebilir. Bu gibi durumlarda birçok insan yardım almak yerine içine kapanmaktadır. Ancak bu sorunlar psikolojik ve ruhsal destekler ile rahatlıkla çözüme kavuşturulabilir. Bunun için yardım alınabilecek kişilerden biri İzmir’de hizmet sunan Medyum İlim Hoca ideal bir seçenek olabilmektedir.

 

İzmir ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Aliağa

· Balçova

· Bayındır

· Bayraklı

· Bergama

· Beydağ

· Bornova

· Buca

· Çeşme

· Çiğli

· Dikili

· Foça

· Gaziemir

· Güzelbahçe

· Karabağlar

· Karaburun

· Karşıyaka

· Kemalpaşa

· Kınık

· Kiraz

· Konak

· Menderes

· Menemen

· Narlıdere

· Ödemiş

· Seferihisar

· Selçuk

· Tire

· Torbalı

· Urla

 

 

 

Dini İlimler Yardımı İle Ruhsal Rahatlama

 

İzmir ve çevresinde isim yapmış ve en iyi medyum olarak da bilinen Medyum İlim Hoca, dini bilgileri ile insanlara buhran ve sıkıntı durumlarında yol göstermeye devam etmektedir. Manevi konularda ve dinsel alanlardaki bilgisi ile birçok medyumdan kendini ayıran Medyum İlim Hoca, İzmir’de güvenilir medyum opsiyonlarından biri olmaktadır.

 

Enerji Aktarımı İle Psikolojik İyileşme Medyum İlim Hocanın Uzmanlık Alanı

 

Deneyimleri sonucu medyumlar arasında en başarılı medyum olarak nam salmış Medyum İlim Hoca, doğuştan gelen medyumluk yetenekleri ve bu alandaki eğitimleri ile kontrol altına alabildiği olumlu enerjilerini danışanlarına aktararak psikolojik sorunlarının ortadan kaldırılmasında yardımcı bir rol üstlenmektedir.

 

 

Türkiye'nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, çağdaş, gelişmiş, ayni zamanda işlek bir ticaret merkezidir.

Atatürk'ün, “Bütün cihan işitsin ki efendiler, artık İzmir hiçbir kirli ayağın üzerine basamayacağı kutsal bir topraktır! 1925” diyerek önemini vurguladığı, İzmirli Herodot'un “Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklimlerinde kurdular” demekten kendini alamadığı, Aristo'nun İskender'i “Görmezsen eksik kalırsın!” diyerek uyardığı, Victor Hugo'nun onu hiç görmeden adına şiir yazıp “İzmir bir prensestir” diye övdüğü İzmir; sınır kenti ve farklı bölgelerin geçiş merkezi konumunda olan 4.061.074 (TÜİK 2013) kişilik nüfusu ile Türkiye'nin 3. büyük kentidir. Ege Denizi kıyısında adeta bir inci gibi salınan İzmir 8.500 yıllık geçmişi ile de büyük tarihi ve kültürel zenginliği barındırmaktadır.

 

KÜTAHYA MEDYUM

 

Kütahya medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, Kütahya ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. Kütahya’ da yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, Edirne halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyumdur.

 

Kütahya Medyum Hizmetleri

 

İşini severek yapan en iyi medyum hocalar, insanlara yardımcı olabilmek için ellerinden gelen desteği vermeye hazırdırlar. Bu medyumlar kendilerine verilmiş olan medyumluk becerilerini kendi hocalarından öğrendikleri bilgiler ve yaşam deneyimleri ile birleştirerek sorun yaşayan ya da sıkıntı içerisinde olan kişilere en iyi yardımı sunabilmek için çalışırlar. Karşılığında bir şey talep etmeyen bu medyumlar için bir hayır duası yeterli olmaktadır.

 

Kütahya ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Altıntaş

· Aslanapa

· Çavdarhisar

· Domaniç

· Dumlupınar

· Emet

· Gediz

· Hisarcık

· Merkez

· Pazarlar

· Şaphane

· Simav

· Tavşanlı

 

 

 

Medyumların Alanları Nelerdir

 

Medyumlar ilahi bilgileri sayesinde insanları içinde bulundukları sıkıntılı süreçlerden çıkarmak, onları karşılaşabilecekleri olumsuz durumlara karşı korumak ya da başlayacakları işin hayırlı olmasını sağlamak için dua etmek gibi yardımları vardır. Kütahya’da hizmet sunan Medyum İlim Hoca her türlü sıkıntılı durumunuzda sizlere yardımcı oluyor.

 

İyi Bir Medyum Nasıl Bulunur?

 

Zorlu günlerini hayırlı bir şekilde atlatmak için medyumlardan yardım arayan kişilerin en çok dikkat ettikleri konu, gittikleri medyumun güvenilir olup olmadığıdır. Bu nedenle medyumluk alanında en başarılı medyum ile çalışmak için çevrelerinden ya da deneyimli kişilerden medyumlar ile ilgili tavsiye almaktadırlar.

 

 

 

