AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETİ'NİN BAŞKANI:

 Donald Trump

 

 

ABD – AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ MEDYUM

 

Türkiye’ de yıllardır hizmetlerini sunan, insanlara yardım etme gayesiyle didinen en başarılı medyum olma rütbesini taşıyan Medyum ilim Hoca kazandığı deneyimlerini yardıma ihtiyaç duyan tüm insanlarla paylaşmıştır. Birçok haksızlığa uğramakla beraber çok eziyet ve sıkıntılara göğüs germiş olan Medyum İlim hoca sınırlarını aşarak yurt dışına da hizmet verme kararı almıştır. En nadide bilgilerini artık ABD – AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ içerisinde yaşayan insanlara da aktarmaya çalışacak olan hocamız hedeflerini büyütmüş bulunmaktadır.

 

ABD – AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Medyum Hizmetleri

 

Günümüzde bir hayli şahıs kendini fotoğraflı kayıtlı ve devlet izinli medyum olarak tanıtırken, bu mevzuda bazı meseleler bulunmaktadır. Zira ruhsatlı hizmet veren bizler gibi bireyler gerçekten dokümanlara sahip, akademik eğitimini kanıtlayabilen ve deneyimleriyle insanlara takviye etmiş en iyi medyum kalitesindeki bireylerdir. Medyum İlim Hocamızda tüm yasal çerçevede hizmet sağlamakta ve özellikle ABD’ de hizmet sunma kararı almış bulunmaktadır.

 

En Başarılı Medyum İlim Hoca İnsanlara Fayda Sağlar

 

Günümüzde Türkiye genelinde en başarılı medyum olarak görülen İlim Hoca insanlara bir fayda sağlamak ve sorunlarını ilmi yöntemlerle çözmek için hizmet sunmaktadır. Birçok haksızlığa ve zorluğa rağmen Vatansever bir şekilde hizmet sağlayan Türkiye aşkı ile yanan hocamız emeğinin hak ettiği değerlere ulaşması için elinden geleni yapacaktır. ABD - Amerika Birleşik Devletleri bünyesinde de çok iyi hizmetler verecek olan hocamız her daim insanlık için çalışmaktadır.

 

ABD

 

ABD’ de hizmet vermeye başlayan Medyum İlim Hoca yılların verdiği birikimle insanların manevi alanda huzura ermesi için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’ de birçok kişi tarafından tanınan ve vatan sevgisiyle Türkiye ve Türk insanı için çalışan ve rağbet gören Medyum İlim Hoca artık ABD’ de ve tüm eyaletlerinde medyumluk  hizmetlerini sunmaya başlamıştır. ABD’ de yaşayan ve manevi anlamda zorluğa, sıkıntıya ve bunalıma düşen insanlar için her zaman yardıma hazır olan Medyum İlim ABD’ de bulunan insanların yanında. ABD’ nin bütün eyaletlerinde ayırt etmeden hizmet vazifesini yerine getirecek olan Hocamız bu sayede ününü tüm dünya ülkelerine duyuracaktır.

 

ABD – Amerika Birleşik Devletleri

 

Federal bir anayasayla yürütülen bir ülke olan ABD elli eyalete sahiptir ve bu eyaletlerde şehirler bulunmaktadır. Geniş topraklara yayılmış ülkede alan genişliği kadar nüfus da aynı orantıda fazladır.

En büyük eyaleti New York eyaleti olmak üzere yine eyaletin adını almış New York şehri 8 milyon 363 bin nüfusuyla ülkenin en kalabalık ve en büyük şehridir. Nüfuslarına göre karşılaştırma yapıldığında ikinci sırada bulunan şehir California Eyaletinde bulunan 3 milyon 833 bin nüfusuyla Los Angeles kentidir. Ardından Chiago 2 milyon 300 bin ile üçüncü ve Houston (Teksas) 2 milyon 200 bin nüfusu ile dördüncü sırada yer almaktadır.

ABD’nin başkenti olan Washington eyaleti ise 591 bin nüfusu ile listenin ortalarında 27. sırada bulunur. eğlence hayatının yaşandığı büyük kumarhanelerin bulunduğu Nevada eyaletinin güzel şehri Las Vegas yerlilerinin saysı ise 560 bini bulmaktadır. Las Vegas’ta Washington’dan daha az nüfuslu olarak 28. Sıradadır.