DÜNDEN BUGÜNE KÜTAHYA TARİHİ
Kentin topraklarında Geç Miyosen dönemden itibaren Neolitik, Kalkolitik, Eski Tunç, Hitit, Frig, Hellenistik, Roma, Bizans, Selçuklu, Germiyan, Osmanlı ve ilelebet yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyetine kadar zengin bir kültür mirası vardır.
İlin yedi bin yıl öncesine uzanan tarihi bir geçmişi bulunmaktadır. Antik kaynaklar ünlü masalcı Ezop'un doğduğu yer olarak Kütahya'yı gösterir. O çağlarda Kütahya'nın adının KOTIAEION olduğu sikkelerden bilinmektedir. Kütahya topraklarına yerleşen en eski halk ise Friglerdir.
M..12.yüzyılın sonlarında Anadolu'ya göç eden Frigler, Hititleri ortadan kaldırarak bölgeye hakim oldular. M..676' da Kimmerler, Frigya kralı III..Midas'ı bozguna uğratarak Kütahya ve çevresine egemen oldular.
Alyattes'in Lidya kralı olduğu dönemde Kimmer egemenliğini yıkan Lidya'lılar yönetimi ele aldılar. M.. 546' da Anadolu'yu istila eden Persler Lidya ordusunu yenilgiye uğrattılar. M..334' de Biga Çayı civarında Makedonyalı Büyük .İskender, Persleri yenerek bölgede üstünlük kurdu. Büyük İskender'in M..324' de ölümüyle Kütahya ve çevresi komutanlarından Antigonas'a geçti. M..133' de ise Roma egemenliği altına girdi. Bizans döneminde piskoposluk merkezi olarak önemini koruyan Kütahya daha sonra Anadolu Selçuklularının hâkimiyetine girdi.
1078 yılında Anadolu Selçuklu Devletini kuran Kutalmışoğlu Süleyman Şah, Kütahya'yı da ele geçirdi. 1097 yılında Haçlıların saldırısına uğrayan Kütahya, kısa süren bir işgal döneminden sonra 1233 yılında yeniden Türk hâkimiyetine girdi. Selçuklu dönemi eserleri arasında, Kütahya merkezinde Hıdırlık Mescidi, Yoncalı Hamamı ve Camii, Balıklı Camii ve tekkesi olarak bilinen Medresesi sayılabilir.
1277 yılında Anadolu Selçuklu Devletinin dağılmasıyla birlikte bu topraklar Germiyanoğlu beylerinin payına düştü. Germiyanoğulları eserleri arasında en meşhurları II.Yakup Bey İmaret Külliyesi, Umur bin Savcı Medresesi ile İshak Fakih Camii ve Medresesidir.
Son Germiyan Beyi II. Yakup'un kız kardeşi Devlet Hatun'un Osmanlı Padişahı Yıldırım Beyazıt ile evlenmesi neticesinde akrabalık bağı kurulmuş, II.Yakup'un 1429 yılında ölümünden önce vasiyetiyle Osmanlı topraklarına katılmış olan Kütahya, 140 yıl Germiyan Beyliğinin başkenti 400 yıl Anadolu Beylerbeyliğinin merkezi olmuştur.
1850 -1851 yılları arasında Macar bağımsızlık hareketinin milli kahramanlarından Lajos Kossuth ilimizde konuk edilmiştir. 1867 yılından itibaren Hüdavendigar vilayetine bağlı bir sancak merkezi olan Kütahya, II. Meşrutiyet'ten sonra bağımsız bir sancak olmuştur.
I. Dünya savaşından sonra,17 Temmuz 1921 tarihinde Yunan işgaline uğrayan Kütahya, Türk Ordularının 26 Ağustos 1922 tarihinde başlattığı Büyük Taarruzla makus talihini yenmiş ve 30 Ağustos 1922 tarihinde Başkomutan Meydan Muharebesinin kazanılmasıyla sonsuza dek yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı bir il olmuştur. Büyük nder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘'Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz Cumhuriyeti biz tesis ettik. Onu ila ve idame edecek sizsiniz'' veciz sözünü Zafertepeçalköy'de , ‘‘Ordular İlk Hedefiniz Akdeniz'dir.İleri!..'' komutunu Dumlupınar'da vermiştir. Başkomutan Meydan Muharebesinin sevk ve idare edildiği yer, bugün Altıntaş İlçesine bağlı, Zafertepeçalköy merkezindedir.

 

MANİSA MEDYUM

 

MANİSA medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, MANİSA ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. MANİSA’ da yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, MANİSA halkı tarafından da sevilen sayılan bir medyum olmuştur.

 

MANİSA Medyum Hizmetleri

 

Bir medyum ile çalışmaya başlamadan önce ilk olarak kendisinin bu konuda yeterli bilgi birikimine sahip olup olmadığına bakılmalıdır. Ülkemizde birçok sahte medyum, kendisini hoca olarak tanıttıktan sonra çeşitli oyunlarla paranızı alabilmektedir. Bu nedenle en iyi medyum hocayı bularak sorunlarınızın çözümü için ondan yardım talep etmekte fayda vardır.

 

MANİSA ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Ahmetli

· Akhisar

· Alaşehir

· Demirci

· Gölmarmara

· Gördes

· Kırkağaç

· Köprübaşı

· Kula

· Salihli

· Sarıgöl

· Saruhanlı

· Şehzadeler

· Selendi

· Soma

· Turgutlu

· Yunusemre

 

 

Medyumluk İlmini Okumuş Hocalar

 

Medyum olabilmek için ilahi ilimlerin okunmasının yanı sıra içten gelen bir medyumluk yeteneği olmalıdır. Bu nedenle herkes medyumluk yapamaz. Ben Manisa’da hizmetinizde olan Medyum İlim Hoca olarak bu işi uzun yıllardan beri sürdürüyorum. Hocalarımdan öğrendiğim her türlü bilgiyi kendi kabiliyetlerim ile birleştirerek sizlerin derdine deva olabilmek için çalışıyorum.

 

Medyumlar Hangi Sıkıntıları Çözer

 

Medyumlara gelen insanların en çok sıkıntı yaşadığı konulardan biri huzursuzluk ve geçmeyen sıkıntı olmaktadır. Medyumlar ise dua ve muska gibi çeşitli manevi araçlarla bu sorunları çözmek için uğraşırlar. Manisa’da insanların beni en başarılı medyum diye bilmesinin bir sebebi de bana başvuran insanların sorunlarını kalıcı olarak çözüme kavuşturmamdır.

 

 

 

Manisa dolaylarının M.. III. bin yılda birçok yerleşime sahne olduğunu son yıllarda gerçekleştirilen araştırmalar ortaya koymuştur. Ayrıca, günümüzde Saruhanlı ilçesi sınırları içinde kalan Alibeyli, Araplı, Hacırahmanlı ve Halitpaşa'da elde edilen “siyah cilalı” buluntular M.. IV. bin yıla; Nuriye ve Ulucak'taki “kaba cilalıları” M.. V. bin yıla tarihlendirilmektedir.
Magnesia'nın M.. II. bin yıla ilişkin bilgileri yazılı kaynaklarda yer almıştır. Plinius, Magnesia'nın ‘Sipyleum' diye adlandırıldığını, ama daha önceleri ‘Tantalis' denildiğini belirtmiştir. Tantalis kenti ile mitolojik kişiliği ve tarihsel kimliği örtüşen Kral Tantalos adı arasında bir bağ kurulabileceği üzerinde durulmaktadır. Tantalos, kızı Niobe, oğlu Pelops mitolojik kişilikleri ile karşımıza çıkar. Niobe / Ağlayan Kaya doğal anıtı, Pelops Tahtı Sipil Dağı'nda bulunmaktadır.
Toteles ve Cicero'nun anlatımlarına bakılırsa, Tantalis kenti bir yer sarsıntısıyla yıkılarak sular altında kalmış, yerine Sipylos kenti kurulmuştur. Sipylos kentinin Frigler tarafından kurulmuş olabileceği üzerinde durulmaktadır. Bölgede Friglerin ve Lidyalıların egemenlik kurduğu yıllarda, Manisa tarihinde yeni bir dönemin başlamıştır. Bu dönemde Tantalis ya da Sipylos kentlerinin adı anılmaz; onların yerine“Sipylos yanındaki Magnesia” yani ‘Magnesia ad Sipylum' kenti çıkar. “Magnesia” adı Thesselia'da Pelion Dağı'nda oturdukları söylenen Magnetler'e bağlanmaktadır. Magnesia'nın Magnetler tarafından kuruluşu söylence bağlamında dile getirilmektedir. “Magnesia'nın, eski Tantalis ve Sipylos kentlerinden 5 km daha uzakta ve vadide kurulmuş olduğu tahmin edilmektedir.
Magnesia; Lidya, Pers, Makedonya (Büyük İskender ve Diadokhlar devirleri), Pergamon (Bergama), Roma ve Bizans egemenliği altında kalmıştır. Manisa dolaylarında Hititlerin ve Friglerin etkisi görülmüştür. Manisa'nın Akpınar mevkiindeki Kybele kabartması Hititlere aittir. Kaya mezarlarının varlığı Frig etkisinin buralara uzandığını göstermektedir.
Manisa, Saruhan Bey tarafından 1313 yılında Bizanslılardan alınmış, Türk egemenliğinde seçkin bir şehir konumuna yükselerek varlığını sürdürmüştür. Saruhanoğulları Beyliği'nin başkenti olarak tarih sahnesine yeni bir kimlikle çıkmıştır. zellikle Saruhanoğlu Muzafferettin İshak Bey dönemindeki başkent Manisa, anıtsal yapılarla donatılmıştır.
Manisa 1410 tarihinde Osmanlı Devleti topraklarına katılmıştır. Osmanlılar Döneminde Manisa, Sancak merkezi olarak adını duyurmuş, 1437 – 1595 tarihleri arasında Osmanlı şehzadeleri tarafından yönetilmiştir. Ünlü padişahlardan II. Murad, Fatih, Kanuni, II. Selim, III. Murad, III. Mehmed Saruhan Sancakbeyi olarak görev yaptıktan sonra buradan tahta çıkmışlardır. Şehzadeler dönemi Manisa için bir “İkbal Devri” olmuştur. Kent anıtsal yapılarla süslenmiş, Batı Anadolu'nun en önde gelen siyaset, eğitim ve kültür odağı durumuna gelmiştir. Bundan dolayı da “Şehzadeler Şehri” sanıyla anılmıştır. İmparatorluğun duraklama dönemiyle birlikte, Manisa'da da ticari ve sosyal hayatın sönükleşmeye başladığı görülmektedir.
17. Yüzyılın başından itibaren Manisa ve yöresinde eşkıyalar türemiştir. Bunun yanısıra isyanlar, depremler, yangınlar ve kötü yönetim halkın huzurunu kaçırmıştır. Bir liman kenti olarak İzmir'in ön plana çıkmaya başlaması bu döneme rastlamaktadır. Ayanlardan Karaosmanoğulları Batı Anadolu'da Aydın, Manisa ve İzmir yöresinde yüzyıldan fazla bir zaman egemen olmuşlar, bölgede eşkıyalık hareketlerini önleyerek görece bir huzur ortamı sağlayabilmişlerdir. Karaosmanoğulları döneminde Manisa'ya; başta Muradiye Kütüphanesi, Yenihan ve Çeşnigir Kütüphanesi olmak üzere birçok eser kazandırılmıştır.
Manisa, 25 Mayıs 1919'da Yunanlıların işgaline uğramış, tarihin en karanlık ve acı günlerini yaşamıştır. Kurtuluş Savaşı'nda kaçan düşman tarafından ateşe verilen yerleşimlerden biri olmuştur. 8 Eylül 1922'de kurtarıldığında kent adeta bir “yangın yeri” görünümündedir. Bu arada Alaşehir, Salihli, Ahmetli ve Turgutlu ilçe merkezleriyle yakın köyler de yakılıp yıkılmıştır. Cumhuriyet ile birlikte, Manisa da yeni tarihi süreçteki yerini almıştır. 1923 yılında bütün mutasarrıflıkların vilayet sayılması üzerine Saruhan Sancağı da vilayet kimliğini almış, 1927'de ‘Saruhan' adı ‘Manisa' olarak değiştirilmiştir.
Manisa Rehberi 2012, Manisa Valiliği Kültür Tanıtım Yayını.

 

MUĞLA MEDYUM

 

MUĞLA medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, MUĞLA ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. MUĞLA’ da yaşayan ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, MUĞLA halkı tarafından da sevilen sayılan bir kişilik olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

 

MUĞLA Medyum Hizmetleri

 

Çoğu insan medyumları din tüccarı gibi isimlerle ansa da medyumluk uğraşını bilime dayandırarak profesyonelce yapmakta olan medyumlar da bulunmaktadır. Ancak bilim ile medyumluğu bir arada götürebilen en iyi medyum hocaları bulmak çoğu zaman zor olmaktadır. Çünkü medyumluk sonradan kazanılan bir durum değildir. Kişiye ilahi olarak doğumu ile birlikte verilmiş yetenekleri eğitim ile desteklendiği zaman bir medyum haline gelir.