En büyük şehir olan New York kenti 1.214 km2 lik alana sahiptir. Dünya’nın en önemli kentlerinden biri olan New york ‘The Big Apple’ yani Büyük Elma olarak isimlendirilir. Hatta kimilerine göre kültür ve finans merkezi olmasıyla dünyanın başkenti gibidir. 

 

 

ABD’ de hizmet verdiğimiz eyaletler nelerdir?

 

 

Tüm ABD eyaletleri başkent:

 1. Alabama, başkent Montgomery
 2. Alaska, Juneau başkenti
 3. Arizona, başkent Phoenix
 4. Arkansas, başkenti Little Rock
 5. California, başkenti Sacramento
 6. Colorado, başkenti Denver
 7. Connecticut, sermaye Hartford
 8. Delaware, sermaye Dover
 9. Florida, sermaye Tallahassee
 10. Georgia, başkent Atlanta
 11. Hawaii, Honolulu'nun başkenti
 12. Idaho, Boise şehrinin başkenti
 13. Illinois, Springfield'ın başkenti
 14. Indiana, Indianapolis'in başkenti
 15. Iowa, Des Moines'ın başkenti
 16. Kansas, Topeka'nın başkenti
 17. Kentucky, başkenti Frankfort
 18. Louisiana, başkent Baton Rouge
 19. Maine, başkenti Augusta
 20. Maryland, Annapolis'in başkenti
 21. Massachusetts, Boston'un başkenti
 22. Michigan, başkent Lansing
 23. Minnesota, sermaye Saint Paul
 24. Mississippi, başkent Jackson
 25. Missouri, başkenti Jefferson City
 26. Montana, Helena'nın başkenti
 27. Nebraska, başkent Lincoln
 28. Nevada, başkenti Carson City
 29. New Hampshire, sermaye Concord
 30. New Jersey, başkenti Trenton
 31. New Mexico, başkenti Santa Fe
 32. New York, sermaye Albany
 33. Kuzey Carolina, Raleigh başkenti
 34. Kuzey Dakota, başkent Bismarck
 35. Ohio, Columbus başkenti
 36. Oklahoma, başkent Oklahoma
 37. Oregon, başkent Salem
 38. Pennsylvania, başkenti Harrisburg
 39. Rhode Island, sermaye Providence
 40. Güney Carolina, Columbia'nın başkenti
 41. Güney Dakota, başkenti Pierre
 42. Tennessee, başkent Nashville-Davidson
 43. Teksas, başkenti Austin
 44. Utah, başkenti Salt Lake City
 45. Vermont, sermaye Montpelier
 46. Virginia, başkenti Richmond
 47. Washington, başkent Olympia
 48. Batı Virginia, sermaye Charlston
 49. Wisconsin, başkent Madison
 50. Wyoming, sermaye Cheyenne

 

Medyum İlim Hoca; ABD halkı ve eyaletlerinde yaşayan tüm insanlar için medyumluk hizmetlerini eksiksiz ve kusursuz şekilde sağlamaktadır. Dünya’ nın en başarılı medyumu olma özelliği taşıyan İlim Hoca artık ABD’ de ki kişilere, doğuştan gelen yeteneği, senelerin verdiği eğitim ve birikimle manevi anlamda duyu ve sezgileriyle iç dünyasındaki sorunlar yaşayanlara tercüman olarak çözüm sağlar.

 

 

YURT İÇİ YURT DIŞI HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ

YURT İÇİ YURT DIŞI HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞ DURUMDAYIZ.GELEN YOĞUN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA ARTIK HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ.BAZEN WEB SİTEMİZDE DURAKLAMA AKSAMA MEYDANA GELEBİLİR BİLGİNİZ OLSUN GELEN ZİRAYETÇİ YOĞUNLU TARAFINDAN WEB SİTEMİZ KİTLENMEKTEDİR.KOTA YÜKSELTME ÇALIŞMALARI YAPILACAKTIR.BU TÜR WEB SİTEMİZE ERİŞİM OLMADIĞINDA KAYGILANMAYINIZ

RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEYİM.KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA YAPMAKTAYIM.BİYOGRAFİMİ VE ÇALIŞMA PRENSİBİMİ OKUMADAN İLETİŞİM KURMAYINIZ !!!