 

MUĞLA ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

 

· Bodrum

· Dalaman

· Datça

· Fethiye

· Kavaklıdere

· Köyceğiz

· Marmaris

· Menteşe

· Milas

· Ortaca

· Seydikemer

· Ula

· Yatağan

 

 

İslam İlimleri Eğitimİ Almış Medyum İlim Hoca

 

Muğla’nın tanınmış medyumlarından biri olan Medyum İlim Hoca bu alanda gerek bilgisi gerekse yetenekleri ile ünlenmiş bir hocadır. Yazdığı muskalar insanları bin bir türlü beladan korur. Okuduğu dualar ile yıllarca büyük sıkıntılar yaşamış insanlar günler içinde huzura kavuşur. Bu nedenle insanlar birbirlerine Medyum İlim Hoca yı önerirler.

 

Sunmuş Olduğum Medyumluk Hizmetleri

 

Ege bölgesinde ve daha çok Muğla ve çevresinde en başarılı medyum olarak tanınmamı medyumluk konusundaki yeteneklerime borçluyum. Bana verilmiş olan yetenekleri boşa kullanmak yerine insanların iyiliği için kullanmayı seçtim. Sizlere çözülmesi en güç problemlerinizi tamamen ortadan kaldırma konusunda yardımcı oluyorum.

 

 

 

Muğla, Türkiye Cumhuriyeti'nin Ege Bölgesi'nde, topraklarının küçük bir kısmı Akdeniz Bölgesi içine giren, Ortaca, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Datça ve Bodrum gibi tatil bölgeleri ile ünlü ildir. 2010 TUIK verilerine göre merkez ilceyle beraber ilimizde 12 ilce, 49 belediye ve 396 köy vardir.

 

Antik Karya bölgesinin en eski yerleşimlerinden biri olan Muğla, bilinen tarihi boyunca başlangıçta Anadolu'nun yerli halkı Karyalıların, ardından kısmen ve kısa dönemler halinde Mısır, Asur ve İskit işgallerinin, zamanla da özellikle kıyılarda Helenistik kolonizasyon hareketinin egemenliği altında kalmıştır. Önce Medler, daha sonra Persler Muğla'yı idareleri altında almışlar ve bölgeyi bir satrap aracılığıyla yönetmişlerdir. Büyük İskender'in ordularıyla gelişinde Muğla bölgesi bir Karya satrapı tarafından yönetilmekte idi.

'Karya' isminin bölgeye MÖ 3400 yıllarında gelen kavimlere önderlik etmiş 'Kar' isimli bir komutandan kaynaklandığına ilişkin tezler öne sürülmektedir. Bölge çağlar boyunca Karya olarak anılmış, ve kuzeyde Söke, Aydın, Nazilli üzerinden başlayıp güneyde Dalaman çayının denize döküldüğü yerde biten Karya bölgesi, kuzeyinde Lidyalıların, güneyinde Likyalılar ın ve Anadolu içlerinde de Frigyalılar ın hüküm sürdüğü bölgelere komşu olmuştur.

Kavimleri Karya bölgesine kıyılardan başlayan çok uzun bir süreçte nüfuz etmişlerdir. Knidos (Datça yarımadasının ucu) ve Halikarnas (Bodrum) ile başlayan Helen kolonizasyonu ile zamanla Daldala (Dalaman), Stratonikea (Yatağan Eskihisar), Nakrasa (Karakuyu), Akassos (Bozüyük) ve Fethiye çevresinde de Telmessos, Xantos (Kınık), Patara (Minare) ve Tlos (Eşen) kentleri kurulmuştur.

MÖ 334 yılında Karya'ya gelen Büyük İskender, Perslerin çekilmesiyle ortaya çıkmış kardeşlerarası bir saltanat kavgasıyla karşılaştı. Kardeşlerden Ada ve abisi ve kocası Hidrieus ile Mausolus ve kızkardeşi ve karısı Artemisia, diğer kardeş olan Piksodaros'un isyanı ile karşı karşıyaydılar ve bu nedenle kuzeye Alinda'ya (Karpuzlu) çekilmişlerdi. Ada Alinda'nın anahtarlarını Büyük İskender'e göndererek kendisini annesi olarak kabul etmesini istedi. İskender de bu isteği kabul ederek Ada'yı Karya satraplığına getirdi. Ancak ertesi yıl İskender'in Likya'ya geçmesiyle Piksodaros ablası satrap Ada'yı öldürerek yerine geçti. İskender'in haznedarı Filotas'ı satraplığa ataması da asayişi sağlamadı ve İskender'in uzaklaşmasıyla bölge Bergama ve Roma egemenliğine kadar (yaklaşık iki yüzyıl) sürecek bir anarşi döneminin içine düştü. 395'te Roma İmparatorluğu'nun ikiye ayrılmasıyla da Karya Bizans İmparatorluğu içinde kaldı.

Muğla ili tarihi kalıntılar açısından son derece zengin olup, sınırları içinde 103 ören yeri bulunmaktadır.

 

UŞAK MEDYUM

 

UŞAK medyum hizmetlerinde en hızlı çözümü sunan, ilmi konularda tecrübesini konuşturan Türkiye ve Dünya’ nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, UŞAK ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir. UŞAK’ ta yaşayan halk ve ona başvuran kişiler için uyguladığı yöntemlerle etkili sonuçlar alan Medyum İlim Hoca, UŞAK halkı tarafından da sevilen sayılan hoşgörülü bir medyumdur.

 

 

UŞAK ilinde medyumluk hizmeti verdiğimiz ilçeler:

 

· Banaz

· Eşme

· Karahallı

· Merkez

· Sivaslı

· Ulubey

 

Manevi Âlemdeki Sorunların Tedavisi

 

Günümüz insanları birbirinden çok farklı maddi ve manevi sorunlar ile baş başa kalabilmektedir. Maddi sorunlar tıbbi olarak ya da başka yöntemler ile çözülebilirken manevi âlemdeki sorunların çözümü kolay değildir. Bu noktada medyumlar devreye girmektedir. En iyi medyum, manevi âlemdeki bağlantısı ile insanların sorunlarının çözülmesinde etkili olan kişi olarak bilinir. İnsanlar için dini hükümlere aykırı olmayan çözümler sunmaktadır.

 

Uşak’ta Medyum İlim Hoca

 

Uşak’ta hizmetleri bulunan Medyum İlim Hoca, medyumluk mesleğinin en önemli temsilcileri arasında yer alır. Yıllarca bu konuda yaptığı çalışmalar ile insanlar için yararlı olacak yöntemler geliştirmiştir. Ayrıca mesleği ile ilgili olarak aldığı eğitimde başarısının sırları arasında yer alır. Manevi âlemde oluşan sorunların kesin olarak çözümü için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Medyum İlim Hoca Çalışma Alanlarını Genişletiyor!

 

Medyum İlim Hoca geniş bir çalışma alanına sahip şekilde hizmet vermektedir. En başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca özellikle kötü amaçlar ile yapılmış olan şeylerin tespiti ve uzaklaştırılması için çalışmaktadır. Çalışma alanları içerisinde eşlerin ve çiftlerin sorunlarının ortadan kaldırılması da bulunur.

 

 

Uşak ili, Ege bölgesi'nde Batı ve Orta Anadolu'yu birbirine bağlayan İç Ege Bölümü'nde bulunmaktadır.

İzmir'e 211 km., Ankara'ya 368 km. ve İstanbul'a 499 km. uzaklıktadır. Merkez ilçenin nüfusu 180.414 (TÜİK-2010) olarak tespit edilmiştir. 2010 TUIK verilerine göre ilimizde merkez ilceyle beraber 6 ilce, 18 belde ve 244 köy vardir.

Uşak Adının Tarihi Uşak yöresi tarihin bilinen dönemlerinden beri bir yerleşim bölgesidir. Kentin bilinen en eski adı Temenothytiadır.[kaynak belirtilmeli] Kent bu adı Heraklilerden Aristomakhosun oğlu Temenostan almıştır.[kaynak belirtilmeli] Temenos, Roma İmparatorluğu dönemi sikkeleri üstündeki Temenos Oikistes (Kurucu Temenos) ya da Ktistes yazıtları ve Temenos tasvirleriyle bilinmektedir.

Temenothyria, Flavuslardan sonra Flaviopolis adını almıştır. İl merkezi Uşak'ın eski adı Uşşak'tır. Uşşak kelimesi iki anlama gelmektedir. Uşşak kelimesi Aşıklar Diyarı anlamına gelmektedir. Evliya Çelebi ünlü Seyahatname'sinde bu adı Aşıklar Diyarı olarak yorumlamıştır. Bunun yanı sıra "Anadolu'daki tarihi yer adları" kitabında Uşak isminin buradaki "Obsekion" kentinin isminden türediği yazılmaktadır.

 

 

TÜRK BAYRAĞIMIZ ŞUAN DÜNYA'NIN %90 ÜLKESİNDE DALGALANMAKTADIR....

                                                    DİKKAT WEB SİTEMİN TAMAMINI VE BU YAZILARI OKUMADAN İŞLEM ALMIYORUZ

DÜNYA SIRALAMASINDA MEDYUMLAR İÇİNDE DÜNYA'DA EN İYİ MEDYUM SEÇİLDİM.ŞUAN MEDYUM İLİM HOCA OLARAK  500.000.000 MİLYON DÜNYADAKİ HER SEKTÖRDEN OLUŞAN WEB SİTELERİNİN İÇİNDE BİLE DÜNYA SIRALAMASINDA  499.948.592 WEB SİTESİNİ ARKAMDA TOZLARIMDA BIRAKARAK YOK ETTİM.YAKINDA MEDYUM İLİM HOCA DÜNYA'DA YOK ARTIK DEDİTTİRECEK SIRALAMADA BİR TÜRK MEDYUM DEVİNİ SİZLERE KANITLARI İLE SUNACAKTIR.ADIM ADIM TÜRK MEDYUMU OLARAK BAŞARILARIMA BAŞARI KATARAK DÜNYA DEVİ OLMAYA İLERLİYORUM.YAKLAŞIK 3 AY SONRA DÜNYA DAKİ İNTERNET DEVLERİNİN ARASINDA BENDE BİR TÜRK OLARAK VARIM.DÜNYA HARİTASININ BİR ÇOK YERİNE TÜRK MEDYUMU OLARAK YAZDIRDIM.MEDYUM İLİM HOCA BİR TÜRK MEDYUMUDUR VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEKTEDİR.

                           AŞAĞIDAKİ GÖSTERGE ŞEMASI HERGÜN YENİLENECEK VE HERGÜN BAŞARIMIN İLERİSİNİ GÖRECEKSİNİZ

 

DÜNYA'DA TÜRK BAYRAĞIMIZI VE ARAŞTIRMACI MEDYUM İLİM HOCA'NIN KABUL EDİLDİĞİ BAZI ÜLKELERDEKİ ŞİMDİ'Kİ SIRALAMAMIZ.DAHA SONRA SIRALAMAMIZ İLKLERE GELİNCE ONLARIDA YAYINLAYIP GÖSTERECEĞİZ ŞUAN YAYINLAMADIĞIMIZ ÜLKELER VAR.TAMAMLAYINCA 200 ÜLKEDE TÜRK BAYRAĞINI VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDEN MEDYUMLUK ÜNVANINI DÜNYA HARİTASINI DİREK KOYARAK YETERLİ GELECEK.........