M.Ö VE M.S KAİNATIN ÇÖZEMEDİĞİ ŞİFRELERİ VE BAŞARIMIN İLERLEMESİ

ÖNCELİLİKLE İNSANLAR BU TÜR İÇİNDEN ÇIKILMAYAN ÇIKALAMAYAN UĞRAŞLARLA NEDEN UĞRAŞIYOR DİYE GARİPSİYE BİLİR AMA DÜNYA'YI VE KAİNATI VE BİLİNMEYENİ VE BİLİNMEK İSTEYENİ BULMAK VE ÇÖZÜMLEMEK GÜZEL BİR DUYGUDUR.DÜNYA'DA ORTALAMA 7000 ADET AZ ŞEKİLDE KULLANILAN DİL ÇEŞİDİ VARDIR.ORTALAMA 2200 ORTA SEVİYEDE KULLANILAN DİL  KULLANILIR.KAİNATTA 8 GEZEGEN VARDIR.DÜNYA'DA 4 ADET OKYANUS VARDIR.DÜNYA'DA 20 ADET DENİZ VARDIR.BU BİLGİLER BİLİMSEL DEĞİL GERÇEK VERİLERDİR.BİLİYORUM ÇÖZÜYORUM ŞEKİLLENDİRİYORUM DİYORSAM.BUNUN BİLİMSEL TEORİSİNİDE YAPISINIDA  OLUŞUMUNUDA KURULUŞUNUDA HİÇGÖRMEDİĞİM DÜNYAYI VE PARÇALARINI OTURSAM 2 YIL İÇİNDE KİTABA DÖKER BUNUDA DEĞERİNİ BİLENE İNSAN OĞLU ADINA MEDYUM İLİM HOCA OLARAK HEDİYE EDERDİM.DÜNYA'DAKİ BÜTÜN SIRLARI ÇÖZÜLMEMİŞ GİZEMLİ KİTAPLARIN SIRLARINI ÇÖZMÜŞ BULUNMAKTAYIM.

 

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA YAPILAN YORUMLARIN YOUTUBE VİDEOLARI

MEDYUM İLİM HOCA HAKKINDA İNSANLARIN YORUMLARINI İÇEREN YOUTUBE VİDEOLARIMIZ RESİMLERE TIKLAYARAK VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ

MEDYUM İLİM HOCA'NIN AKTİF OLARAK KULLANDIĞI TEKNİKLERİ GERİYE DÖNÜŞ TEKNİĞİ İÇ ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ BİLİNÇ AKIŞI TEKNİĞİ MEDYA ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ PARAGRAF ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ÇOK DEĞİŞKENLİ İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİKLERİ PROBLEM ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARI OKUMA SANATI TEKNİĞİ NESNEYE YÖNELİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ ARAŞTIRMA TEKNİĞİ METİN ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ İŞ ANALİZİ TEKNİĞİ SÖYLEM ÇÖZÜMLEMESİ VE ANALİZ TEKNİĞİ ÇEVİRİ TEKNİĞİ ÇÖZÜMLEME KONUŞMA ÇÖZÜMLEMESİ YÖNETİMİ ÇATIŞMA ÇÖZME TEKNİĞİ SORUN ÇÖZME TEKNİĞİ VERİ TİPLERİ VE İSTATİSTİK ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ HER SEFERİNDE YENİ BİR ADIM ATMA TEKNİĞİ HOŞLANMADIĞI BİR İŞİ SEVDİĞİ BİRİ ZAMANDA YAPMA TEKNİĞİ 80/20 PARETO İLKESİNE ÖNEM VERME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ İŞİNİN EĞLENCELİ YÖNÜNE ODAKLANMA TEKNİĞİ YETERLİYİM ÖYLE İSE VARIM PSİKOLOJİSİ TEKNİĞİ SONUCU HAYAL ETME TEKNİĞİ MORALİ VE ENERJİSİ ZİRVEDEYKEN İŞİNE ARA VERME TEKNİĞİ OLUMSUZ ANLARA TETİKTE OLUP İPTAL ETME TEKNİĞİ NEREDEN GELDİM NEREYE GİDİYORUM TEKNİĞİ BAŞARILAR SONUCU KENDİNİ ÖDÜLLENDİRME TEKNİĞİ MOTİVASYON ARACI OLARAK MÜZİK VE TÜTSÜ KULLANMA TEKNİĞİ ÇALIŞMA ORTAMINA DİKKAT ETME TEKNİĞİ REKABETİN OLUMLU ETKİSİNİ KULLANMA TEKNİĞİ SÜREKLİ İŞ YAPMA ŞEKLİNİ GÜNCELLEME TEKNİĞİ YARATICILIKTA AKTİF OLMA TEKNİĞİ PARKİNSON YASASINI AKTİF KULLANMA TEKNİĞİ ODAĞINI AKTİF DEĞİŞTİRME TEKNİĞİ DURUŞUNA DİKKAT ETME TEKNİĞİ EN ZORLARI EN BAŞA ALMA TEKNİĞİ İŞİNDE PLANLAMA YAPMA TEKNİĞİ GEÇMİŞTE NASIL YAPTIĞINI HATIRLAMA TEKNİĞİ ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN BURADA DEĞİLSE NEREDE TEKNİĞİ BEYNİNE HEDEFİ GÖSTERME TEKNİĞİ GÜZEL ANILARI ÇEKİP ÇIKARMA TEKNİĞİ NEGATİF MOTİVASYONU KULLANMA TEKNİĞİ BAŞARIYA ÇAPA ATMA TEKNİĞİ KENDİNİ ZORUNLU BIRAKMA TEKNİĞİ OLMAK İSTEDİĞİ GİBİ DAVRANMA TEKNİĞİ SEÇİMLERİNİN KENDİNE AİT OLDUĞUNU FARK ETME TEKNİĞİ OLUMLU DÜŞÜNME TEKNİĞİ YAPAMAYACAKLARININ YAPABİLECEKLERİNE ENGEL OLMASINA İZİN VERMEME İNSANLARA MERAK UYANDIRMA TEKNİĞİ ALDIĞI İŞİ BİTİRME TEKNİĞİ DÜŞÜNCELERİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTMA TEKNİĞİ KENDİNE NEDENLER BULMA TEKNİĞİ KENDİNİ AKTİF OLARAK GÖZLEMLEME TEKNİĞİ SİNERJİ YARATMA TEKNİĞİ ENDİŞELENDİĞİN DE EĞLENCEYE VURMA TEKNİĞİ OLUMLU SÖZLERİ KENDİNDEN ESİRGEMEME TEKNİĞİ NE KADARINDAN SORUMLU İSE O KADARINA SAHİP OLMA TEKNİĞİ ÖNCE SAĞLIĞINI DÜŞÜNME TEKNİĞİ BESLENMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ GİYİNMEYE ÖNEM VERME TEKNİĞİ KAFASINI BOŞALTMA TEKNİĞİ FENG SHUİ FELSEFESİNİ KULLANMA TEKNİĞİ VAZGEÇEBİLMEYİ ERDEMLİK OLARAK GÖRME TEKNİĞİ GÜÇLÜ SORULAR İLE GELİŞTİRME YAPMA TEKNİĞİ VÜCUT DİLİ İP UÇLARINI GÖZLEMLEME TEKNİĞİ İNSANLARDAKİ POSTÜRÜ FARK ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN HAREKETLERİNİ AKTİF İZLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜZ İFADELERİNİ AKTİF OLARAK YORUMLAMA TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİLERİNİ AKTİF OLARAK KULAK VERME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÜDÜLERİNİ DİNLEME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL ÜRPERMELERİNİ SEZME TEKNİĞİ İNSANLARIN İÇ GÖRÜLERİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN SEZGİSEL EMPATİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN DUYGUSAL ENERJİSİNE DİKKAT ETME TEKNİĞİ İNSANLARIN GÖZLERİNDEN DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İNSANLARIN YÜRÜYÜŞÜ İLE DUYGUSAL ENERJİYİ ÇÖZME TEKNİĞİ İŞLEM YAPARKEN PROGRAMLAMASINI AKTİF YAPMA TEKNİĞİ SORUYA SORU İLE YANIT VERME TEKNİĞİ

" ÖĞRENDİĞİM HER ŞEY GELECEĞİME BİR YATIRIMDIR. "

" Başarılı Bir İnsan Olmaya Çalışmayın, Değerli Bir İnsan Olmaya Çalışın. Başarılı Bir İnsan, Hayattan Verdiğinden Fazlasını Alır, Değerli Bir İnsan İse Hayattan Aldığından Fazlasını Verir. "

Sabır, Birazda Zaman ; Güçten, Öfkeden Daha Yaman.. Acil İletişim