      TÜRK BAYRAĞIMIZIN DALGALANDIĞI VE GÜNLÜK MİLYONLARCA İNSANIN GÖZLERİNE GÖSTERDİĞİMİZ BAYRAĞIMIZ DÜNYA'DA TEK ARAŞTIRMACI MEDYUM BENİM KISA ZAMAN SONRA BU İSTATİSTİKLERİ KOYMAYA GEREK YOK SADECE DÜNYA HARİTASINI KOYMAK YETERLİ KALABALIĞIN YERİ YOK

                                                                                       

               SİTE KARŞILAŞTIRMA

MEDYUM İLİM HOCA'NIN DÜNYADAKİ KALİTESİNİ ÖLÇMEK İÇİN İNTERNETE SİTE KARŞILAŞTIRMA YAZIN AŞAĞIDAKİ ŞEMA GİBİ OLAN YERE MEDYUM İLİM HOCA'YI YAZIN KARŞISINADA TÜRKİYE'DEN DÜNYA'DAN HANGİ MEDYUMU YAZARSANIZ YAZIN BEN ÜSTÜN GELECEĞİM.KARŞILAŞTIRIN VE DÜNYA'DA NEDEN BİR TÜRK MEDYUMU OLARAK TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETTİĞİMİ ANLAYACAKSINIZ.VARSA DÜNYA'DA KENDİNE GÜVENEN MEDYUM ÇIKSIN KARŞIMA.ŞUNUDA SÖYLÜYORUM  BAZI ŞARLATAN MEDYUM BOZUNTULARINA : DEVLERİN ARASINA GİRMEME AZ KALDI TEK TEK NOT ALIYORUM  3 AY SONRA NASIL SIRALAMADA DEVLERİN ARASINDA OLABİLMEYİ BAŞARACAKSAM.O ŞARLATAN BOZUNTULARI.DEVLERİN İÇİNDE SÖZ HAKKIM OLACAĞI İÇİN CANIMI SIKAN ŞAKLABANLIK YAPAN ŞARLATANLIK YAPAN BAZI MEDYUMLAR BİR GECEDE FİŞİNİZİ ÇEKİP DİREK BANLIYACAĞIM ÇÜNKÜ BENDE BİR DÜNYA DEVİ OLUYORUM.

 

" Eğer bende bazı fevkaladelikler görüyor buluyorsanız bunları sadece ve yalnız Türk olmama, Türklüğüme bağlayınız. "

MEDYUM İLİM HOCA OLARAK ÜLKEMİ DÜNYA'DA MESLEĞİMLE TEMSİL ETTİĞİM İÇİN ONUR DUYUYORUM.ŞUAN MEDYUMLUK MESLEĞİNDE TÜRKİYE'DE 1. GELDİM.DÜNYA SIRALAMASINDA İSE DÜNYA HARİTASINDA DÜNYA MEDYUMLARI ARASINDA ŞUAN YÜZDE 70 LERDEYİM.SÖYLEDİKLERİMİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ YAZILIMCILAR WEB TASARIMCILAR ARAŞTIRABİLİR.YAKINDA DÜNYA'DA MEDYUM OLARAK 1. SIRADA OLACAĞIM.BİR TÜRK MEDYUMU OLARAK BUNDAN BU SEKTÖRDE ÜLKEMİ DÜNYADA TEMSİL EDECEĞİM.DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

DÖRT BÜYÜKLE SAVAŞILMAZ SAVAŞIRSAN YANARSIN DOĞRU YOL İTAAT

1-) ALLAH İLE SAVAŞILMAZ 1-) ALLAH İLE SAVAŞILMAZ Azrail canımı almaya gelse sana kavuşmak için ölmemem mümkünmü… .. Devamı
2-) KUR'AN-I KERİM İLE SAVAŞILMAZ 2-) KUR'AN-I KERİM İLE SAVAŞILMAZ  Felek engelleri yoluma serse gözlerıme kara perdeler inse seni okumamam mümkünmü... .. Devamı
3-) TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SAVAŞILMAZ 3-) TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SAVAŞILMAZ Bin bir derde düşüp dermansız kalsam Benim bu sevdadan geçmem mumkunmu için için yansam sende görmesen aşkından şikayet etmem mümkünmü... .. Devamı
4-) ANNE VE BABA İLE SAVAŞILMAZ 4-) ANNE VE BABA İLE SAVAŞILMAZ Anne Gezindiğin Bağ, Baba Yaslandığın Dağdır. Ömrümün En Güzel Çağı Annen ve Babanla Olandır .. Devamı

DÜNYA'NIN 7 HARİKASI OLAN MISIR PİRAMİTLERİNİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

HALA SIRRI ÇÖZÜLMEMİŞ UZMANLARA KAFAYI YEDİRTEN GİZEMLİ OLAYLAR

ŞUAN 20 ADET GİZEMLİ OLAY YAYINLADIK VE ARAŞTIRMAMIZ SONUÇU GEREKLİ KİŞİLER BUNLARI KESİNLİKLE ÇÖZEBİLMİŞ DEĞİLDİ VE KEŞFEDİLMEMİZ İÇİN SADECE 2 ADEDİNİ ÇÖZDÜK VE NET SONUÇ ÇIKARDIK.ÇOK BÜYÜK GAYRETLER GÖSTERİLİRSE KALAN 18 ADET DAHA ÇÖZÜP TAMAMLANIRSA DÜNYA ÜZERİNDE ARTIK ADIMI YAZDIRMAYA GEREK KALMAYACAK ZATEN KEŞFEDİLMİŞ BİR KİŞİYİM KAFAYI YİYEN UZMANLARA TAVSİYEM ZAMAN HESAPLAMASINI KULLANILAN YASAKLI BİLEŞEN ETKEN MADDELER HESAPLAMALARINI O ZAMANKİ İNSAN BOYUTLARINI VE GEZEGENLERİ VE AY TAKVİMİNİ KISIR DÖNGÜYÜ HESAPLASALARDI PÜF NOKTADAN 5 TANE DAHA VAR ONLARIDA EKLESELERDİ ÇALIŞMALARINA RAHATLIKLA İSTEDİKLERİNİ ELDE EDECEKLERDİ.OLSUN YİNEDE UĞRAŞMAK BAŞARININ YARISI BİZİMDE SINAVIMIZ OLDU.

MEDYUM İLİM HOCA DENENDİ 2 GİZEMLİ OLAYI ÇÖZDÜ SINAVI KAZANDI

RESMİYET BELGELERİMİZ

M.Ö VE M.S KAİNATIN ÇÖZEMEDİĞİ ŞİFRELERİ VE BAŞARIMIN İLERLEMESİ

ÖNCELİLİKLE İNSANLAR BU TÜR İÇİNDEN ÇIKILMAYAN ÇIKALAMAYAN UĞRAŞLARLA NEDEN UĞRAŞIYOR DİYE GARİPSİYE BİLİR AMA DÜNYA'YI VE KAİNATI VE BİLİNMEYENİ VE BİLİNMEK İSTEYENİ BULMAK VE ÇÖZÜMLEMEK GÜZEL BİR DUYGUDUR.DÜNYA'DA ORTALAMA 7000 ADET AZ ŞEKİLDE KULLANILAN DİL ÇEŞİDİ VARDIR.ORTALAMA 2200 ORTA SEVİYEDE KULLANILAN DİL  KULLANILIR.KAİNATTA 8 GEZEGEN VARDIR.DÜNYA'DA 4 ADET OKYANUS VARDIR.DÜNYA'DA 20 ADET DENİZ VARDIR.BU BİLGİLER BİLİMSEL DEĞİL GERÇEK VERİLERDİR.BİLİYORUM ÇÖZÜYORUM ŞEKİLLENDİRİYORUM DİYORSAM.BUNUN BİLİMSEL TEORİSİNİDE YAPISINIDA  OLUŞUMUNUDA KURULUŞUNUDA HİÇGÖRMEDİĞİM DÜNYAYI VE PARÇALARINI OTURSAM 2 YIL İÇİNDE KİTABA DÖKER BUNUDA DEĞERİNİ BİLENE İNSAN OĞLU ADINA MEDYUM İLİM HOCA OLARAK HEDİYE EDERDİM.DÜNYA'DAKİ BÜTÜN SIRLARI ÇÖZÜLMEMİŞ GİZEMLİ KİTAPLARIN SIRLARINI ÇÖZMÜŞ BULUNMAKTAYIM.

 

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA YAPILAN YORUMLARIN YOUTUBE VİDEOLARI

MEDYUM İLİM HOCA HAKKINDA İNSANLARIN YORUMLARINI İÇEREN YOUTUBE VİDEOLARIMIZ RESİMLERE TIKLAYARAK VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ

İLİM HOCA HZ.ALİ DÖNEMİNE AİT HAVAS KİTABININ ŞİFRELERİNİ ÇÖZMEKTEDİR

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ Devamı
EVLİLİK BÜYÜSÜ EVLİLİK BÜYÜSÜ Devamı
BAĞLAMA BÜYÜSÜ BAĞLAMA BÜYÜSÜ Devamı
AŞK BÜYÜSÜ AŞK BÜYÜSÜ Devamı

VATANIN VE MÜSLÜMANIN SİLAHI DİNİ VE İMANIDIR.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK BİLİNEN CAMİLERİ VE MİMARLARI 1) Ortaköy Camii 2) Eminönü Yeni Cami 3) Selimiye Camii 4) Kümbet Camii 5) İzmir Hisar Camii 6) Kahramanmaraş Abdulhamit Han Cami 7) Sultan Ahmet Cami 8) Konya Alaaddin Camii 9) Konak Yalı Camii 10) Erzurum Ulu Camii 11) Nuruosmaniye Camii 12) Adana Ulu Camii 13) Ayasofya 14) Bursa Yeşil Camii 15) Süleymaniye Camii 16) Selçuk İsa Bey Camii 17) Rüstem Paşa Camii 18) Bayezid Camii 19) Sivas Divriği Ulu Camii 20) Fatih Camii 21) Dolmabahçe Camii 22) Diyarbakır Ulu Camii 23) Eyüp Sultan Camii 24) Yörgüç Paşa Camii

Dünyanın Dört Bir Tarafından Birbirinden Görkemli 32 İbadethane 1. Borgund Stave Kilisesi - Norveç 2. Taktsang Palphug Manastırı - Bhutan 3. Santa María Magdalena Manastırı - İspanya 4. Milan Katedrali - İtalya 5. Assumption Kilisesi - Slovenya 6. Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri Akademisi Kilisesi - A.B.D 7. Shipka Memorial Kilisesi - Bulgaristan 8. Büyük Sheikh Zayed Cami - Birleşik Arap Emirlikleri 9. Paoay Kilisesi - Filipinler 10. Aziz Patrick Kilisesi - Avustralya 11. Saint Elizabeth Kilisesi - Slovakya 12. Cardboard Katedrali - Yeni Zelanda 13. Büyük Higüey Kilisesi - Dominik Cumhuriyeti 14. Tecelli Kilisesi - Rusya 15. Yeşil Kilise - Arjantin 16. Aziz Andrew Kilisesi - Ukrayna 17. San Diego Kaliforniya Tapınağı - A.B.D 18. Kristal Cami - Malezya 19. Graaff-Reinet Kilisesi - Güney Afrika 20. Mount Popa Manastırı - Myanmar 21. Kul Sharif Cami - Rusya 22. Küçük Kilise - Channel Adaları 23. Mary Magdalene Kilisesi - Kudüs 24. Annunciation Katedrali - Ukrayna 25. Lotus Tapınağı - Hindistan 26. Collegiate Kilisesi - Belçika 27. Hallgrímur Kilisesi - İzlanda 28. Sultanahmet Cami - Türkiye 29. Aziz Michael Katedrali - Ukrayna 30. Trinity Kilisesi - Antarktika 31. Aziz Basil Katedrali - Rusya 32. Las Lajas Tapınağı - Kolombiya

KAVİMLER VE BİLİNMEYEN DÜNYA YERYÜZÜ GERÇEKLERİ

MEDYUM İLİM HOCA'NIN AKTİF OLARAK KULLANDIĞI TEKNİKLERİ GERİYE DÖNÜŞ TEKNİĞİ İÇ ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ BİLİNÇ AKIŞI TEKNİĞİ MEDYA ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ PARAGRAF ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ÇOK DEĞİŞKENLİ İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİKLERİ PROBLEM ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARI OKUMA SANATI TEKNİĞİ NESNEYE YÖNELİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ARAŞTIRMA TEKNİĞİ METİN ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ İŞ ANALİZİ TEKNİĞİ SÖYLEM ÇÖZÜMLEMESİ VE ANALİZ TEKNİĞİ ÇEVİRİ TEKNİĞİ ÇÖZÜMLEME KONUŞMA ÇÖZÜMLEMESİ YÖNETİMİ ÇATIŞMA ÇÖZME TEKNİĞİ SORUN ÇÖZME TEKNİĞİ VERİ TİPLERİ VE İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ HER SEFERİNDE YENİ BİR ADIM ATMA TEKNİĞİ HOŞLANMADIĞI BİR İŞİ SEVDİĞİ BİRİ ZAMANDA YAPMA TEKNİĞİ 80/20 PARETO İLKESİNE ÖNEM VERME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ YETERLİYİM ÖYLE İSE VARIM PSİKOLOJİSİ TEKNİĞİ SONUCU HAYAL ETME TEKNİĞİ MORALİ VE ENERJİSİ ZİRVEDEYKEN İŞİNE ARA VERME TEKNİĞİ OLUMSUZ ANLARA TETİKTE OLUP İPTAL ETME TEKNİĞİ NEREDEN GELDİM NEREYE GİDİYORUM TEKNİĞİ BAŞARILAR SONUCU KENDİNİ ÖDÜLLENDİRME TEKNİĞİ MOTİVASYON ARACI OLARAK MÜZİK VE TÜTSÜ KULLANMA TEKNİĞİ ÇALIŞMA ORTAMINA DİKKAT ETME TEKNİĞİ REKABETİN OLUMLU ETKİSİNİ KULLANMA TEKNİĞİ SÜREKLİ İŞ YAPMA ŞEKLİNİ GÜNCELLEME TEKNİĞİ YARATICILIKTA AKTİF OLMA TEKNİĞİ PARKİNSON YASASINI AKTİF KULLANMA TEKNİĞİ ODAĞINI AKTİF DEĞİŞTİRME TEKNİĞİ DURUŞUNA DİKKAT ETME TEKNİĞİ EN ZORLARI EN BAŞA ALMA TEKNİĞİ İŞİNDE PLANLAMA YAPMA TEKNİĞİ GEÇMİŞTE NASIL YAPTIĞINI HATIRLAMA TEKNİĞİ ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN BURADA DEĞİLSE NEREDE TEKNİĞİ BEYNİNE HEDEFİ GÖSTERME TEKNİĞİ GÜZEL ANILARI ÇEKİP ÇIKARMA TEKNİĞİ NEGATİF MOTİVASYONU KULLANMA TEKNİĞİ BAŞARIYA ÇAPA ATMA TEKNİĞİ KENDİNİ ZORUNLU BIRAKMA TEKNİĞİ OLMAK İSTEDİĞİ GİBİ DAVRANMA TEKNİĞİ SEÇİMLERİNİN KENDİNE AİT OLDUĞUNU FARK ETME TEKNİĞİ OLUMLU DÜŞÜNME TEKNİĞİ YAPAMAYACAKLARININ YAPABİLECEKLERİNE ENGEL OLMASINA İZİN VERMEME İNSANLARA MERAK UYANDIRMA TEKNİĞİ ALDIĞI İŞİ BİTİRME TEKNİĞİ DÜŞÜNCELERİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTMA TEKNİĞİ KENDİNE NEDENLER BULMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ SİNERJİ YARATMA TEKNİĞİ ENDİŞELENDİĞİN DE EĞLENCEYE VURMA TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ NE KADARINDAN SORUMLU İSE O KADARINA SAHİP OLMA TEKNİĞİ ÖNCE SAĞLIĞINI DÜŞÜNME TEKNİĞİ BESLENMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ GİYİNMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ KAFASINI BOŞALTMA TEKNİĞİ FENG SHUİ FELSEFESİNİ KULLANMA TEKNİĞİ VAZGEÇEBİLMEYİ ERDEMLİK OLARAK GÖRME TEKNİĞİ GÜÇLÜ SORULAR İLE GELİŞTİRME YAPMA TEKNİĞİ VÜCUT DİLİ İP UÇLARINI GÖZLEMLEME TEKNİĞİ İNSANLARDAKİ POSTÜRÜ FARK ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN HAREKETLERİNİ AKTİF İZLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜZ İFADELERİNİ AKTİF OLARAK YORUMLAMA TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİLERİNİ AKTİF OLARAK KULAK VERME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÜDÜLERİNİ DİNLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL ÜRPERMELERİNİ SEZME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÖRÜLERİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL EMPATİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN DUYGUSAL ENERJİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN GÖZLERİNDEN DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜRÜYÜŞÜ İLE DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İŞLEM YAPARKEN PROGRAMLAMASINI AKTİF YAPMA TEKNİĞİ SORUYA SORU İLE YANIT VERME TEKNİĞİ

" ÖĞRENDİĞİM HER ŞEY GELECEĞİME BİR YATIRIMDIR. "

" Başarılı Bir İnsan Olmaya Çalışmayın, Değerli Bir İnsan Olmaya Çalışın. Başarılı Bir İnsan, Hayattan Verdiğinden Fazlasını Alır, Değerli Bir İnsan İse Hayattan Aldığından Fazlasını Verir. "

MEDYUM İLİM HOCA'NIN YANLIŞ VE YANILTICI GÖRDÜĞÜ BAKIM ÇEŞİTLERİ

TÜRKİYE'DEKİ COĞRAFİ BÖLGELERDEKİ MEDYUMLUK HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLLER

DÜNYA'NIN HİZMET VERDİĞİMİZ 7 KITASI VE İSİMLERİ

DÜNYA'DA BULUNAN OKYANUSLARI VE DENİZLERİ

7 KAT SEMA(GÖK) VE DAHA DA ÜZERİ

Sabır, Birazda Zaman ; Güçten, Öfkeden Daha Yaman.. Acil İletişim